Jump to content


Photo
- - - - -

Признавам си


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 mario_montoya

mario_montoya

    Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 369 posts
  • Град:Перник

Posted 08.08.2010, 19:03

Ще ви кажа че карах с дистанционно и за да просперирам от 8-мо до второ загасих картовете на чарли и вектрата (нищо лично момчета, просто ми пречехте) за целта трябваше просто да съм близо до тях. Даже втори манш загасих на Веселинко картинга, ама сърце не ми даде да го изпреваря защото беше много по бърз от мене.
Пичове сори

#2 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 08.08.2010, 19:04

Това май е дежа-ву... а кой този път ще е за съд?

#3 mario_montoya

mario_montoya

    Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 369 posts
  • Град:Перник

Posted 08.08.2010, 19:06

Само така мога да угася картовете на чарли и вектрата

#4 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 08.08.2010, 19:14

Еми като не можеш да ги изпревариш нормално, явно се налагат други методи...

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#5 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 08.08.2010, 19:18

Само така мога да угася картовете на чарли и вектрата

Марио, на пистата стана въпрос за теб и твоето каране и знаеш ли как ме нарекоха, това е адвоката на Марио!
Добре, ама това което си го видях с моите очи, нищо не може да ме обеди в обратното!
Случая с Чарли, удряш го и той угасна, за което беше наказан веднага!
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#6 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 08.08.2010, 20:21

Ще ви кажа че карах с дистанционно и за да просперирам от 8-мо до второ загасих картовете на чарли и вектрата (нищо лично момчета, просто ми пречехте) за целта трябваше просто да съм близо до тях. Даже втори манш загасих на Веселинко картинга, ама сърце не ми даде да го изпреваря защото беше много по бърз от мене.
Пичове сори

В стил на твоето изказване:
Искам да ти кажа, че нарочно те дисквалифицирахме. Нищо лично, Марио, просто ни пречеше. За целта трябваше просто да ни дадеш повод. Даже втори манш мислехме да ти покажем черен флаг, ама сърце не ни даде да го направим, поне да си довършиш обиколките :lol:

Марио, не бих се очудил, ако си разпечаташ горното и го занесеш на федерацията за решаване на спора, така че - понеже на всички други ще им е ясно - уточнявам за теб - това е на шега :lol:

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#7 mario_montoya

mario_montoya

    Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 369 posts
  • Град:Перник

Posted 08.08.2010, 21:10

То във шампионата няма един разпечатан правилник, защо ми е аз да разпечатвам каквото и да било

#8 Say Nothing

Say Nothing

    Професионалист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 100 posts
  • Град:София

Posted 10.08.2010, 00:02

Марио, на пистата стана въпрос за теб и твоето каране и знаеш ли как ме нарекоха, това е адвоката на Марио!


Да, така е! Аз повдигнах темата именно поради и непосредствено след удара, който видях. Мисля, че не го видяха само хората от публиката, които бяха в Бирарията.
Страшно е, когато шефът ти е жена. Но още по-страшно е, когато ЖЕНА ТИ ТИ Е ШЕФ!

Каква е поуката от филма Шрек? - Не е важно да си красив, важното е да намериш същия изрод като себе си!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users