Jump to content


Photo
- - - - -

Тренировки на друга писта


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 ulyalyalya

ulyalyalya

    Напреднал

  • Пилоти
  • PipPipPip
  • 90 posts
  • Град:Бургас

Posted 08.11.2011, 16:11

Здравейте от известно време доста се позапалих по този спорт. Идеята ми е да си купя карт. Доста потърсих из интернет и никъде не намерих място където да отидеш със собствен карт и да покараш. Изобщо има ли писти които го предлагат като услуга.

"Край на колоната"


#2 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 08.11.2011, 18:08

Здравейте от известно време доста се позапалих по този спорт. Идеята ми е да си купя карт. Доста потърсих из интернет и никъде не намерих място където да отидеш със собствен карт и да покараш. Изобщо има ли писти които го предлагат като услуга.

Лаута-Пловдив
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#3 Goran

Goran

    Plovdiv Racing Team

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 360 posts
  • Град:Пловдив

Posted 09.11.2011, 11:53

Картинг писта Хасково
Гражданска отговорност от - GBROKERS

#4 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 09.11.2011, 20:02

Кюстендил и Варна също
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#5 ulyalyalya

ulyalyalya

    Напреднал

  • Пилоти
  • PipPipPip
  • 90 posts
  • Град:Бургас

Posted 20.11.2011, 14:46

София?

"Край на колоната"


#6 pacoran

pacoran

    Начинаещ

  • Пилоти
  • PipPip
  • 19 posts

Posted 20.11.2011, 15:28

писта бенковски, писта септември, писта конска на 50км от СФ. ти ако иска6 писта пред твоя блок няма как да стане не мисля ако си запален да ходи6 на 200-300 километра за каране на собствен картинг е проблем :D

ПС. има писта и ж студенски град сре6ту МГУ-то :P

#7 yavor

yavor

    TEVA Racing

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 174 posts
  • Град:София

Posted 21.11.2011, 16:46

писта бенковски, писта септември, писта конска на 50км от СФ. ти ако иска6 писта пред твоя блок няма как да стане не мисля ако си запален да ходи6 на 200-300 километра за каране на собствен картинг е проблем :D

ПС. има писта и ж студенски град сре6ту МГУ-то :P


Ей, от кога не съм писал в този форум.
А по темата, не знам какъв карт би могъл да караш на Бенкосвски освен рентите, защото пистата далеч не е подходяща за ИЦА или Ротакс, а на Красна Поляна(септември) не позволяват със собствени картове(личен опит).
Има го варианта да се кара и на изоставената писта в Бухово.
Posted Image

#8 pacoran

pacoran

    Начинаещ

  • Пилоти
  • PipPip
  • 19 posts

Posted 21.11.2011, 16:54

Ей, от кога не съм писал в този форум.
А по темата, не знам какъв карт би могъл да караш на Бенкосвски освен рентите, защото пистата далеч не е подходяща за ИЦА или Ротакс, а на Красна Поляна(септември) не позволяват със собствени картове(личен опит).
Има го варианта да се кара и на изоставената писта в Бухово.


Да на бенковски не става за състезателни картове спор няма но е писта а той тва пита при това може да си купи някъв карт който е подобен на ренталите не го знам не е писал кво иска да кара а само че търси писти :blink: А на септември дори да ти дадът да караш собствен карт пистата просто е в толкова лошо състояние че не става дори за рентали(личен опит) но доста добра алтернатива е Кюстендил и Конска все пак не са на 200 километра :P

#9 ulyalyalya

ulyalyalya

    Напреднал

  • Пилоти
  • PipPipPip
  • 90 posts
  • Град:Бургас

Posted 24.11.2011, 23:12

Благодаря на всички за отговорите. Попитах защото искам да си купя карт. А даже незнам къде може да се кара. Естествено, че не се надявам пистата да пред блока, но както съфорумците казаха, май в софия никъде няма. Това исках да знам. Аз ходя да карам за сега редовно на септември, на дунев от време на време и когато разполагам с повечко време ходя до Благоевград. Понеже не съм от София, но живея вече 3-та година тук нямам много познати и доста често се случва да си карам сам на септември. Ако някога правите някакво събиране в смисъл да карате, ще се радвам да се включа и аз с каквито сили разполагам....

"Край на колоната"


#10 pacoran

pacoran

    Начинаещ

  • Пилоти
  • PipPip
  • 19 posts

Posted 25.11.2011, 11:03

4овек пистата на септември ве4е ми е в игнор листа тая писта е много зле последния път се отвратих от картинг спорта то4но заради пистата ако поне малко се грижеха за нея няма6е да стане така все пак бе6е една от наи хубавите писти а сега е като селски път :angry:

#11 ulyalyalya

ulyalyalya

    Напреднал

  • Пилоти
  • PipPipPip
  • 90 posts
  • Град:Бургас

Posted 25.11.2011, 13:52

Къде ще ми препоръчаш да карам. За сега съм карал на Дунев, Септември и пол позишън. На мен септември ми харесва заради големината си... ;)

"Край на колоната"





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users