Jump to content


Photo
- - - - -

Къде да бъде следващият кръг?


  • Please log in to reply
61 replies to this topic

Poll: Къде да бъде следващият кръг? (10 member(s) have cast votes)

Къде да бъде 9 кръг?

  1. Благоевград (2 votes [20.00%] - View)

    Percentage of vote: 20.00%

  2. Лаута (5 votes [50.00%] - View)

    Percentage of vote: 50.00%

  3. Конска (3 votes [30.00%] - View)

    Percentage of vote: 30.00%

Vote Guests cannot vote

#1 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 14.09.2010, 10:09

Ако имам право да пусна такава анкета изобщо.

Но попринцип не трябва ли, колкото Бенковски толкова и Лаута???

Защо трябва да караме само в окръг София???

#2 Plamenlauta

Plamenlauta

    Талант

  • Пилоти
  • PipPipPip
  • 53 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 14.09.2010, 10:16

Аз лично предпочитам Лаута пред Благоев.
Eкстремно е синоним на Пламен

#3 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 14.09.2010, 10:19

Значи, ОК и ДК решиха последните 2 кръга да са на Конска. Съображенията са следните:
1. Остават само 2 кръга, а имаме 5-ма пилота с най-големи шансове за титлата - Чарли, Борки, Вектрата, Румен и Боби. Това досега не се е случвало в шампионата и искаме да имат възможно най-големи шансове за равна борба.

2. Лаута не е подходяща поради трафика в квалификацията, който може да прати и най-бързия пилот в 3 гонка като нищо. На Конска такава опасност няма. Оставяме настрана проблемите със спирачките, които биха могли евентуално да се решат, но също така е факт, че никой никога не е карал картовете без тези системи и не е ясно доколко биха били еднакви.

3. На Велинград тази година няма да има повече състезания, тъй като пистата е тесничка и не дава шансове за изпреварване на практика. Няма и времеизмерване.

4. В Благоевград и Бенковски вече сме карали по 2 пъти - на Благоевград и в 2-те посоки, а на Бенковски пистата е наистина неравна и е доста дискомфортна, колкото и евтино да би излязло на нас, софианците, просто не е подходящо. В Благоевград и времеизмерване няма.

Така че 2-те последни състезания ще бъдат на Конска именно заради: времеизмерване, свободна квалификация, конфигурации, на които не сме карали - 3 конфигурация в права посока и 1-ва в обратна посока (конфигурациите ще бъдат потвърдени днес по-късно)

Съжалаявам за забавянето на класирането, днес ще бъде готово.

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#4 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 14.09.2010, 10:21

Значи, ОК и ДК решиха последните 2 кръга да са на Конска. Съображенията са следните:
1. Остават само 2 кръга, а имаме 5-ма пилота с най-големи шансове за титлата - Чарли, Борки, Вектрата, Румен и Боби. Това досега не се е случвало в шампионата и искаме да имат възможно най-големи шансове за равна борба.

2. Лаута не е подходяща поради трафика в квалификацията, който може да прати и най-бързия пилот в 3 гонка като нищо. На Конска такава опасност няма. Оставяме настрана проблемите със спирачките, които биха могли евентуално да се решат, но също така е факт, че никой никога не е карал картовете без тези системи и не е ясно доколко биха били еднакви.

3. На Велинград тази година няма да има повече състезания, тъй като пистата е тесничка и не дава шансове за изпреварване на практика. Няма и времеизмерване.

4. В Благоевград и Бенковски вече сме карали по 2 пъти - на Благоевград и в 2-те посоки, а на Бенковски пистата е наистина неравна и е доста дискомфортна, колкото и евтино да би излязло на нас, софианците, просто не е подходящо. В Благоевград и времеизмерване няма.

Така че 2-те последни състезания ще бъдат на Конска именно заради: времеизмерване, свободна квалификация, конфигурации, на които не сме карали - 3 конфигурация в права посока и 1-ва в обратна посока (конфигурациите ще бъдат потвърдени днес по-късно)

Съжалаявам за забавянето на класирането, днес ще бъде готово.



Благодаря за бързия отговор :)

Само да попитам тази събота ли ще е?

#5 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 14.09.2010, 17:31

9 място не е ли 18 точки?

Ако е така Краси трябва разликата ми с Чарли да е 9 точки не 10!!!
Чарли сам ми каза, че сте му взели точки за вдигане на двете ръце!!!

1 точка не е от кой знае, какво значение, но нали всички трябва да сме ЧЕСТНИ един към друг :)

#6 FERRARIST

FERRARIST

    Гадно Копиле

  • ОК / ДК
  • 366 posts
  • Град:Стара Загора

Posted 14.09.2010, 18:22

Кобилската писта ми се явява най далече в сравнение с всеки от вас, но и аз съм с 2 ръце за нея, щото ако карам за титла, и на Лаут е хазарт, не бих искал някой друг, или аз да стана шамп заради късмет.....не че от 3-4-5-6-7 години в тоя шампионат шампиона не е най - големия късметлия, ама се пак.....

