Jump to content


Photo
- - - - -

Правилник


  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#1 mario_montoya

mario_montoya

    Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 369 posts
  • Град:Перник

Posted 08.08.2010, 18:52

Отварям тази тема, защото съм леко учуден че шампионата има претенции за нещо пък е нищо.
Може ли да имаме правилник в който пише че за стоп/го се показва едно на пистата ми показват номер 5 и черно бял флаг.
Никъде никой не донесе на какъвто и да било лист хартия че има изменение в правилника поради факта че някой е забравил флага.
Ама табелките с номерата бяха там и все пак не си видях нито на каската нито на картинга.
Ще се допитам и до федерацията, но и те ще ми кажат че регламента си е регламент

#2 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 08.08.2010, 19:00

На табелата пише S, не 5...

#3 mario_montoya

mario_montoya

    Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 369 posts
  • Град:Перник

Posted 08.08.2010, 19:05

На табелата пише S, не 5...

Значи съм неграмотен. Обаче шампионата е към федерацията и няма правилник написан на хартия който отговаря на този който използвате на пистата

#4 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 08.08.2010, 19:30

Марио, ти май пак си получил факс...

Това, че не си бил на брифинга, си е лично твой проблем. Казах ти - можеш да дадеш молба за преразглеждане, ако предоставиш нови данни, с които не разполагаме - например видео от каската ти...

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#5 mario_montoya

mario_montoya

    Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 369 posts
  • Град:Перник

Posted 08.08.2010, 19:52

Марио, ти май пак си получил факс...

Това, че не си бил на брифинга, си е лично твой проблем. Казах ти - можеш да дадеш молба за преразглеждане, ако предоставиш нови данни, с които не разполагаме - например видео от каската ти...

Чакам Веско да влезе и да ми го прати, защото не съм го гледал

#6 Say Nothing

Say Nothing

    Професионалист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 100 posts
  • Град:София

Posted 09.08.2010, 23:56

Хах ... Може и да ми се обидиш, Марио, ама така като чета из форума защо ми се струва, че вечно търсиш под вола теле? Ако има някакво нарушение на правилник или по-скоро заобикаляне, то това беше с идеята да се промени реда на гонките :)
Страшно е, когато шефът ти е жена. Но още по-страшно е, когато ЖЕНА ТИ ТИ Е ШЕФ!

Каква е поуката от филма Шрек? - Не е важно да си красив, важното е да намериш същия изрод като себе си!

#7 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 10.08.2010, 08:50

A всъщност, се видя, че имаше основание за разместване на гонките - картовете в 1 гонка гаснеха при удар отзад. Беше по-добре да кара първо 3 гонка, после 2, и накрая 1, защото в 3-та такива угасвания биха били най-малко фатални...

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#8 Say Nothing

Say Nothing

    Професионалист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 100 posts
  • Град:София

Posted 10.08.2010, 17:10

A всъщност, се видя, че имаше основание за разместване на гонките - картовете в 1 гонка гаснеха при удар отзад. Беше по-добре да кара първо 3 гонка, после 2, и накрая 1, защото в 3-та такива угасвания биха били най-малко фатални...

И най-вече за мен ;) На мен лично ми се караше много на мокро, но съм на принципа, че правилникът си е правилник и той трябва да се спазва от абсолютно всички ;)
Страшно е, когато шефът ти е жена. Но още по-страшно е, когато ЖЕНА ТИ ТИ Е ШЕФ!

Каква е поуката от филма Шрек? - Не е важно да си красив, важното е да намериш същия изрод като себе си!

