Jump to content


Photo
- - - - -

Трети Кръг Winter Cup Lauta


  • Please log in to reply
167 replies to this topic

#1 mario_montoya

mario_montoya

    Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 369 posts
  • Град:Перник

Posted 29.11.2009, 12:30

До момента така изглежда стартовия списък за квалификацията:
1 Иван Пачев
2 Станислав Сиромахов
3 Сашо Ватралев
4 Божидар Митев
5 Николай Атанасов
6 Явор Гочев
7 Росен Тодоров
8 Костадин Костадинов
9 Добромир Върбанов
10 Лъчезар Панчовски
11 Александър Неделчев
12 Мартин Манолов
13 Любомир Иванов
14 Георги Шишков
15 Веселин Паунов
16 Михаил Джуров
17 Румен Паунов
18 Александър Геговски
19 Борис Малинов
20 Горан Генчев
22 Васил Узунов
21 Гено Тонев
23 Иван Тонев
25 Валери Василев
24 Спасимир Стоев
26 Марио Динолов

Минимално Тегло - 76кг.

#2 FIRE_BLADE

FIRE_BLADE

    Новак

  • Пилоти
  • Pip
  • 7 posts

Posted 29.11.2009, 17:39

Георги Шишков ще участва

#3 Nightblade

Nightblade

    TNT-Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 156 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 29.11.2009, 17:58

TNT-Pushing Unlimited също
Generosity-make a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.

If violence isn't solving your problems, you're just not using enough of it.

#4 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 29.11.2009, 18:12

И аз се записвам засега... Петък ще потвърдя

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#5 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 29.11.2009, 19:27

Борис Малинов - Участвам :P

#6 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 30.11.2009, 00:50

Plovdiv Racing Team, участва с тримата си пилоти.
Очаквайте нова приятна изненада за третия кръг!
Използвам случая да поздравя Марио за чудесно свършената работа относно класирането, както и за първото му място във втори кръг!
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#7 Александър Геговски

Александър Геговски

    Начинаещ

  • Пилоти
  • PipPip
  • 38 posts

Posted 30.11.2009, 18:35

Александьр Геговски-Участва

#8 Pringles

Pringles

    Ice Team

  • Пилоти
  • PipPip
  • 11 posts
  • Град:София

Posted 30.11.2009, 19:02

Лъчезар Панчовски - участвам
Ice Team - пълен състав :P :)
Глупавият проумява само онова, което вече е станало.
Ice Team ;)

#9 Александър Геговски

Александър Геговски

    Начинаещ

  • Пилоти
  • PipPip
  • 38 posts

Posted 01.12.2009, 11:28

Хора я кажете дали направо ще има гуми

#10 Goran

Goran

    Plovdiv Racing Team

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 360 posts
  • Град:Пловдив

Posted 01.12.2009, 11:32

Хора я кажете дали направо ще има гуми

Много те мързи да четеш - пише че ако вали и е мокро - няма да има, но ако е сухо - ще има
Гражданска отговорност от - GBROKERS

#11 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 01.12.2009, 16:29

Здравейте картинг маниаци!
Сега се връщам от Лаута и вече е решен новия график за събота 05.12.09г - трети кръг.

1. Записване и кантар - 8:45 ч.
2. Свободни тренировки - 9:30 ч. до 10:00 ч. права посока (който иска)
3. Квалификация с 270 куб. по жребии в права посока - 10:00 ч. - 11:50 ч. пистата работи с клиенти (дано не дойдат до тогава)
4. Старт състезание - 12:00 ч. Права посока

Относно изненадите, с Горан, Любо и Гено, решихме да Ви информираме по от рано, за да разсъждавате върху тактики, стратегии и бюджети, както и Марио да се подготви за статистиката!

1. За шиканите - ще бъдат два. Един в началото на старт-финалната права и един на първия десен, след старт-финалната права. Ако е мокро, шиканите отпадат.
2. За маншовете - ще бъдат 3 по 10 или 11 обиколки, за всяка серия(гонка), като всеки един кара три пъти с различни картове.
3. За Стоп-Старт - (идея на Кобрата) ще се правят два стоп-старта от трите манша, като пилотът сам избира кога да ги прави, дали първи и втори, дали втори и трети или първи и трети манш.