#7 K.Chernev

K.Chernev

    Професионалист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 156 posts
  • Град:Пловдив

Posted 14.09.2010, 20:23

Състезанието тази събота ли е? В календара като дата е посочен 18-ти, но все пак да попитам... :rolleyes:
I'm livin’ life in the fast lane
Movin’ at the speed of life and I can’t slow down
Only got a gallon in the gas tank
But I’m almost at the finish line, so I can’t stop now
I don’t really know where I’m headed, just enjoyin’ the ride
Just gon’ roll ’til I drop and ride ’til I die
I’m livin’ life in the fast lane (Pedal to the metal)
I’m livin’ life in the fast lane (Pedal to the metal)

#8 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 14.09.2010, 23:20

Да, тази събота, нормален график с начало 10 часа

9 място не е ли 18 точки?

Ако е така Краси трябва разликата ми с Чарли да е 9 точки не 10!!!
Чарли сам ми каза, че сте му взели точки за вдигане на двете ръце!!!

1 точка не е от кой знае, какво значение, но нали всички трябва да сме ЧЕСТНИ един към друг :)

За услугата "ще те обадя на другарката" се обръщайте към Боби, който води официално класирането и всякакви корекции ми ги дава той.

Кобилската писта ми се явява най далече в сравнение с всеки от вас, но и аз съм с 2 ръце за нея, щото ако карам за титла, и на Лаут е хазарт, не бих искал някой друг, или аз да стана шамп заради късмет.....не че от 3-4-5-6-7 години в тоя шампионат шампиона не е най - големия късметлия, ама се пак.....

Преди да дойдеш ти с късмета, шампиони ставаха най-леките :lol:

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#9 gitbul

gitbul

    TNT-Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 146 posts

Posted 15.09.2010, 08:33

Какви две състезания ни очакват само... :D :D :D

Май битката ще бъде на живот и смърт! :)
On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.
Posted Image

#10 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 15.09.2010, 09:21

Адаш, спокойно, дори Кобрети да е пропуснал нещо, всичко при мен е записано... някоя точица за пускане на волана, за сваляне на каска в прибираща обиколка, за изпреварване в прибираща обиколка... всичко е тук. И да е сбъркал, няма къде да избяга. ;)

Обаче баси мелачката ще е... първите 6 в 25 точки (едно 3-то място) 2 кръга преди края... малииии...

#11 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 15.09.2010, 10:59

Искам само да спомена, че за това допринесе променената точкова система :)

Боби, в този ред на мисли, може да провериш дали в предишните състезания няма някое неотразено наказание, за да го отразя и класирането да е актуално...

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#12 charlie

charlie

    Професионалист

  • ОК / ДК
  • 204 posts

Posted 15.09.2010, 11:28

Адаш, спокойно, дори Кобрети да е пропуснал нещо, всичко при мен е записано... някоя точица за пускане на волана, за сваляне на каска в прибираща обиколка, за изпреварване в прибираща обиколка... всичко е тук. И да е сбъркал, няма къде да избяга. ;)

Обаче баси мелачката ще е... първите 6 в 25 точки (едно 3-то място) 2 кръга преди края... малииии...



Тука се визира мен през цялото време. А да не говориме, че през таз година кво пак толкова Ви бях крив, та то не беше Борко на Лаута, че незнам си как съм го затворил, на Конска бил съм променял стила си на каране и не можели да ме изпреварят...
на всичкото отгоре некъв успя с стил камикадзе да ми отнеме поне 4-5 позиции във две състезания и ми смаза изобщо нагласата за каране, кво ме грее че вече не кара в шапионата ... аре баста...

Вземете бе хич не ми пука. Не ми е за първи път за неква си скапана титла да отивам назад в класирането.
А да не говориме, че щом с мен си сверявате часовниците, значи нивото на шампионата е паднал на супер ниско ниво.
Абе ще видиме "Кон боб яде ли..."
По-добре се сравнявайте с Ферко и Куина, защото както и минали години по процент успеваемост тез пилоти мачкат навсякъде!
Charlie out!

#13 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 15.09.2010, 12:01

Чарли, изпреварващия в прибиращата обиколка беше един от синовете на Косьо, не ти. Има дори и хора, карали без ръкавици/непълна екипировка, така че се визира всеки, нарушил дадено правило. Не се коси излишно. :)

#14 Vectra 1.4+

Vectra 1.4+

    Напреднал

  • ОК / ДК
  • 98 posts

Posted 15.09.2010, 12:02

Тука се визира мен през цялото време. А да не говориме, че през таз година кво пак толкова Ви бях крив, та то не беше Борко на Лаута, че незнам си как съм го затворил, на Конска бил съм променял стила си на каране и не можели да ме изпреварят...
на всичкото отгоре некъв успя с стил камикадзе да ми отнеме поне 4-5 позиции във две състезания и ми смаза изобщо нагласата за каране, кво ме грее че вече не кара в шапионата ... аре баста...

