Jump to content


Photo
- - - - -

Леки забележки


  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#1 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 07.12.2009, 20:18

Отварям тази тема за мнения и забележки към организацията и провеждането на зимния шампионат.Вярно че е тестов и малко по свободен,НО правилата трябва да се спазват.В 3ти кръг имаше няколко вида нарушения.
1.Бялата линия ограничаваща коридора за бокса се пресичаше от всички пилоти от 2 и 3 гонка/за първа не мога да кажа защото карах.От 4 кръг ще има масови наказания ако се кара така.Все пак това се прави за БЕЗОПАСТНОСТ а не защото така муе кев на някой.
2.Маршалите /особенно на бокса/леко се разсейват със наблюдаване на пилоти от собствените си отбори и се пропускат инцеденти.
3. За мокра писта всички на брифинга бяха предопредени да внимават с изпреварването в завой от вътрешната страна ,но пак имаше нивници да го правят и естествено маневрата успяваше след подпиране в карта на изпреварвания.Явно почти никой не си е направил труда да прочете правилника.Очертават се останалите състезания да са на мокро така че контрола ще е голям .
НЕКА НЕСИ РАЗВАЛЯМЕ КЕФА С НЕДОМИСЛЕНИ МАНЕВРИ.
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#2 Riper

Riper

    Алпинист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 267 posts

Posted 07.12.2009, 20:25

Мене е от такива маневри щяха ме забият стената баш на последния завой в последната обиколка хубаво че понякъв късмет ми се изправи предницата.И аз видях доста хора да пресичат линията и дори щях да кажа,хубаво че си написал.Относно маршалите: аз бях такъв в първа гонка и понеже имаше два завоя се чудих къде да гледам и пропуснах инциденти.

#3 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 07.12.2009, 20:27

Мене е от такива маневри щяха ме забият стената баш на последния завой в последната обиколка хубаво че понякъв късмет ми се изправи предницата.И аз видях доста хора да пресичат линията и дори щях да кажа,хубаво че си написал.Относно маршалите: аз бях такъв в първа гонка и понеже имаше два завоя се чудих къде да гледам и пропуснах инциденти.

Което ме подсеща че пилотите е хубаво да не си тръгват след като са карали ,а да помогнат за маршали.Няма как 4ма организатори да бъдат маршали на всяка гонка.За провеждането на състезанието трябват 7 маршала .Вие решавайте от каде ще дойдат.
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#4 Riper

Riper

    Алпинист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 267 posts

Posted 07.12.2009, 21:11

Което ме подсеща че пилотите е хубаво да не си тръгват след като са карали ,а да помогнат за маршали.Няма как 4ма организатори да бъдат маршали на всяка гонка.За провеждането на състезанието трябват 7 маршала .Вие решавайте от каде ще дойдат.

Еми от участниците.Ама имаше хора дето си тръгнаха.Е първото място беше само една КУПА :D

#5 Александър Геговски

Александър Геговски

    Начинаещ

  • Пилоти
  • PipPip
  • 38 posts

Posted 07.12.2009, 21:58

Ясно ми е за кой се отнася това(за подбутванията)

#6 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 07.12.2009, 22:06

Има хора кадето казват не искам да съм маршал.На мен ми е интересно не знам за другите ама дори и да не ти е трябва да се помогне с нещо не е само каране според мен.

#7 Goran

Goran

    Plovdiv Racing Team

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 360 posts
  • Град:Пловдив

Posted 07.12.2009, 22:18

Следващият път по-хубав брифинг и ще помолим всички да останат, че заради дългата квалификация имаше хора дето не си дойдоха даже за гонката.
Гражданска отговорност от - GBROKERS

#8 Александър Геговски

Александър Геговски

    Начинаещ

  • Пилоти
  • PipPip
  • 38 posts

Posted 07.12.2009, 22:30

Следващия кръг е на обратно нали.И ако вали ще се проведе ли?!

#9 mario_montoya

mario_montoya

    Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 369 posts
  • Град:Перник

Posted 07.12.2009, 22:39

Ясно ми е за кой се отнася това(за подбутванията)

Сашко, никой не визира тебе. Любо може и да не знае за случилото се. Той се опитва да каже, че ако искаме хубаво състезание трябва да си го направим, примерно теб ако те беше видял маршала от онзи завой да са те е наказали със стоп/го наказание и да завършиш втори в състезанието без взимане на точки. От цялата ситуация губиш много защото не си наказан на момента а със закъснение

#10 spasimir

spasimir

    Новак

  • Пилоти
  • Pip
  • 6 posts

Posted 08.12.2009, 00:10

Нека маршалите да гледат и да рашават за наказанията по време на састезанието.Нека нещата да се решават на пистата.Всички видяхме какво направи ТИЕРИ АНРИ , ама Франция е на световното.

#11 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 08.12.2009, 01:55

Аз имам забележка, че още няма снимки :)

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#12 mario_montoya

mario_montoya

    Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 369 posts
  • Град:Перник

Posted 08.12.2009, 09:56

Нека маршалите да гледат и да рашават за наказанията по време на састезанието.Нека нещата да се решават на пистата.Всички видяхме какво направи ТИЕРИ АНРИ , ама Франция е на световното.

Абсолютно си прав. Един спор решен на пистата спестява главоболия след това

#13 Goran

Goran

    Plovdiv Racing Team

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 360 posts
  • Град:Пловдив

Posted 08.12.2009, 10:06

Аз имам забележка, че още няма снимки :)

Още не съм се оправил от съботното парти.... Но надявам се днес да успея.
Гражданска отговорност от - GBROKERS

#14 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 08.12.2009, 17:55

Още не съм се оправил от съботното парти.... Но надявам се днес да успея.

Ей, още ли уе? Ти направо ме прескачаш вече! :D
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#15 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 08.12.2009, 18:44

Ей, още ли уе? Ти направо ме прескачаш вече! :D

ахихихихихихихихихи
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#16 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 11.12.2009, 20:20

МОЛЯ всички пилоти да прочетат правилата.Линка е даден в темата с регламента.Надявамсе Кобрича да го оправи за да се отваря.Наблегнете на начина за изпреварване и какво трябва да се направи ако маневрата е в нарушение. :angry:
PS.Линковете работят.
Благодаря Кобрич B)
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#17 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 11.12.2009, 21:21

Нагоре :angry:
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#18 Goran

Goran

    Plovdiv Racing Team

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 360 posts
  • Град:Пловдив

Posted 11.12.2009, 21:26

Любо, една лекция преди старта.
И вземи одеалото на детето, ако не забравиш, моля.
Гражданска отговорност от - GBROKERS

#19 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 11.12.2009, 22:21

Любо, една лекция преди старта.
И вземи одеалото на детето, ако не забравиш, моля.

AAAУУУУУУ направо бях забравил :( ,но сеге ще го приготвя заедно с юргана та да не замръзна утре :D :D :D
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users