Jump to content


Photo
- - - - -

Имам нужда от вашите помощ и съвети


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 NeedForSpeed

NeedForSpeed

    Ентусиаст с цел

  • Пилоти
  • PipPip
  • 19 posts
  • Град:Бургас

Posted 21.09.2011, 09:27

Проект за създаване на секция/ клуб по картинг в град, в който не съществува този спорт.

Има ли някой във форума, който да се занимава в клуб по картинг (независимо каква дейност развива) и има на представа каква е структурата на самата организация с нестопанска цел. Наясно съм със съдебната процедура, изготвянето на протоколи и устави, сформирането на постоянен екип и стартовата минимална база за работа. За момента процедурата идва прекалено сложна, спрямо стеклите се събития и ресурси. Има друг вариант - да се създаде секция по картинг(още наречено клон към друг вид моторен спорт). Насочвам се към клубове Варна(близък град, понеже се боря да направя сдружение в град Бургас), Хасково или друг град ,без значение. До момента изпратих доста писма до мениджъри, отговорници и други с ясно запитване, но отговор така и не пристигна.
Можете ли да ми помогнете или посъветвате?

Благодаря Ви предварително!
Моля, затваряйте си капаците на колите, за да не ви натрошат стъклото в движение
:lol:

#2 NeedForSpeed

NeedForSpeed

    Ентусиаст с цел

  • Пилоти
  • PipPip
  • 19 posts
  • Град:Бургас

Posted 26.09.2011, 00:05

БЛАГОДАРЯ ЗА АКТИВНОСТТА ПРОЯВЕНА ОТ ВАША СТРАНА. ЯВНО ТОВА Е ПОРЕДНИЯ ФОРУМ БЕЗ ДЕЙСТВИЕ!!!! :)
Моля, затваряйте си капаците на колите, за да не ви натрошат стъклото в движение
:lol:

#3 charlie

charlie

    Професионалист

  • ОК / ДК
  • 204 posts

Posted 26.09.2011, 08:41

Абе колега, какво точно искаш да направиш в крайна сметка, писта, спортен клуб, 5-ма се събрали и си дуднят за картинг на бира...
Ето ти отговора на колега който го е направил в малък град и не е тръгнало:
http://forum.auto-ka...ndpost__p__7396

То и ние тука го докарахме до 5-7 пилоти по състезание, по редица причини и най-вече защото няма пари, няма й интерес чак толкова за да има спонсори.

В крайна сметка: "Едно е да искаш, друго е да можеш, а трето и четвърто е да го направиш..."

Charlie

#4 NeedForSpeed

NeedForSpeed

    Ентусиаст с цел

  • Пилоти
  • PipPip
  • 19 posts
  • Град:Бургас

Posted 26.09.2011, 09:06

МЕРСИ за присъствието на някъв отговор - искам да правя клуб. По-горе споменах, че за да създадем сдружение с нестопанска цел са нужни много време и пари. Другия вариант е да станем секция на клуб(пример: картинг секция Бургас на картинг клуб Враца). Е от къде да намеря отговорника на този клуб било от София или от Каспичан, като всеки си е оставил телефончето, скайпчето и имейла и не отговаря? .....Или няма ръководители или организатори на тези клубчета? Ти правенето не е сефте - 3 картинга имаше - вече не се знае какво продадохме, за да даваме пари по други места. Не е лесно да кърпиш обувка с конец без плат. Базата е на лице, както и още 2 карта. Не сме тръгнали в мъглата....

Edited by NeedForSpeed, 26.09.2011, 09:09.

Моля, затваряйте си капаците на колите, за да не ви натрошат стъклото в движение
:lol:

#5 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 28.09.2011, 11:01

Ми на първо време, примерно се свържи с някой регистриран клуб, който е регистриран и в дейността му фигурира "картинг". Такова е изискването на БФКС, ако искаш да членуваш официално като клуб във федерацията. Ако искаш собствен клуб да си имаш - след всичките регистрации и пр., които очевидно си проверил(а) (така и не разбрах в какъв род да се обръщам към теб), чакаш общо събрание на БФКС, плащаш си годишната такса от 2000 лв и сте готови. Но аз лично, смисъл от този клуб, без да вади участници на републиканско, не виждам.

Реално погледнато, вярно е, че пистите у нас си имат и клубове, но не е задължително едното да върви с другото. Те просто имат клубове, защото вадят пилоти за републиканско - и Делта Карт (Лаута), и Мегапорт (Хасково), и КК Кюстендил... а останалите клубове дори си нямат и писти, но просто имат участници в шампионата и им трябва клуб - такива са и Хидролифт, и София Ауто Рейсинг, Русе Кар Моторспорт... може и да пропускам някой клуб, ама така или иначе не са и много.

#6 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 28.09.2011, 19:29

Русе Кар имат писта де :)
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#7 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 28.09.2011, 21:34

Е, добре де, от скоро и те...

#8 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 29.09.2011, 07:49

Русе Кар имат писта де :)

За да сме по-точни ,имат паркинг :D
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#9 NeedForSpeed

NeedForSpeed

    Ентусиаст с цел

  • Пилоти
  • PipPip
  • 19 posts
  • Град:Бургас

Posted 29.09.2011, 16:48

За да сме по-точни ,имат паркинг :D


Eee тогава да започнем от там >> и в Бургас има пакинги ^_^ Наясно съм със стандартните пътечки за правене на клуб - наясно съм и с търсенето. За момента има една нова идея, с която да привлечем внимание и да задействаме идеята.Аз и Господ да сме на помощ! Ако ли не се получи продължаваме да струваме
Моля, затваряйте си капаците на колите, за да не ви натрошат стъклото в движение
:lol:




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users