Jump to content


Photo
- - - - -

АНКЕТА ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА 8 КРЪГ ОТ ШАМПИОНАТА


  • This topic is locked This topic is locked
25 replies to this topic

Poll: АНКЕТА ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА 8 КРЪГ ОТ ШАМПИОНАТА (23 member(s) have cast votes)

Къде да проведем 8ми кръг

  1. Благоевград - участие 65лв. - тренировка - 30лв. - 20мин. (10 votes [43.48%] - View)

    Percentage of vote: 43.48%

  2. Лаута - участие 45лв. - тренировка - 1.00лв./об. (12 votes [52.17%] - View)

    Percentage of vote: 52.17%

  3. Конска - участие 55лв. - тренировка - 20лв. - 12-13об. (1 votes [4.35%] - View)

    Percentage of vote: 4.35%

Vote

#1 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 12.08.2012, 01:19

По предложението на Чарли си позволявам да пусна анкета за 8ми кръг от шампионата! Важно е да се знае, че каквото и решение да се вземе, то трябва да е да края на другата седмица, за да има време да се уговори пистата и да се пусне тема за провеждането на кръга!
Също така, аз мога да разговарям и съдействам предварително да се прегледат всички картове на Лаута (а защо не и да го проведем в обратна посока), както и да можем пак да използваме служебния компресор!
При положение, че работното време на конска е от 16ч. и вече сме правили два кръга там (ето вижда се кога сме се прибрали), както и високите цени на Благоевград и тъй като там ни предстои последния кръг (което пак е два), аз лично гласувам за Лаута, там където е най-евтино (най-хубаво като писта) и место където сме карали само веднъж!
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#2 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 12.08.2012, 09:14

от предложенията Лаута ми се вижда най-добре като цена, като картове БЛГ е по добре но просто финансите надделяват и Най-накрая обслужването на пистите отново Лаута надделява поне този сезон с такова впечатление съм останал, така че пускам за Лаута макар и да може и да пропусна но бих сериозно се замислил да дойда там ако се състой там
BMW 320I - 110kw

#3 charlie

charlie

    Професионалист

  • ОК / ДК
  • 204 posts

Posted 12.08.2012, 11:37

Аз лично съм за Конска.
Вчера се разбра че имат гуми та дрънка - (май Боби спомена за Duro).
Аз лично такъв дрип не съм усещал на никоя писта.
Вярно че имат 2-3 карта със по-слаби времена, но за возията, цената и кефа от тази писта смятам още едно състезание там.
P.S. Да почерпите бира ония дето пусна дъжда, щото ... :)

#4 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 13.08.2012, 09:50

Благоевград, защото ако дойдат малко повече от 13 човека, на Конска няма да издеяним по абсолютно никакъв начин дори до 23 ч, особено пък ако е хубаво времето и има повече хора в комплекса. Сега в събота направо беше празно, на фона на това, което беше преди седмица. Те отварят от 16 ч, а уж работят до 20... Вярно е, че те сами ни забавиха много с това скъсано въже на карт 8, обаче и без този проблем поне до 21:15 щяхме да караме... и така или иначе, вече гледаха накриво момчетата от пистата там, щото това си е бая овъртайм.
И изобщо - как ще се провеждат кръгове там занапред, не ми става ясно. Раб. време - сряда-неделя, от 16-20 часа. Ха честито.


И при това положение - категорично Благоевград.

Лаута - изобщо подлежи ли на коментар тази писта, ако има нещо различно от поне 8 Соди-та?
Ако решите да е Лаута, аз пък лично, дори и тия 50 + 20 лв още за тренировки няма да дам, колкото и да е евтино. В крайна сметка искам да се накарам с кеф, а не да пърпоря с картове, дето са с по 4-7 сек на обиколка разлика, и са вече на 100 века... Лаута има 1 кръг в календара от няколко години вече, именно поради тази причина... и само защото е хубава писта, класика, само заради това й отдаваме чест да има поне 1 кръг годишно... иначе да е излетяла като Белчин много отдавна.

#5 BasicElement

BasicElement

    Schumacher Sport

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 145 posts
  • Град:София

Posted 13.08.2012, 10:43

Както писах и преди - Благоевград.
Поради обективни (техническо състояние, работно време, организация) и субективни причини (планирам да съм в Разлог по това време и до Благоевград са ми 50 км.).

