Jump to content


Photo
- - - - -

Konza, 21.08.2010


  • Please log in to reply
54 replies to this topic

#21 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 20.08.2010, 17:49

ама ако идва и Сашо, как ще пътуваме - трябват 3 коли, а и той не е пуснал на Боби нищо, де не стане Г.. път да види и то с 3 коли


Нека идва, само да се знае, че ОК реши, от утрешния старт нататък:

Всеки неправилно записан състезател, дошъл на пистата да кара, ще бъда допускан, но за сметка на това ще заплати двойна такса участие в размер на 20 лв.

И това ще бъде еднократно. Ако се повтори това до следващия старт, вече състезателя наистина няма да бъде допуснат. В случая при Сашо Ватралев не важи, защото това влиза в сила отсега, ама хайде за лаф за изпът вземете му обяснете кое да прочете във форума, щото имам чувството, че онова с "нищо не разбрах" го каза по-скоро за да не ми каже, че нищо не е погледнал и прочел от изискванията.

#22 FERRARIST

FERRARIST

    Гадно Копиле

  • ОК / ДК
  • 366 posts
  • Град:Стара Загора

Posted 22.08.2010, 09:16

Ми ко, стана забавно раце, уби ме късмета с лопатата, първо че първи манш Чавдарчо държа глутницата за да си опъна тарикатски напред, второ тая седмица вървеше като ненормална(по мое скромно мнение, има поне секунда разлика в картовете.....поне), първия ми стоп верно беше кофти, и въпреки че главний началник каза че е признат, реших да спра и втори път за секи случай, да не някой да се отплесне и да ме контестира, че било имало много коментари из трибуните, като минавах покрай тях и подочувах тва онва.......иначе пистето се оказа много забавно, мисля че някой трябва да пусне анкета първа или втора конфиг е по арна.........и изглежда ще трябва да направим още 2-3 рейса там, докато се установи кой колко е бърза там, щото например след втората си квавалиф обиколка искрено се надявах да съм дал време за първа гонка, чак не повярвах Кобрата като ми показа с показалец че времето ми е първо......и двете ми обик бяха пълен дрифтаджийски провал....ибаси значи.....
Ще пусна скоро видео от двата манша на първа гонка, два тлъсти файла от по 1 гб, ако на някой му се виждат големи, може да се оплаче на второ гише, от 9 до 17 всеки работен ден......

#23 FERRARIST

FERRARIST

    Гадно Копиле

  • ОК / ДК
  • 366 posts
  • Град:Стара Загора

Posted 22.08.2010, 19:18

Първа гонка - първи манш
Първа гонка - втори манш

#24 mario_montoya

mario_montoya

    Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 369 posts
  • Град:Перник

Posted 22.08.2010, 21:14

Ми ко, стана забавно раце, уби ме късмета с лопатата, първо че първи манш Чавдарчо държа глутницата за да си опъна тарикатски напред, второ тая седмица вървеше като ненормална(по мое скромно мнение, има поне секунда разлика в картовете.....поне), първия ми стоп верно беше кофти, и въпреки че главний началник каза че е признат, реших да спра и втори път за секи случай, да не някой да се отплесне и да ме контестира, че било имало много коментари из трибуните, като минавах покрай тях и подочувах тва онва.......иначе пистето се оказа много забавно, мисля че някой трябва да пусне анкета първа или втора конфиг е по арна.........и изглежда ще трябва да направим още 2-3 рейса там, докато се установи кой колко е бърза там, щото например след втората си квавалиф обиколка искрено се надявах да съм дал време за първа гонка, чак не повярвах Кобрата като ми показа с показалец че времето ми е първо......и двете ми обик бяха пълен дрифтаджийски провал....ибаси значи.....
Ще пусна скоро видео от двата манша на първа гонка, два тлъсти файла от по 1 гб, ако на някой му се виждат големи, може да се оплаче на второ гише, от 9 до 17 всеки работен ден......

