Jump to content


Photo
- - - - -

Контестация


  • This topic is locked This topic is locked
18 replies to this topic

#1 mario_montoya

mario_montoya

    Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 369 posts
  • Град:Перник

Posted 18.04.2010, 13:02

Ето видеото ми със Илиан

Претенциите ми са че ме удря на влизане в първи завой, в следствие на което аз губя всякакъв контрол върху карта и треакторията не мога да я определям сам и губя 2 позиции една от Илиан и една от Горан

#2 mario_montoya

mario_montoya

    Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 369 posts
  • Град:Перник

Posted 18.04.2010, 14:48

Още едно видео

имам и снимка от 22 секунда на видеото където съм на 2/3 на Илиан и той ме избутва 32 КБ но сайта не ми дава да я кача

#3 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 18.04.2010, 15:09

Марио, на това видео се вижда, че ти от 19-та сек нататък, си вече обратно в идеалната линия. Да, Илиан те удари отзад, да вижда се на видетото, но моето лично мнение е, че следствие от това нещо, никой не те е изпреварил. Обяснението, че 2 завоя не можеш да влезеш в пътя е несериозно - на 18,19-та сек се вижда, че ти си в идеалната линия между завои 1 и 2.

#4 mario_montoya

mario_montoya

    Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 369 posts
  • Град:Перник

Posted 18.04.2010, 15:20

Марио, на това видео се вижда, че ти от 19-та сек нататък, си вече обратно в идеалната линия. Да, Илиан те удари отзад, да вижда се на видетото, но моето лично мнение е, че следствие от това нещо, никой не те е изпреварил. Обяснението, че 2 завоя не можеш да влезеш в пътя е несериозно - на 18,19-та сек се вижда, че ти си в идеалната линия между завои 1 и 2.

НЕ
в 19 сек от видеото се вижда че карта ми спира да поднася а в 22 сек вече съм 2 места назад. Значи 3 секунди след като карта вече не поднася ме изпреварват двама човека и ти КАЗВАШ ЧЕ ТУК НАРУШЕНИЕ НЯМА ?

#5 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 18.04.2010, 18:14

Мнението ми за инцидента е аналогично с мнението на Боби - Илиан ти оставя достатъчно място и време да си влезеш в траекторията, ти го правиш, а това, че отваряш траекторията на 2 завой толкова си е лично твое решение цели 7 секунди след удара отзад... Не ти е за първи път някой да те изпревари на този завой поради отваряне на вратата и ти после да пускаш контестация срещу него...

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#6 Nightblade

Nightblade

    TNT-Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 156 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 18.04.2010, 18:25

В този случай не мисля, че може да каже, че Марио отваря завоя, защото той следва "мократа" траектория. Така Илиан се опитва да го изпревари от вътрешната част на завоя (по-нестабилната траектория на мокро) и мисля, че може сам да осъзнае, че така рискува да удари Марио(както стана и със ситуацията на 1-ви завой с Краси)
Такива ситуации имаше доста в зимния.
Generosity-make a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.

If violence isn't solving your problems, you're just not using enough of it.

#7 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 18.04.2010, 18:48

Но той го изпреварва без да се докоснат...

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#8 FERRARIST

FERRARIST

    Гадно Копиле

  • ОК / ДК
  • 366 posts
  • Град:Стара Загора

Posted 18.04.2010, 19:18

Мойто немеродавно мнение е че Вектрата е виновен че те удря, доколкото може да е виновен за това че не е преценил спирането си, нещо което става постоянно на Бенк.....факт е че това става метър - два след като М е почнал някаква маневра за завиване, ся верно че контрола му е нарушен, ама до средата на завоя само, не е кой знае колко мокро все пак, нямам обяснение защо М отиде на майна си райна надясно, и остави място за 2 човека, ако са го изпреварили там, вината си е негова......мойто скромно виждане.....ся да не ми разтегне някой локум че някой ми бил някакъв някога, и сега аз съм особенно солидарен с него....