Таксата за участие е плюс 5 лева, т.е. 50 лева - заради повечето обиколки които се правят.
Ако 5 лева повече ви се струват скъпо, ще оставим два манша, вместо цели три. Само пишете, за да можем да реагираме навреме.
Целта е максимално да изравним възможностите на картовете и шанса при жребия, както и да излезнат на преден план пилотските умения.
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#12 Riper

Riper

    Алпинист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 267 posts

Posted 01.12.2009, 16:51

Здравейте картинг маниаци!
Сега се връщам от Лаута и вече е решен новия график за събота 05.12.09г - трети кръг.

1. Записване и кантар - 8:45 ч.
2. Свободни тренировки - 9:30 ч. до 10:00 ч. права посока (който иска)
3. Квалификация с 270 куб. по жребии в права посока - 10:00 ч. - 11:50 ч. пистата работи с клиенти (дано не дойдат до тогава)
4. Старт състезание - 12:00 ч. Права посока

Относно изненадите, с Горан, Любо и Гено, решихме да Ви информираме по от рано, за да разсъждавате върху тактики, стратегии и бюджети, както и Марио да се подготви за статистиката!

1. За шиканите - ще бъдат два. Един в началото на старт-финалната права и един на първия десен, след старт-финалната права. Ако е мокро, шиканите отпадат.
2. За маншовете - ще бъдат 3 по 10 или 11 обиколки, за всяка серия(гонка), като всеки един кара три пъти с различни картове.
3. За Стоп-Старт - (идея на Кобрата) ще се правят два стоп-старта от трите манша, като пилотът сам избира кога да ги прави, дали първи и втори, дали втори и трети или първи и трети манш.

Таксата за участие е плюс 5 лева, т.е. 50 лева - заради повечето обиколки които се правят.
Ако 5 лева повече ви се струват скъпо, ще оставим два манша, вместо цели три. Само пишете, за да можем да реагираме навреме.
Целта е максимално да изравним възможностите на картовете и шанса при жребия, както и да излезнат на преден план пилотските умения.

и 3 манша да са ти като изтеглиш 1 3 и 10 с своя късмет :lol: .
Мене парите са ми много
Като идея съм за,но имам въпрос.Мога ли да си направя 2та стопа в един манш ?

#13 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 01.12.2009, 17:44

На мен ми се ще да има състезание, в което да пробвате 1 стоп-старт в 2 манша.... Защото при 3 манша няма да е показателно за формата на S1...

Като идея съм за,но имам въпрос.Мога ли да си направя 2та стопа в един манш ?

Съмнявам се :)

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#14 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 01.12.2009, 17:45

Абсолютно не и Горан ще ти отговори защо?
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#15 Goran

Goran

    Plovdiv Racing Team

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 360 posts
  • Град:Пловдив

Posted 01.12.2009, 17:51

Абсолютно не и Горан ще ти отговори защо?

К`во да му отговарям, то е ясно - пада ти се куция карт, правиш стопа и си 9-ти или 10-ти да речем, ако решиш да спреш втори път може да загубиш най-много 1 т., а печелиш 10 секунди. А въобще всеки който е последен или предпоследен в даден манш ще спре 2 пъти и ще спечели много от това, въпреки че е най-бавен...
Гражданска отговорност от - GBROKERS

#16 Riper

Riper

    Алпинист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 267 posts

Posted 01.12.2009, 18:03

К`во да му отговарям, то е ясно - пада ти се куция карт, правиш стопа и си 9-ти или 10-ти да речем, ако решиш да спреш втори път може да загубиш най-много 1 т., а печелиш 10 секунди. А въобще всеки който е последен или предпоследен в даден манш ще спре 2 пъти и ще спечели много от това, въпреки че е най-бавен...

Ми естесвено аз за тва питам :D .Еми жалко

#17 JAGUAR

JAGUAR

    Картинг маниак

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 101 posts

Posted 01.12.2009, 19:06

Това за 3-те гонки е супер! Аз си го мисля от известно време, но нямах възможност да го приложа където и да е. :huh:
На мен 45 лева са ми много, така че и 50 ще са ми много, но ще ги дам(ако го имам), все пак ще се кара повече.