#9 mario_montoya

mario_montoya

    Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 369 posts
  • Град:Перник

Posted 10.08.2010, 19:07

Хах ... Може и да ми се обидиш, Марио, ама така като чета из форума защо ми се струва, че вечно търсиш под вола теле? Ако има някакво нарушение на правилник или по-скоро заобикаляне, то това беше с идеята да се промени реда на гонките :)

:lol: :lol:
Ти гледай само как ще намеря въпросното теле и вола ще се окаже крава :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

#10 Say Nothing

Say Nothing

    Професионалист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 100 posts
  • Град:София

Posted 10.08.2010, 19:12

И после ще разнищиш протблема с дилемата кое е първо, кокошката или яйцето! Ама отговор "петелът" тук не важи ;)
Страшно е, когато шефът ти е жена. Но още по-страшно е, когато ЖЕНА ТИ ТИ Е ШЕФ!

Каква е поуката от филма Шрек? - Не е важно да си красив, важното е да намериш същия изрод като себе си!

#11 mario_montoya

mario_montoya

    Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 369 posts
  • Град:Перник

Posted 10.08.2010, 19:14

И после ще разнищиш протблема с дилемата кое е първо, кокошката или яйцето! Ама отговор "петелът" тук не важи ;)

Хич не ме интересува даже патката да е първа. Сега нищя крава ли е бик ли е вол ли е теле ли е.

#12 Say Nothing

Say Nothing

    Професионалист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 100 posts
  • Град:София

Posted 11.08.2010, 00:18

Бая време ще ти отнеме. Аз ще направя цяло море, докато разбереш :) Марио, нищо не ти зависи толкова от тази лига. Просто си прави кефа. Това е моят съвет. Ако искаш го приемай. Аз си позволявам да се изказвам, защото съм нова и все още мога да гледам безпристрастно. Мисля, че си достатъчно разсъдлив и няма да се засегнеш от това, което пиша :) и ще ме разбереш :)
Страшно е, когато шефът ти е жена. Но още по-страшно е, когато ЖЕНА ТИ ТИ Е ШЕФ!

Каква е поуката от филма Шрек? - Не е важно да си красив, важното е да намериш същия изрод като себе си!

#13 mario_montoya

mario_montoya

    Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 369 posts
  • Град:Перник

Posted 11.08.2010, 09:14

Бая време ще ти отнеме. Аз ще направя цяло море, докато разбереш :) Марио, нищо не ти зависи толкова от тази лига. Просто си прави кефа. Това е моят съвет. Ако искаш го приемай. Аз си позволявам да се изказвам, защото съм нова и все още мога да гледам безпристрастно. Мисля, че си достатъчно разсъдлив и няма да се засегнеш от това, което пиша :) и ще ме разбереш :)

Няма как да ме засегнеш, даже те харесах на пистата.

#14 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 11.08.2010, 09:34

Няма как да ме засегнеш, даже те харесах на пистата.

Да не вземе женати да го прочете,че Шъ останем без Марио :P :P :D
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#15 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 11.08.2010, 22:26

Да не вземе женати да го прочете,че Шъ останем без Марио :P :P :D

Той жена му ми я дава на мен, щото знае че аз мога и с много! :D
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#16 mario_montoya

mario_montoya

    Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 369 posts
  • Град:Перник

Posted 12.08.2010, 08:08

Той жена му ми я дава на мен, щото знае че аз мога и с много! :D

И естествено ти за това си адвоката на дявола

#17 Say Nothing

Say Nothing

    Професионалист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 100 posts
  • Град:София

Posted 16.08.2010, 12:47

Няма как да ме засегнеш, даже те харесах на пистата.

Ахахаха... и какво точно ми хареса??? Ахахахаха...
Аз не се давам лесно ;)

Ахахаха... @ Коse Bose: Адвокате, понякога е кофти с повече жени! С времето започват да мрънкат много.
Страшно е, когато шефът ти е жена. Но още по-страшно е, когато ЖЕНА ТИ ТИ Е ШЕФ!

Каква е поуката от филма Шрек? - Не е важно да си красив, важното е да намериш същия изрод като себе си!

#18 Goran

Goran

    Plovdiv Racing Team

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 360 posts
  • Град:Пловдив

Posted 16.08.2010, 16:03

Той е с богат опит и достатъчно деца.... :D
Гражданска отговорност от - GBROKERS




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users