#9 mondini

mondini

    Напреднал

  • Пилоти
  • PipPipPip
  • 51 posts
  • Град:София

Posted 18.04.2010, 19:35

От това ,което вийдам е ,че ти ми се струва,че не искаш да влизаш в кривата.Движението ти е необяснимо,сякаш са ти спукали гума или те изпреварват с обиколка,не е трябвало да отваряш завоя,а и не виждам да има някакво усилие на волана да влезеш вътре на 2-и завой.Мисля,че няма наказание,тъй като той не печели в първи завой при удара.Не че нещо,но можеше да не отиваш отвън на завоя,всмисъл да не се опитваш да взимаш завпя толкова отвън,но тук ще кажа ,че не съм на тове място,за да знам точното поведение на карта,това виждам,това коментирам.

Така аз мисля :unsure:

#10 mario_montoya

mario_montoya

    Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 369 posts
  • Град:Перник

Posted 18.04.2010, 20:01

От това ,което вийдам е ,че ти ми се струва,че не искаш да влизаш в кривата.Движението ти е необяснимо,сякаш са ти спукали гума или те изпреварват с обиколка,не е трябвало да отваряш завоя,а и не виждам да има някакво усилие на волана да влезеш вътре на 2-и завой.Мисля,че няма наказание,тъй като той не печели в първи завой при удара.Не че нещо,но можеше да не отиваш отвън на завоя,всмисъл да не се опитваш да взимаш завпя толкова отвън,но тук ще кажа ,че не съм на тове място,за да знам точното поведение на карта,това виждам,това коментирам.

Така аз мисля :unsure:

щото не си карал на мокра писта

#11 mondini

mondini

    Напреднал

  • Пилоти
  • PipPipPip
  • 51 posts
  • Град:София

Posted 18.04.2010, 20:09

щото не си карал на мокра писта



дали :D :D :D :D

#12 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 18.04.2010, 20:20

щото не си карал на мокра писта


определено е карал и в републиканския, но това е друга тема а определено ти май още не си
BMW 320I - 110kw

#13 mario_montoya

mario_montoya

    Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 369 posts
  • Град:Перник

Posted 18.04.2010, 20:25

определено е карал и в републиканския, но това е друга тема а определено ти май още не си

недей да спамиш тема за наказания, превръщаш я в селки пазар

#14 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 18.04.2010, 20:48

а, демек всичко, което не ти отърва, е спам...

може да въведем правило "никой няма право да изпреварва Марио на 2 завой в Благоевград", защото после обикновено стават скандали, както беше и преди 2 години с мен...

А дали точно в този момент е имало смисъл да минаваш толкова отвън, се вижда по факта, че Вектра и Горан минаха по вътрешната траектория и бяха много по-бързи от теб...

Иначе когато беше много мокро, горе-долу това беше истинската траектория...

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#15 mario_montoya

mario_montoya

    Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 369 posts
  • Град:Перник

Posted 18.04.2010, 20:51

А вектрата що ме удари на излизане от завоя, а не ми остави място.
За спама на Данчо няма какво да кажа освен че карането на Адриан в републиканския нямо общо с избутването

#16 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 18.04.2010, 20:54

Това беше отговор на твоята реплика, че не е карал на мокро, което сигурно има много общо с темата...

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#17 mario_montoya

mario_montoya

    Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 369 posts
  • Град:Перник

Posted 18.04.2010, 20:58

Та пак избягваш темата че Вектрата ме удря аз 19 сек вкарвам машината в НЯКАКВА треактория със някаква си скорост която не отговаря на скоростта на правата и 3 сек след това 2 места назад.

#18 FERRARIST

FERRARIST

    Гадно Копиле

  • ОК / ДК
  • 366 posts
  • Град:Стара Загора

Posted 18.04.2010, 21:39

Та пак избягваш темата че Вектрата ме удря аз 19 сек вкарвам машината в НЯКАКВА треактория със някаква си скорост която не отговаря на скоростта на правата и 3 сек след това 2 места назад.

Чисто теоретично, колко метра са от момента на удара, до началото на втори завой?

#19 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 18.04.2010, 21:50

Чичко Гугъл казва 65 м

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users