Благоевград, защото ако дойдат малко повече от 13 човека, на Конска няма да издеяним по абсолютно никакъв начин дори до 23 ч, особено пък ако е хубаво времето и има повече хора в комплекса. Сега в събота направо беше празно, на фона на това, което беше преди седмица. Те отварят от 16 ч, а уж работят до 20... Вярно е, че те сами ни забавиха много с това скъсано въже на карт 8, обаче и без този проблем поне до 21:15 щяхме да караме... и така или иначе, вече гледаха накриво момчетата от пистата там, щото това си е бая овъртайм.
И изобщо - как ще се провеждат кръгове там занапред, не ми става ясно. Раб. време - сряда-неделя, от 16-20 часа. Ха честито.


И при това положение - категорично Благоевград.

Лаута - изобщо подлежи ли на коментар тази писта, ако има нещо различно от поне 8 Соди-та?
Ако решите да е Лаута, аз пък лично, дори и тия 50 + 20 лв още за тренировки няма да дам, колкото и да е евтино. В крайна сметка искам да се накарам с кеф, а не да пърпоря с картове, дето са с по 4-7 сек на обиколка разлика, и са вече на 100 века... Лаута има 1 кръг в календара от няколко години вече, именно поради тази причина... и само защото е хубава писта, класика, само заради това й отдаваме чест да има поне 1 кръг годишно... иначе да е излетяла като Белчин много отдавна.


Боби, засега виждам само моя глас и този на Йоан за Благоевград в анкетата.

#6 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 13.08.2012, 11:01

Лаута???? Вие сериозно ли?

Последния път между 2-та карта, които карах, иамше 4 секунди разлика на обиколка...

И откога календара се решава с гласуване???

И защо не са добавени всички писти в анкетата?

Ако ще гледаме по цена, да караме на Бенковки - 35 лв състезание...

Айде да не почваме да правим глупости и тая година, моля ви...

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#7 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 13.08.2012, 14:19

Вече имам уговорка с механик на пистата, един ден преди състезанието, да регулираме всички картове, 10 плюс два резерва да вървяат в еднакво. Писта Конска карт номер 1 на сухо с дава с 4сек. разлика от карт 5. Карт номер 8, дава с две сек. разлика от 5 , това ако не са различни картинги не знам кое е! На Благоевград дори Веско ми е казвал как два-три карта са по-бързи от другите! Така че винаги е имало разлики, въпроса е че на бързите и широки писти, се отразява най-много.
Има и друго предложение, ако сме 18човека примерно в Пловдив, да направим три гонки със содита???
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#8 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 13.08.2012, 14:32

Косе, в Благоевград, както навсякъде, разлики има, обаче разликите са 7 ДЕСЕТИ между всички картове. А там има Содита от 2007 год.
Това по-долу е втори манш на първа гонка, по обиколки, от единствения досега проведен кръг тази година там:

Posted Image


Как точно Краси или някой механик на Лаута, ще направи старите MS-ки да вървят РАВНО? Това е всичко друго, но не и реално, и си е бетер като предизборно обещание, само и само да се гласува за Лаута
ОК, разбирам, че Блг е най-скъпо, обаче... дали е очевАдно за какво плащаме? 52,93 <-> 53,62 ?! И то точно на бърза писта, където разликите се отразяват много.

#9 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 13.08.2012, 14:41

Предизборно обещание!!! Това е яко! :) Ми самия Краси ми каза, че ще карам всичките в петък докато ги оеднаквят, той си знае как! Е, не може да е абсолютно точно и това всеки го знае, но разлика от карт до карт с две, три десети макс си е направо супер!
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#10 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 13.08.2012, 14:50

Освен ако не е измислил как кривите шасита, вървящи на една страна на правата, да ги изправи до заводското им положение, след което да реши проблемите с различната мощност на двигателите-милионници, не виждам как ще докара 2-3 десети от карт до карт, след като перфектните Содита на Блг са в 7 десети... хубаво е, че си вярва, лошото обаче е, че ти му вярваш.

