Jump to content


Photo
- - - - -

АНКЕТА ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА 8 КРЪГ ОТ ШАМПИОНАТА


  • This topic is locked This topic is locked
25 replies to this topic

Poll: АНКЕТА ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА 8 КРЪГ ОТ ШАМПИОНАТА (23 member(s) have cast votes)

Къде да проведем 8ми кръг

  1. Благоевград - участие 65лв. - тренировка - 30лв. - 20мин. (10 votes [43.48%] - View)

    Percentage of vote: 43.48%

  2. Лаута - участие 45лв. - тренировка - 1.00лв./об. (12 votes [52.17%] - View)

    Percentage of vote: 52.17%

  3. Конска - участие 55лв. - тренировка - 20лв. - 12-13об. (1 votes [4.35%] - View)

    Percentage of vote: 4.35%

Vote

#21 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 15.08.2012, 20:42

Боби на Вас от София ви е близо Конска, Благоевград и т.н за разлика от хората от Пловдив, Ст.Загора и т.н

#22 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 15.08.2012, 21:58

Ако трябва да следваме тази логика, дай всички кръгове да са на Бенковски...


Феро идва от най-далеч и не съм го видял да реве за това... той протестира срещу други неща.

#23 Michail

Michail

    Напреднал

  • Пилоти
  • PipPipPip
  • 73 posts
  • Град:София

Posted 15.08.2012, 22:30

Боби е много прав, по много от точките.
Моите две стотинки: в Благоевград разликата между машините е 1.5 секунди, не 0.7. Пистата е елементарна от пилотска гледна точка, така че състезанието ще се предреши от картовете. И да по-скъпа е - и аз се ограничавам с карането карам там, въпреки че ми харесва. Но каква е алтеранативата на Лаута? Разлики от 4-5 секунди и ОЩЕ по-не-пилотска писта, имайки предвид, че се кара на пълна газ и картовете едва се тътрят. Очевидно Благоевград е "по-малкото" зло. С по-добри машини.

Само с едно нещо не съм съгласен с теб Боби - това, че на Конска и Благоевград има Соди-та изобщо не прави шампионата по-пилотски, или равностоен. Да, организацията е по-добре и няма дребни мизерии и проблеми, но чак пък на всички други трасета да се получава "махленски" шампионат? Разликите ги виждаме всички. Често именно на "махленските" трасета, за които говориш стават най-хубавите карания, най-интересните. И не на последно място - на Бенковски ИМА 8 картове, които вървят в рамките на под една секунда. Нещо, с което не могат да се похвали никоя друга писта. Да, стари са, кой леко крив, дой се държи по-различно, но не виждам нещо принципно по-добро при Соди картовете. Да, нови, по-бързи /по-мощни!/, карат се елементарно, но с нищо не спомагат да изпъква пилотския елемент повече.... както и да е, това е мое мнение.

Гласувах за Благоевград - За Лаута е странно изобщо и да споменаваме. По-добре едно състезание на Бенковски, отколкото на Лаута. Форумът ми изписва грешка при пускане на пост, или гласуване, но надявам се анкетата е отчела гласа.
П.П. Приказките за изравняването на машините сме ги слушали. Не вярвам някой от вас да вярва на това. Това не е възможно.
Never underestimate the Power of stupid things in large numbers !

#24 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 19.08.2012, 20:46

време е Боби, като главен организатор, да определи къде ще се проведе кръга на 25.08.
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#25 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 20.08.2012, 09:41

Искам само да отбележа, преди да обявим къде ще е кръга, че към настоящия момент, гласовете са 9:9:1.
Взимат се предвид мненията само на регистрирани и каращи пилоти в шампионата, т.е. гласове като тези на Мишо, Борко, Росен и дори някои току-що регистрирани, изобщо не се считат за валидни такива.

#26 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 20.08.2012, 17:30

Ако взимаме предвид вота на всички гласували ПИЛОТИ досега, вотът е 9:10:1 - последно гласувалия за Лаута е Емануил Костадинов и след като уточнихме с Косьо за забравени пароли и т.н., ще зачета вота му.
Гласували са точно 20 пилоти, като всичките 20 са част от топ 24 в шампионата към настоящия момент, т.е. гласуването може да се вземе под внимание.
По предложение на Косьо, за още по-голяма тежест на гласуването - взимат се предвид гласовете на пилотите, карали поне 3 кръга или повече през тази година.

Вотът изглежда така:
Благоевград - 7 (Виктор, Йоан, аз, Кобрети, Рости, Румен, Веско); Вектрата и Вася (Max) са с по 1 участие, Мишо реално не е пилот в шампионата
Пловдив - 6 (Косьо, Данчо, Феро, Крис, Бисер, Ники); Кало, Марто и Емо са с по 1 участие, Радо е с 2, Борко и Росен не са пилоти в шампионата
Конска - 1 (Чарли)

Договорихме се, че ако нещата са 50/50, а те са почти такива с лек превес за Благоевград, то така или иначе по-голямата тежест като вот ще има самото гласуване на ОК (в което сме Косьо, аз, Кобрети и Чарли).
Досега не сме го правили, да обявяваме публично кой как е гласувал за решение в самото ОК, но сега ще го направим, тъй като покрай вота на пилотите е видно кой как е гласувал.

Косьо е за Лаута, Чарли за Конска, аз и Кобрети - за Благоевград. 1:1:2

Кръгът ще се проведе в Благоевград, заради очакваните жеги - почти сигурно с вечерен график. Утре ще има тема. Тази анкета я заключвам.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users