Jump to content


Photo
- - - - -

Нови акаунт вече с ограничение да пускат нови теми


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 14.04.2013, 01:18

От днес съм поставил следното ограничение за борба с ботовете - всеки нов регистриран потребител първоначално влиза в група, наречена "На изпит". Потребителите в тази група НЕ могат да пускат нови теми. След като направи 5 мнения по други теми, авоматично бива прехвърлен в група "Пилоти" - т.е., нормален потребител с право и на нови теми.

 

Извинявам се за неудобството на новите от тук нататък, но всички ботове пускат нови теми и това ще ги отреже доста сериозно...


Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#2 ulyalyalya

ulyalyalya

    Напреднал

  • Пилоти
  • PipPipPip
  • 90 posts
  • Град:Бургас

Posted 11.05.2013, 10:38

Имайки предвид, че не мога да публикувам можеби става въпрос и за вече съществуващите......


"Край на колоната"


#3 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 11.05.2013, 22:01

ОК, сори... Бях забравил цъкната една опция... Вече не би трябвало да имате проблеми да пускате теми...


Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#4 ulyalyalya

ulyalyalya

    Напреднал

  • Пилоти
  • PipPipPip
  • 90 posts
  • Град:Бургас

Posted 12.05.2013, 14:47

Всичко вече е ОК. Благодаря за съдействието.

"Край на колоната"


#5 luboxracing

luboxracing

    Новак

  • Пилоти
  • Pip
  • 7 posts
  • Град:София

Posted 20.05.2013, 22:11

Трябва да има една тема за чесане на пръсти и трупане на постове... според мен...



#6 veni73

veni73

    Новак

  • На изпит
  • Pip
  • 2 posts
  • Град:София

Posted 06.01.2014, 10:41

Не разбирам смисъла на това ограничение??!  Защо трябва да трупам постове и да пиша в чуждите теми, след като не се интересувам и не разбирам от този спорт... По неведоми пътища у мен попадна един карт, просто ми се искаше да се оцени от участниците във форума и ако е възможно да се продаде. И какво да правя сега, за да си пусна нова тема - да задавам глупави въпроси и да изказвам некомпетентно мнение... :( 

  

Успех! 



#7 ulyalyalya

ulyalyalya

    Напреднал

  • Пилоти
  • PipPipPip
  • 90 posts
  • Град:Бургас

Posted 13.01.2014, 22:45

Колега каква ти е машината...... ако можеш качи снимки. Ако искаш ми пиши л.с. А ограниченията са направени като анти-спам и все пак да има някакъв ред

Edited by ulyalyalya, 13.01.2014, 22:46.

"Край на колоната"


#8 veni73

veni73

    Новак

  • На изпит
  • Pip
  • 2 posts
  • Град:София

Posted 15.01.2014, 10:19

Писах на лични... Ако има интерес от някой друг, кажете къде да дам линка със снимките?

Успех!



#9 ClezeripLover

ClezeripLover

    Начинаещ

  • Пилоти
  • PipPip
  • 13 posts
  • Град:Biel

Posted 11.08.2023, 17:46

На мен рали колата ми грознее външно, но иначе изглежда повратлива. Чакам с нетърпение готини МОКове върху основата ѝ.

На мен ми е симпатичен мини хериона и пул-бек камиончето изглежда свежо. Катамарана също е примамлив сякаш. Може би по-нататък ще направят голям катамаран с мотор и RC плаващ и водоустойчив... предполагам ще отнеме 3-4-5 години поне...

Относно Сити сетовете - и аз съм спокоен за портфейла си - очаквах Полицейското управление, тъй като ми се иска да си взема някакво, но това изглежда доста разочароващо. Единствено МПСтата са малко по-разчупени, но така или иначе не бих го купил, освен ако някой не го пусне за 50лв например.



взрослые игры монстров развивающие игры для взрослых онлайн бесплатно игры развивающие мозг взрослых вопросы для взрослых игра правда игры детей взрослого возраста смотреть



лучше игры для взрослых 18 социальные игры взрослых игры для взрослых ххх скачать игру развивающая память для взрослых ассоциации игра для компании взрослых

Attached Files

  • Attached File  98.gif   3.5K   0 downloads





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users