Аз лично, на последната Лаута, бях подминаван на правата от Марто, Чарли и Феро, защото 11-ката на правата бягаше директно към трибуната, ако го пуснех да върви нормално, без да му бия десен волан... толкова крив, че сгърчена пресъхнала люта чушка сигурно ще излезе по-права от него...

#11 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 13.08.2012, 18:16

Ако изравнят машините на лаута ще бъде супер, да криви са но пък определно тази година там ни даваха доста свобода и за гуми и за всичкосравнение с други години когато направо не исках да стъпвам там. А тази година на бЛГ недей пипа гумите ние трябва сме там има си налягане което не се минава. Та такива неща мене си ме дразнят яко както беше преди 2 години на лаута със столчето никога няма го забравя. РАзлика винаги ще има в картовете това си е факт това че на лаута са стари ясно е но като ми бръкнат в джоба на блг само за тренировки около 60 лева, бати аз като не тренирам спокойно и повечеко то това си е част от кефа и трябва да се свивам не мерси в това няма кеф да се свиваш. всеки може да пише каквото си иска, тази година има едно разместване на пистите и щом го има значи е хубаво да се допитвате иначе ще си карат 8 човека и това е, а не мисля че това е целта.

Освен ако не е измислил как кривите шасита, вървящи на една страна на правата, да ги изправи до заводското им положение, след което да реши проблемите с различната мощност на двигателите-милионници, не виждам как ще докара 2-3 десети от карт до карт, след като перфектните Содита на Блг са в 7 десети... хубаво е, че си вярва, лошото обаче е, че ти му вярваш.

Аз лично, на последната Лаута, бях подминаван на правата от Марто, Чарли и Феро, защото 11-ката на правата бягаше директно към трибуната, ако го пуснех да върви нормално, без да му бия десен волан... толкова крив, че сгърчена пресъхнала люта чушка сигурно ще излезе по-права от него...


А Боби ти като ме подмина на правата аз казвам ли нещо, аре стига се оплювахме оня ден пак нещо предните гуми не държали плузгали се да така е, темата е пусната ако искате закл. ако искате съобразете се или пък не, просто всеки си казва защо иска някъде си .
BMW 320I - 110kw

#12 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 14.08.2012, 16:58

Данчо, и на мен ми се кара в Тайм Атак, обаче нямам кола, за момента не мога да извадя пари да си купя такава, която да е дори за стрийт класовете (между 4 и 5 бона бюджет, за да я подготвя както аз искам за S1), камо ли за модифицираните, обаче не отивам да рева на Искрен да затегне техническите и други правила, а се свивам. Ходя и само снимам, ако ме огрее да ми дадат едно кръгче с Лотуса - сядам, поне да ми поразмине сърбежа...

Аз обаче имам решение на проблема - дай да изнамерим и да си купим по някой Трабант, Вартбург, Лада, Москвич за по 300 ле'а, или прогнил хлОпел, Голф и ФИАТ Типо за 500 ле'а, и да си джиткаме "Тайм Атак на баракудниците", щото хем ни се кара, хем не щем да се свиваме. И ще се накараме, кво като са стари соц трошките и престарели немските и 'талянски каручки, удряни, криви, издухани - нали поне ще се накараме с тях за без пари, освен това никой няма да ни гони кви точно неща имаме по колите и дали сме за тая или оная категория. Освен това, по време на самите състезания, ще се скъсаме да оправяме какво ли не по каляските, което се е счупило от мега старост и износване, и над половината от времето ни ще мине в жонглиране с гедорето. И ще е баси купонЯ.

Ей това се опитваш да ми кажеш с мнението си по-горе. Усещаш ли колко несериозно звучи?

Благоевград не дава над определено налягане да се помпа. Да, той е напълно в правото си. Пак е нещо, че ни разреши да го правим, след като разбра в детайли за какво става въпрос и промени позицията си, която беше "не!", и това трябва да го оценим. От друга страна, еднакво е за всички и не виждам какъв е проблема.

Не че нещо, обаче когато хора, свързани по някакъв начин с републиканския по картинг и с ЛЮБИТЕЛСКИТЕ състезания с автомобили, като Тайм Атак, Ендуранс Трофи, че дори дрифтаджиите и подобни, научиха, че за 150 лв можеш да изкараш около 40+ километрова дистанция с рентал карт за един ден, в рамките на кръг от шампионата, по 4-5 пъти питаха дали не се ебаваме, че е толкова евтино. Свидетели бол - и Кобрети, и Чарли, и Вектрата...
Ами да, гледаха ни като гръмнати, защото 150 лв не стигат дори за един комплект гуми за картинг на републиканско, при колите пък 150 лв е само маслото за бегачката...