За двата шикана и двата Stop/Go за 3 гонки нямам мнение за момента.
Best Lap Time Varna Karting Track 200cc-1:03.3xx 270cc-1:02.2xx Rotax-0:52.363
Best Lap Time Lauta Karting Track 270cc-0:50.969(4 Laps)

#18 Goran

Goran

    Plovdiv Racing Team

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 360 posts
  • Град:Пловдив

Posted 01.12.2009, 19:57

Това за 3-те гонки е супер! Аз си го мисля от известно време, но нямах възможност да го приложа където и да е. :huh:
На мен 45 лева са ми много, така че и 50 ще са ми много, но ще ги дам(ако го имам), все пак ще се кара повече.

За двата шикана и двата Stop/Go за 3 гонки нямам мнение за момента.

Валери, идеята за един стоп-сторт по-малко от маншовете е може би най-добрата идея за изравняване на възможностите. Това дава възможност на последните да наваксат в един манш лошия жребии. При толкова силна конкуренция може да има страхотен ефект. Ето например Румен (то важи и за други), който спечели предишния кръг и никой не поставя под въпрос уменията му на пилот, в този кръг с лошия жребии трябваше да се задоволи с две последни места. Ако обаче имаше още един манш и не може да кара предишнште 2 карта (т.е. най-бавните), имаше шанс да кара и по-добра машина в последния. Освен това ако в първия или втория манш някой си беше направил стоп-старта, а той си го остави за по-бързата машина, можеше да не е последен и да спечели повече точки за подреждането в гонката. Или пък да спре в първите два манша, понеже е последен и със силния карт без да спира да се бори за победа в последния. Това прави маневрата по-важна (не само за изпреварване)и за възможност за по-добро класиране със слаб карт. Пак казвам, че най-разочароващото при толкова добри пилоти е да караш бавен карт и това да определя класирането ти, а и често точно това става причина добри пилоти да се отказват да идват на подобни състезания (що хора спряха да идват на месечните финали на Лаута - напр. Веско Дестанов - страхотен карач). Това е един начин малко да се променят тези недостатъци на ренталките. За мен идеята е прекрасна и много се надявам да я осмислите и одобрите.
Относно парите - 5 лева разлика за 5 обиколки повече за мен си струва. Така или иначе, който е отделил цял ден, а за теб и пътуване от далече и 45 лева при сегашния вариант, ще ги преглътне, особено ако с тези промени ще има по-изравнени възможности и удовлетворението от цялото мероприятие е много по-голямо.
Все пак всеки си има мнение и моля да го сподели тук, защото остава малко време за въвеждане на промените.
Гражданска отговорност от - GBROKERS

#19 Riper

Riper

    Алпинист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 267 posts

Posted 01.12.2009, 20:10

Еми що бе направите от 2те гонки само 1 стоп-старт общо .Така е същото само че с 2 манша.За да не кара лош карт според мен трябва да са поне четири манша.Пак казвам ако изтеглиш 1 3 и 10 пак ще си последен :).Просто махнете единия стоп-старт и готово.Виждам че имате желание да направите максимално равен за всеки шампионата,за което евала.На мене 40 са ми добре 45 малко множко,а вече 50...Това е моето мнение,то едва ли ще промени нещо но аз го казвам.

#20 Goran

Goran

    Plovdiv Racing Team

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 360 posts
  • Град:Пловдив

Posted 01.12.2009, 20:17

Еми що бе направите от 2те гонки само 1 стоп-старт общо .Така е същото само че с 2 манша.За да не кара лош карт според мен трябва да са поне четири манша.Пак казвам ако изтеглиш 1 3 и 10 пак ще си последен :).Просто махнете единия стоп-старт и готово.Виждам че имате желание да направите максимално равен за всеки шампионата,за което евала.На мене 40 са ми добре 45 малко множко,а вече 50...Това е моето мнение,то едва ли ще промени нещо но аз го казвам.

ако искаш 1 манш от 8 обиколки срещу 30 лв без старт-стоп. :lol:
Вярно, че има шанс да си прецакан и трите манша, но е много по-малък. И може да не си последен, защото поне с единия карт ще се класираш по-напред от по бързи картове.
Гражданска отговорност от - GBROKERS




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users