-----

Posts I've Made

In Topic: Футболен отбор на форума

10.10.2017, 07:18

Макар и на много ниско ниво, все пак футболните отбори продължават да имат фенове, които изпитват необяснимо удоволствие от победата и униние от загубата на своя отбор. На кой отбор сте фен?

In Topic: Възстановяване на рамка и след това

02.10.2017, 04:04

Поне отразяват за какво го храниме тоя хрантутник.   Некой мина ли след тренировката да види  дали са събрали Фафлите от земята?

In Topic: 4 Кръг републикански шампионат 2010

01.10.2017, 03:20

Паунов спечели планинското рали Българка '09 Пилотът на Бета Рейсинг Николай Паунов Мицубиши Лансър Ево 9 спечели поредна победа в обединената група А и N над 1600 кубика на планинското автомобилно рали Българка. Паунов до голяма степен си гарантира и шампионската титла в края на сезона. Паунов бе изключително убедителен по трасето водещо към връх Българка и направи разлика с втория в класирането 10,5 секунди.    Втори в общото подреждане и първи в обединената група А и N до 1600 cc. завърши Иван Ганчев Джи Пи Рали Тийм, Фиат Пунто С1600. Ганчев спечели първа победа за сезона, като той предпочете да стартира в планинското рали Българка, а не в поредния кръг от рали шампионата в Сърбия.    Трети в генералното класиране и първи в група Х над 1600 cc. завърши Антон Благоев Автоцар, Форд Ескорт Косуърт. Той изостана с 15,3 секунди от победителя. В началото на състезанието за фаворит в планинско рали Българка бе сочен Костадин Щерев Ефко Рейсинг, Субару Импреза WRX. В първия състезателен манш обаче Щерев направи тежка катастрофа в резултат на която се подпали неговият автомобил. За радост пилотът е без наранявания, но е под лекарско наблюдение, след като за кратко е изгубил съзнание заради вдишването на дим от горящото Субару. На мястото веднага са изпратени противопожарен автомобил и линейка. Благодарение на професионалната намеса на организаторите инцидентът се е разминал без сериозни последствия и състезанието е било възобновено.    Четвърти в подреждането завърши сливналията Георги Василев Булсим РС, Мицубиши Лансър Ево 6. Той завърши на втора позиция в обединената група А и N над 1600 cc. Пети в общото подреждане и втори в група А и N до 1600 cc. завърши местният пилот Христо Христов Ситроен Саксо. Трети в групата завърши водачът във временното класиране Калин Гълъбов Верея Рали Тийм, Ситроен Саксо.      Победители в отделните класове:     Х3- Иван Шопов Сакси, Опел Астра     Х2- Кирил Величков  СБА Кюстендил, Хонда CRX     Х1 - Милен Христов Немесис Груп, ВАЗ 2107     N3 - Костадин Тошев Крез Рали Тийм, Рено Клио Спорт     N2 - Николай Диков Стара Загора Рали Тийм, Ситроен Саксо.

30.09.2017, 18:10

имам следния вапрос, как мога да си пусна обява в раздел продава и пра6та ли се някакъв смс ако има такса?