Разберете, че моторния спорт, малко от малко на добро ниво с добри машини, не е нещо ЕВТИНО. Скъпо е. И участва само този, който може да си го позволи. Включително и самия аз съм пропускал доста кръгове по финансови причини, и макар да съм откъм силната позиция на председател на ОК и да мога да повлияя върху избора на писта в календара, никога не съм го правил, а съвсем мъжки съм казвал "сори, не мога и няма да участвам".

И въпреки че моторните спортове са скъпи, ние в този шампионат сме успели да постигнем хем нещо, което не се прави като махленска сбирка, хем да е направо за жълти стотинки, като за автомобилен спорт. Да се прави сравнение, че на Лаута ще излезе около 70 лв състезанието с все тренировките, а на Благоевград - 100 лв, и това да е аргумента да предпочетем писта с бангии милионници на 100 века пред пистата с най-добре поддържаните картове у нас (при положение, че говорим за промяна на писта, извадена от календара, защото е зле точно с картовете), е толкова несериозно, че не знам усещате ли до каква степен. Че аз вчера сипах бензин за 40 лв в Алфата и стрелката отлепи от резервата до 1/4. И само за последните 3 дни, парите за ядене, които съм дал, са повече от 40 лв... ако някой толкова цепи стотинката, че тази разлика в рамките на цял месец да му обръща кораба, то бих му порепоръчал изобщо да не си помисля за моторни спортове. Аз лично, ако бях в такова положение, изобщо нямаше да си помислям как и колко мога да отделя за участие.

Ако болшинството обаче смята, че е по-правилно да се карат бангиите на Лаута, по-често да сме на Бенковски и Велинград и минимално на Конска и Благоевград, заради по-евтинкото за сметка на по-истинското, значи говорим на различни езици и значи определено ви се иска шампионата да е повечко махленско събиране (като кварталните футболни мачлета), отколкото шампионат, който да има повечко качество откъм организация, по-равностойни битки и т.н., изкарващи на по-преден план уменията и наученото.
В случай, че някой още не се е досетил - писти като Бенковски, Лаута и Велинград са в календара само с цел да се поразнообрази шампионата. Като, аз лично ще си призная, че от няколко сезона вече лобирам Бенковски да остане само 1 път годишно в календара, но не съм мнозинство и затова все още е с цели два кръга.

Отдавна вече ситуацията не е такава, при която Лаута и в голяма степен Хасково са най-добрите писти с най-добрите машини, и отдавна насреща им не са само Красна поляна, Бенковски и Дунев. Вече ги има Благоевград и Конска, има ги новите Соди-та и подобрените условия. Само че, тези неща няма как да са на същата цена, каквато е в Пловдив, Велинград и кв. Бенковски в София... и за да не бъда голословен - Косе, би ли потвърдил, каква е цената на обиколка на Соди 9 к.с., 270сс на Лаута в Пловдив? Нима не е 2.50 лв? Със златните ни карти - 2.00 лв? И ако е офертата за състезание с всички картове - 1.73 лв? На Благоевград? Не е ли 1.90 лв? С отстъпките за самото състезание - 1.70 лв? Дайте, като ще сравняваме нещата, да сравняваме съпоставимите такива, щото - Косьо спомена, че ако толкова не ни се карали малките картове, можело да направим 2-3 гонки с 6-те Содита, и за това бил говорил с Лаута... ми, Косе - на Лаута е по-скъпо, и на тренировки, и дори на състезание (верно, само с 3 ст'инки, ама нали в тази тема цепим ст'инките), а Содитата дори не са 8, а 6... и кво пра'им в този случай? Имай предвид, че всички, гласували в анкетата за Благоевград и Конска, са хора, които не искат да карат старите MS-ки на Лаута... и съм убеден, че Данчо, показвайки желанието си да кара на Лаута, не е знаел досега, че има опция да направим състезанието със Содитата (което при никакви обстоятелства няма да му излезе по-евтино от Благоевград).