Вземете бе хич не ми пука. Не ми е за първи път за неква си скапана титла да отивам назад в класирането.
А да не говориме, че щом с мен си сверявате часовниците, значи нивото на шампионата е паднал на супер ниско ниво.
Абе ще видиме "Кон боб яде ли..."
По-добре се сравнявайте с Ферко и Куина, защото както и минали години по процент успеваемост тез пилоти мачкат навсякъде!
Charlie out!


Къв OUT бе :angry: :angry:

CHARLIE ШАМПИОН ОЛЕ!!! :D :D

#15 FERRARIST

FERRARIST

    Гадно Копиле

  • ОК / ДК
  • 366 posts
  • Град:Стара Загора

Posted 15.09.2010, 15:02

Тука се визира мен през цялото време. А да не говориме, че през таз година кво пак толкова Ви бях крив, та то не беше Борко на Лаута, че незнам си как съм го затворил, на Конска бил съм променял стила си на каране и не можели да ме изпреварят...
на всичкото отгоре некъв успя с стил камикадзе да ми отнеме поне 4-5 позиции във две състезания и ми смаза изобщо нагласата за каране, кво ме грее че вече не кара в шапионата ... аре баста...

Вземете бе хич не ми пука. Не ми е за първи път за неква си скапана титла да отивам назад в класирането.
А да не говориме, че щом с мен си сверявате часовниците, значи нивото на шампионата е паднал на супер ниско ниво.
Абе ще видиме "Кон боб яде ли..."
По-добре се сравнявайте с Ферко и Куина, защото както и минали години по процент успеваемост тез пилоти мачкат навсякъде!
Charlie out!

Нищо не разбираш хайван - това са точки, те са важни, късмета не се рита така като тебе, с нерви и прочее......щом караш за нещо, стремиш се към него, взимаш максимума, дори и предпоследен да си.....щото сега заради последната обиколка на Конска можеше да караш квалиф на ВЛГР по друго време, това щеше да доведе до друго в самото състезание и т.н - за следващото състезание се мисли от предишното........

Чарли, изпреварващия в прибиращата обиколка беше един от синовете на Косьо, не ти.

Баси, едва предното състезание разбрах че сина на Гено(или Горан, ......бъркам се в момента) също карал, дори разбрах кой е, ся изскача тука и Косенцето с повече от един син в шампионата, и хептен ме обърква.......моля цялата пловдивска агитка в събота да ми представи лист със снимки за това кой е баща на кого, чий син към кой баща се води, имена(може и без ЕГН), че нещо съм много конфюзед......

#16 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 15.09.2010, 15:15

Нищо не разбираш хайван - това са точки, те са важни, късмета не се рита така като тебе, с нерви и прочее......щом караш за нещо, стремиш се към него, взимаш максимума, дори и предпоследен да си.....щото сега заради последната обиколка на Конска можеше да караш квалиф на ВЛГР по друго време, това щеше да доведе до друго в самото състезание и т.н - за следващото състезание се мисли от предишното........

Баси, едва предното състезание разбрах че сина на Гено(или Горан, ......бъркам се в момента) също карал, дори разбрах кой е, ся изскача тука и Косенцето с повече от един син в шампионата, и хептен ме обърква.......моля цялата пловдивска агитка в събота да ми представи лист със снимки за това кой е баща на кого, чий син към кой баща се води, имена(може и без ЕГН), че нещо съм много конфюзед......

Ти ептен си се сдухал бре хайван :D Това могат само майките да го потвърдят :P
Е в много редки случай и те не знаят от кой е :lol: :lol: :lol: :lol:
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#17 K.Chernev

K.Chernev

    Професионалист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 156 posts
  • Град:Пловдив

Posted 15.09.2010, 16:45

Тогава да доведем всички мами другия път, може да се разкрие някоя друга истина... :P ;)
I'm livin’ life in the fast lane
Movin’ at the speed of life and I can’t slow down
Only got a gallon in the gas tank
But I’m almost at the finish line, so I can’t stop now
I don’t really know where I’m headed, just enjoyin’ the ride
Just gon’ roll ’til I drop and ride ’til I die
I’m livin’ life in the fast lane (Pedal to the metal)
I’m livin’ life in the fast lane (Pedal to the metal)

#18 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 15.09.2010, 16:54

Ще има ли корекции в класирането, новина нещо?

Съгласен съм да е напиша, но като аз съм победителят е тъпо да пиша за мен!

#19 Marto.A.M

Marto.A.M

    Начинаещ

  • Пилоти
  • PipPip
  • 26 posts

Posted 17.09.2010, 14:29

До колкото разбрах, последните два кръга(колкото и остават) ще бъдат на Конска.

#20 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 17.09.2010, 16:18

Аз пак незнам, колко ще струва, график и т.н пак като миналият път!!!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users