Евала човече, уби ни ! И двата манша си одрах гъза да те догоняи все по-напред бягаше

#25 charlie

charlie

    Професионалист

  • ОК / ДК
  • 204 posts

Posted 23.08.2010, 09:00

Видеото е качено тук:
http://www.cobrabg.c.../Konza21082010/

Не съм преименовал файловете!

#26 Riper

Riper

    Алпинист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 267 posts

Posted 23.08.2010, 10:07

Видеото е качено тук:
http://www.cobrabg.c.../Konza21082010/

Не съм преименовал файловете!

Като цъкна вътху линка и ми излиза грешка от тия ...

#27 Say Nothing

Say Nothing

    Професионалист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 100 posts
  • Град:София

Posted 23.08.2010, 10:17

Като цъкна вътху линка и ми излиза грешка от тия ...

A на мен ми излиза "Ами Сега?"

Аз да попитам, аз как да си набавя тежести около 30кг? И как подяволите да ги мъкна? ;( И най-вече: Къде точно да си ги сложа?
Страшно е, когато шефът ти е жена. Но още по-страшно е, когато ЖЕНА ТИ ТИ Е ШЕФ!

Каква е поуката от филма Шрек? - Не е важно да си красив, важното е да намериш същия изрод като себе си!

#28 gitbul

gitbul

    TNT-Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 146 posts

Posted 23.08.2010, 10:21

Първа гонка - първи манш
Първа гонка - втори манш


Супер е видеото! ;) Браво на оператора!

Само не разбрах как Марио удря Чарли на правата, както твърди Вектрата...

Но, минало-свършено, както се казва.
On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.
Posted Image

#29 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 23.08.2010, 10:53

Линкът от Чарли е

http://cobrabg.com/v.../Konza21082010/

Имам неприятната чест да съобщя за наказанията от този кръг.

Заради заигравките между Марио и Чарли, и двамата са върнати 5 позиции назад в класирането.

За съжаление, не е само това. След последвалата случка, в която Марио открадна купата за 3 място от стълбичката и не пожела да я върне, той е декласиран от състезанието и му е отнето правото повече да кара в този шампионат.

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#30 Nightblade

Nightblade

    TNT-Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 156 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 23.08.2010, 12:12

Марио върна купата на баща ми и не трябва да го наказвате за това.
Generosity-make a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.

If violence isn't solving your problems, you're just not using enough of it.

#31 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 23.08.2010, 13:01

След дъжд - качулка...

Марио не можа да разбере, че всяко нещо си има последствия и не можеш да правиш каквото си искаш безнаказано...

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#32 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 23.08.2010, 13:32

За съжаление, не е само това. След последвалата случка, в която Марио открадна купата за 3 място от стълбичката и не пожела да я върне, той е декласиран от състезанието и му е отнето правото повече да кара в този шампионат.


До края на тази година или изобщо?

#33 Say Nothing

Say Nothing

    Професионалист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 100 posts
  • Град:София

Posted 23.08.2010, 15:21

Това ми се струва малко крайно, ако е изобщо ;(
Страшно е, когато шефът ти е жена. Но още по-страшно е, когато ЖЕНА ТИ ТИ Е ШЕФ!

Каква е поуката от филма Шрек? - Не е важно да си красив, важното е да намериш същия изрод като себе си!

#34 Nightblade

Nightblade

    TNT-Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 156 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 23.08.2010, 20:03

Това ми се струва малко крайно, ако е изобщо ;(

добре дошла в клуб с1 :lol:
Generosity-make a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.

If violence isn't solving your problems, you're just not using enough of it.

#35 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 23.08.2010, 20:35

Вече няма на какво да се учудя в този клуб съдилище 1

#36 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 23.08.2010, 20:38

Вече няма на какво да се учудя в този клуб съдилище 1

Това ли имаш предвид?
http://forum.auto-ka...oeieia-ia-nuae/
:unsure:

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#37 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 23.08.2010, 20:53

Това ли имаш предвид?
http://forum.auto-ka...oeieia-ia-nuae/
:unsure:


Това попринцип го бях забравил, обаче просто, ако съм на Марио на мястото няма да издържа, вярно е, че понякога Марио прави глупости, обаче какво го направихте, че неможел да кара и т.н, Боби където му каза, че този спорт не бил за него. Кой е Боби, че да каже кой става и кой не...