#13 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 14.08.2012, 18:10

Боби доста неща си писал типично в твой стил, но с някои немога дас е съглася. Не споменавай махленските мачлета защото просто нямашправо да сравняваш двата спорта още повече че точно на такива мачлета съм си изкарвал къде по добре от колкото на 70 процента от състезанията чакай нещо си . Това е краста всеки го знае това че не стигат парите е проблем на всички. СОдита моди п...ки май.....и, същата подръжка е като старите бангии, да не казвам че са ги изплатили 50 кратно, това че някои иска да печели супер много дай да го толерираме ли ................... кво искаш да кажеш скъп е спорта така ще бъде, пич не става това е за кеф стига се превъзнася че шампионата е кой знае какво и трябва да сме на ниво. Ако ОК имат проблеми с парите то няма да го има този шампионат ве стига говори глупости 70 процента се държи на това че ОК и компания ходят на състезания, обаче спокойно може всичко да си влезе в границите на допустимото. Другото нещо пичовете на пистите се изтарикатиха дават намаление за състезанието и хоп готово, че то състезанието е 50 процента от тренировките. На бенк караме по близо час тренировки, на Лаута около 30 мин , а на блг кво правим врътнем няколко обиколки чакаме състезанието. На конска също се кара доста в тренировките, аз като ходя на картинг отивам да покарам да се видя с приятелите да по лафим, а не да гледам как някой кара аз гледам и чакам състезанието, чакам туткането на някои си, ама още да кара тренировки че нз какво и прочие, както казах слез на земята че някой ден може и ти да нямаш средства и тогава ще си 1 който ще гледа да е на по евтините писти ама няма да се усети че ти си един от хората които правят календара. Дъртия в това отношение е железен винаги отсича както трябва да е най справедливо................
BMW 320I - 110kw

#14 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 14.08.2012, 18:21

Данчо, ОК в момента сме аз, Чарли, Кобрети и Косьо. Само аз и Косьо сме карали на всички състезания. От "старите кучета", които някои хора също ги броят по един или друг начин като силно свързани с ОК - Вектрата е карал само в един кръг, Феро има един пропуснат. Къде видя, че шампионата го има заради каращите от ОК - на мен не ми стана съвсем ясно. Има пари - караме. Няма пари - не караме. В някои случаи има заетост и невъзможност за каране, за да могат да се изкарват пари. На практика, всички от ОК и старите кучета сме изпадали в това положение - и аз, и Кобрети, и Феро, и Чарли, и Вектрата. Някъде да си видял, или да помниш някой от нас да е проплакал "ама променете датата, че не мога", "ама променете пистата, че ми е скъпо"? Честно и с ръка на сърцето го кажи, и тогава хвърляй такива обвинения!

#15 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 14.08.2012, 18:46

Данчо, ОК в момента сме аз, Чарли, Кобрети и Косьо. Само аз и Косьо сме карали на всички състезания. От "старите кучета", които някои хора също ги броят по един или друг начин като силно свързани с ОК - Вектрата е карал само в един кръг, Феро има един пропуснат. Къде видя, че шампионата го има заради каращите от ОК - на мен не ми стана съвсем ясно. Има пари - караме. Няма пари - не караме. В някои случаи има заетост и невъзможност за каране, за да могат да се изкарват пари. На практика, всички от ОК и старите кучета сме изпадали в това положение - и аз, и Кобрети, и Феро, и Чарли, и Вектрата. Някъде да си видял, или да помниш някой от нас да е проплакал "ама променете датата, че не мога", "ама променете пистата, че ми е скъпо"? Честно и с ръка на сърцето го кажи, и тогава хвърляй такива обвинения!

Феро и ти създадохте темата за Белничени Бани да е вън от шампионата поради ред причини, така щом има промяна е хубаво да се допиташ до другите а не да вадиш от 100 кладенеца вода всеки си казваше защо иска еди къде си докато някои си не реши че трябва да почне спор.Пускаш анкета за махане на писта а не пускаш коя да я замести пич това си е чисто реване без много да се дава гласност. Тази година най-накрая всичко се закова което беше добре, никои нищо не каза. Е като си искал да променяш нещо по добре променяш календара без теми и прочие и готово. Всеки си прави сметката и си трае.
BMW 320I - 110kw

#16 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 15.08.2012, 11:00

Само дето си леко в грешка - темата на Феро беше споделяне на желание тази писта да я няма, а моята тема беше УВЕДОМЛЕНИЕ, че отпада от календара. Къде видя анкета и гласуване дали да я махаме или не - не знам.
Реално, в момента, ако спазваме начина за взимане на решения в този шампионат, който начин е един и същи от 2007 насам - тази анкета и тема в момента са само за да си чешем клавиатурите...

