Jump to content


Photo
- - - - -

Унищожаването на любимият ни спорта в България! ;(


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 dido96

dido96

    Начинаещ

  • Пилоти
  • PipPip
  • 38 posts
  • Град:Varna

Posted 07.09.2011, 22:23

За какво говорим хора.... Всички, които живеят за този спорт, стават свидетели на унищожаването му. С каква цел, бяха закупени, новите картове от CRG за малчуганите? Естествено поредната измама и някой, пак да си напълни гушата.. С каква цел, бяха премахнати, ХОБИ класовете? Хаха, защото федерацията, трябвало да развива, CIK класовете, а тогава, защо бяха отпуснати средства, за закупуването на картове, извън CIK класовете... Разбира се, всеки се мисли, за " чок тарикат " и МИНИ БГ - тата, бяха внесени и закупени, по най - незаконният начин.... Не ми се говори, всичко вече стана, игра за пари.. Добре, че е господин Момчил Манчев и Росен Коларов, за да се мъчат да направят нещо, и нека да не забравяме, че ROTAX е ЧАСТЕН клас и е ограбван от федерацията, по всевъзможни начини..

#2 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 09.09.2011, 09:29

Дайте някакви доказателства и повече подробности, за да не звучи като пуснато хейтърско мнение...

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#3 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 09.09.2011, 09:32

Краси, нали не си сляп? То се видя как около 30тина пилоти от FA и FC, тази година нямат възможност да карат!
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#4 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 09.09.2011, 09:56

Да, това за хобито наистина е тъпо... Уж трябват повече пилоти, пък се махат 2 класа...

Все пак не е ложо да се дадат повече данни и информация, защото не всеки е запознат с подробности като тази, примерно, че са махнати хоби класовете...

А подробности за купуването на споменатите картове дори и аз не знам. Някой спечелил търга, пък се отказал... дайте повече информация, защото ако си я знаят няколко души и не я казват, как другите да разберем за какво иде реч...

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#5 NeedForSpeed

NeedForSpeed

    Ентусиаст с цел

  • Пилоти
  • PipPip
  • 19 posts
  • Град:Бургас

Posted 19.09.2011, 10:25

Здравейте, по тази тема за Унищожаването на любимият ни спорта в България има много думи за изричане, но те ще бъдат "чути" от глухите уши на обществото, погълнато от положението което създава държавата.

Пиша в този форум, в тази страница защото не намерих заглавие на тема, което да ме насочи към това което търся.
Ето за какво говоря - Преди 2 години се заех с направата на картинг клуб в моя град,Бургас. Събрахме се хората, подготвихме документите, дори намерихме спонсор но честно казано никой не ни взе на сериозно и това разклати направеното до момента.. Тези 2 години отминаха. Процедурата за създаване на Клуб с Нестопанска цел не е лека работа и изисква финанси,време и добра основа на екипа хора.
С моите приятели търсим друг вариант - да се присъединим към някой друг клуб, например клуб Варна и да станем секция Бургас. Добре, на кого трябва да пиша, колко имейла да изпратя за да получа някакъв отговор? За момента не ми е възможно да замина за друг град и лично да направя среща. В случай, че можете МОЛЯ насочете ме към някой занимаващ се (заемащ) позиция в клуб (без значение от кой град в България).

Да развием този спорт, защото държавата няма да се сети, че паметниците и градинките не развиват младежта и спорта, а Пионерския клуб на времето го правеше.
Моля, затваряйте си капаците на колите, за да не ви натрошат стъклото в движение
:lol:




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users