Аз благодарение на Марио, карам в този шампионат, ако може да се нарече вече така!

Винаги съм съгласен да ви помогна с каквото и да е, обаче вие сте си инати, изглежда този шампионат не е за новобранци като мен ;)

Казвам си мнението просто, не се заяждам с никого :)

#38 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 23.08.2010, 21:28

O, повярвай, че ако ти беше на наше място, нямаше да издържиш много отдавна...

Това с присвояването на купата вече преля чашата... Не сме възпитатели в детската градина, за да търпим някой да си прави каквото си поиска и после да разчита на писаниците във форума на приятелчетата си, за да му се размине, докато самият той и грам не вдява къде е проблемът и че не може да прави едни и същи неща всеки път и всеки път някой друг да е виновен...

А, я кажи какво имаш предвид, че сме инати, и към кого го казваш това?

И какво значи, че шампионатът не бил за новаци като теб? Ти какви проблеми си имал в този шампионат досега?

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#39 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 23.08.2010, 21:53

Това попринцип го бях забравил, обаче просто, ако съм на Марио на мястото няма да издържа, вярно е, че понякога Марио прави глупости, обаче какво го направихте, че неможел да кара и т.н, Боби където му каза, че този спорт не бил за него. Кой е Боби, че да каже кой става и кой не...

Аз благодарение на Марио, карам в този шампионат, ако може да се нарече вече така!

Винаги съм съгласен да ви помогна с каквото и да е, обаче вие сте си инати, изглежда този шампионат не е за новобранци като мен ;)

Казвам си мнението просто, не се заяждам с никого :)

Хайде сега се постави на мястото на някой от ОК.Правиш нещо на доброволни начила.Гледаш да го правиш добре и с по малко грешки.Изведнъж се започва в публиното пространство да се лее помия по адрас на организаторите.Обвинения в какво ли не.Преглъщаш и продължаваш на пред.Но докога ще издържиш?Може и някой път да не си прав в някой решения,случва се хора сме грешим.Когато те ПОМОЛЯТ да раскажеш какво се е случило не бива да викаш правете каквото искате неме интересува.Да вземеш нещо което не е твое и да си го пребереш.да върната е купата но какво от това.Това не оправдава действията.Това което се случи с Марио не е отмъщение.Просто натрупване на обстоятелства.Аз също уважавам Марио ,както и всеки пилот,но неможе когато почустваш подкрепата на група хора/включително и от пистата/да се правиш на недосегаем,и да плюеш по труда на другите.НЕСТАВА.и понеже виждам че по ПРИНЦИП си забравил някой неща ,върни се по-назад в форума и си припомни .Тогава ми кажи до кой момент точно ще издържиш ;)
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#40 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 23.08.2010, 22:14

А, я кажи какво имаш предвид, че сме инати, и към кого го казваш това?

И какво значи, че шампионатът не бил за новаци като теб? Ти какви проблеми си имал в този шампионат досега?


1.Искам да се развива спорта в БГ, и затова поне, ако неможеш ти или нямаш време като преди време да правиш новина след всеки кръг поне може да дадеш на мен или някой друг да пише такива новини след кръга, защото преди време беше супер имаше всичко и дори в списанието :)

2. Проблемите ми не са големи, просто искам всеки да има равни права в шампионата!


Хайде сега се постави на мястото на някой от ОК.Правиш нещо на доброволни начила.Гледаш да го правиш добре и с по малко грешки.Изведнъ ж се започва в публиното пространство да се лее помия по адрас на организаторит е.Обвинения в какво ли не.Преглъщаш и продължаваш на пред.Но докога ще издържиш?Може и някой път да не си прав в някой решения,случва се хора сме грешим.Тогава ми кажи до кой момент точно ще издържиш ;)


Така винаги съм искал да помагам, както казах по-горе стига да съм полезен с нещо. Уважавам всеки от ОК/ДК, защото не е длъжен попринцип да го прави, ако няма ОК/ДК няма да има и шампионат...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users