#17 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 15.08.2012, 11:00

Аз лично съм за Конска.
Вчера се разбра че имат гуми та дрънка - (май Боби спомена за Duro).
Аз лично такъв дрип не съм усещал на никоя писта.
Вярно че имат 2-3 карта със по-слаби времена, но за возията, цената и кефа от тази писта смятам още едно състезание там.
P.S. Да почерпите бира ония дето пусна дъжда, щото ... :)

Споко пак ще ви пусна дъжд,само кажете кога B) :D :D
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#18 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 15.08.2012, 12:41

........
Отдавна вече ситуацията не е такава, при която Лаута и в голяма степен Хасково са най-добрите писти с най-добрите машини, и отдавна насреща им не са само Красна поляна, Бенковски и Дунев. Вече ги има Благоевград и Конска, има ги новите Соди-та и подобрените условия. Само че, тези неща няма как да са на същата цена, каквато е в Пловдив, Велинград и кв. Бенковски в София... и за да не бъда голословен - Косе, би ли потвърдил, каква е цената на обиколка на Соди 9 к.с., 270сс на Лаута в Пловдив? Нима не е 2.50 лв? Със златните ни карти - 2.00 лв? И ако е офертата за състезание с всички картове - 1.73 лв? На Благоевград? Не е ли 1.90 лв? С отстъпките за самото състезание - 1.70 лв? Дайте, като ще сравняваме нещата, да сравняваме съпоставимите такива, щото - Косьо спомена, че ако толкова не ни се карали малките картове, можело да направим 2-3 гонки с 6-те Содита, и за това бил говорил с Лаута... ми, Косе - на Лаута е по-скъпо, и на тренировки, и дори на състезание (верно, само с 3 ст'инки, ама нали в тази тема цепим ст'инките), а Содитата дори не са 8, а 6... и кво пра'им в този случай? Имай предвид, че всички, гласували в анкетата за Благоевград и Конска, са хора, които не искат да карат старите MS-ки на Лаута... и съм убеден, че Данчо, показвайки желанието си да кара на Лаута, не е знаел досега, че има опция да направим състезанието със Содитата (което при никакви обстоятелства няма да му излезе по-евтино от Благоевград).

ЦЕНА СЪС СОДИТА: 1,54лв. на ОБИКОЛКА за тренировките!!!
При състезание от два манша по 15обиколки и три за квала плюс такса шампионат, това прави - 60лв. (ако обаче състезанието е два манша по 12об., то таксата спокойно може да падне на 50лв.)
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#19 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 15.08.2012, 13:42

И в такъв случай, да обобщим:

Лаута
тренировка 15 обиколки х 1.54 лв = 23 лв
състезание 13+13+3+3 об. х 1.54 лв = 50 лв, с 10-те такса участие - 60 лв
общо 83 лв

Благоевград
(има официално оферта на таблото - състезание от 15 об., мин 5 човека - 24 лв, или 1.60 на об.)
тренировки на сесии от 15 об. като за състезание, мин. 5 човека - по 1.60 лв на об. излиза - 24 лв
3 квал. обиколки в най-лошия случай по 1.90 лв = 6 лв
състезание 15+15 об. х 1.60 лв = 50 лв, с 10-те такса участие - 60 лв
общо 90 лв

На който му се карат повече тренировки - за негова сметка, и на Лаута, и на Благоевград.

И за 7 лв ли изписваме всичките тия фермани, не мога да разбера?!? 7 лв???!?
Чувате ли се бе, хора?!

#20 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 15.08.2012, 17:55

Е да, ама на Благоевград ще караме още един път!

Благоевградската писта изобщо не може да се сравнява с Лаута! А и да не забравяме дистанцията?!!
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users