Jump to content


Photo
- - - - -

7 кръг - КОНСКА - 11.08.2012


  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#1 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 07.08.2012, 16:11

Тази събота, поредният кръг от шампоната.

С РАЗЛИЧЕН ГРАФИК!
Тренировките ще ги започнем след 15 ч, така че гледайте горе-долу в този час да сте на пистата.
Много е важно, че тренировките ще ги правим на 15-минутни сесии, взимайки всички картове на пистата, тъй като друг начин да караме в обратна посока - няма!
Така че, на който му се кара, да е там навреме, за да няма после сърдити, че не са могли да карат. 2-часова свободно отворена сесия НЯМА ДА ИМА!
Според броя участници, ще преценим и ще се разберем колко 15-минутни сесии да пускаме.

Оттам нататък, се надявам графикът да бъде по тази схема, горе-долу:
17:30 - 19:00 - Квалификация
19:30 - 20:10 - Гонка 1
20:30 - 21:10 - Гонка 2
21:30 - 22:10 - Гонка 3 (ако има, но се съмнявам)

Ако с тренировки или квалификация приключваме по-бързо от предвиденото, ще се стараем да започваме веднага това, което следва, така че се старайте, освен да сте навреме там, да сте постоянно наблизо, защото няма да чакаме никой, щото решил, че му се пие бира и отишъл до кръчмата. Няма да нощуваме на пистата, още повече, че и те си имат работно време, което е до към 22 ч. Хубавото е, че аквапарка затваря към 19 ч и вечерта откъм клиенти е много слабо, т.е. няма да има голямо разтакаване, за да чакаме клиентски сесии. От друга страна, там вечерно време е прохладно и карането ще е приятно.

Цената няма промяна от миналия път - 55 лв.

#2 BasicElement

BasicElement

    Schumacher Sport

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 145 posts
  • Град:София

Posted 07.08.2012, 20:22

Ей, най-сетне малко раздвижване тук! Много тихо напоследък :)
Вече нямам търпение да покарам... пък и има толкова гуми за пукане :D

#3 bisserv

bisserv

    Новак

  • Пилоти
  • Pip
  • 5 posts
  • Град:София

Posted 09.08.2012, 06:15

А в събота вечер може и да превали ;)

#4 BasicElement

BasicElement

    Schumacher Sport

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 145 posts
  • Град:София

Posted 09.08.2012, 07:17

А в събота вечер може и да превали ;)


Дано не! :D

#5 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 09.08.2012, 19:14

как ги решавате така в последния момент, не знам. В неделя в 6 сутринта трябва да пътувам, а сега се разбира, че ще си лягам в 2! А като че ли нарочно се сложи трети Благоевград (щото е най-евтино там)
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#6 FERRARIST

FERRARIST

    Гадно Копиле

  • ОК / ДК
  • 366 posts
  • Град:Стара Загора

Posted 09.08.2012, 21:31

как ги решавате така в последния момент, не знам. В неделя в 6 сутринта трябва да пътувам, а сега се разбира, че ще си лягам в 2! А като че ли нарочно се сложи трети Благоевград (щото е най-евтино там)

Оф, като се замисля и аз имам некви възражения че тва ще значи сутринта да отлепя от СТЗГ, до Конца, и в най - добрия случай към 9 вечерта да тръгна към Априлци на още 300 км......ма вече ми писна да си мрънкам, може би в последния момент ще реша дали си струва упражнението за едни 200 лв разходи......

#7 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 10.08.2012, 08:25

ей колко човека изобщо ще идват че нещо с това разписание доста се отказват
BMW 320I - 110kw

#8 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 10.08.2012, 08:58

как ги решавате така в последния момент, не знам. В неделя в 6 сутринта трябва да пътувам, а сега се разбира, че ще си лягам в 2! А като че ли нарочно се сложи трети Благоевград (щото е най-евтино там)


Още на миналата Конска казахме, че второто ще е вечерно. И още тогава дори, това беше договорено с Ванката.
На Белчин бани също го споменах, имам спомен дори, че поне няколко човека ме питаха и казах - Конска, на осветление.

#9 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 10.08.2012, 09:10

Още на миналата Конска казахме, че второто ще е вечерно. И още тогава дори, това беше договорено с Ванката.
На Белчин бани също го споменах, имам спомен дори, че поне няколко човека ме питаха и казах - Конска, на осветление.

Да, спомних си, че каза за второто ще е на осветление. Ама тоя трети Благоевград, не може ли поне да е макадана Бенковски, бо близко и по-евтинко?
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#10 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 10.08.2012, 09:18

Бенковски? През август? Сам ли ще си спомниш за кръвното 200/100, поливането с 30 литра студена вода на чешмата, и още - аз и дъртия пред колапс там, на 35 на сянка, или да ти доосвежа паметта? Posted Image

#11 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 10.08.2012, 09:25

:D , добре де, едно вечерно там ще е сто лева все пак
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#12 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 10.08.2012, 09:49

И тук си прав, но на Бенк на осветление има един проблем, от който доста хора са се оплаквали с времето - в далечния край на пистата осветлението е недостатъчно и там е много тъмно...

Това са причините там на осветление, и през лятото на жегите, да не се кара.

#13 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 10.08.2012, 14:35

незнам но найстина Блг идва в повече аз също изпускам състезания заради финанси и на блг колкто и да е добре си е скъпо може да се измислинещо по тънко . А на бенковси началото на юли и края на август си е доста различно не чак толкова жега
BMW 320I - 110kw

#14 BasicElement

BasicElement

    Schumacher Sport

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 145 posts
  • Град:София

Posted 10.08.2012, 15:09

Малко изместихме оригиналната тема, но лично на мен ми звучи добре 8-ми кръг в Благоевград.
От една страна по това време планирам да съм в района (даже коригирах отпуската си специално заради това), от друга наистина предпочитам да има колкото се може по-малко "сървайвър" състезания на Бенковски .. по различни причини :)
Вярно, че в Благоевград е по-скъпо и не е малко път от София (гледам от моята камбанария), но пък и условията са доста по-прилични.
Така или иначе след отпадането на Белчин и имайки предвид материалната база на Бенковски и Велинград (за момента) не остават много варианти.

#15 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 10.08.2012, 19:12

пичове две места за конска да му се намират на някой, че няма с какво да се ходи до там
BMW 320I - 110kw

#16 FERRARIST

FERRARIST

    Гадно Копиле

  • ОК / ДК
  • 366 posts
  • Град:Стара Загора

Posted 10.08.2012, 19:37

пичове две места за конска да му се намират на някой, че няма с какво да се ходи до там

При мен има място, към 11 сутринта ще тръгна от СТЗГ, към 1 и нещо ще съм минал през София, и няма да се бавя там, към 3 без нещо може би ще гледам да съм на пистата, мога да мина да те взема от някое по харно място, стига да не е на майната си.......но след състезанието отлитам веднага, ако има подиуми изобщо не ме интересуват, пък ако ще и да разстрелват за липса.....
0888135063.....

#17 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 10.08.2012, 21:43

При мен има място, към 11 сутринта ще тръгна от СТЗГ, към 1 и нещо ще съм минал през София, и няма да се бавя там, към 3 без нещо може би ще гледам да съм на пистата, мога да мина да те взема от някое по харно място, стига да не е на майната си.......но след състезанието отлитам веднага, ако има подиуми изобщо не ме интересуват, пък ако ще и да разстрелват за липса.....
0888135063.....

я да вземем да намалим малко разходите, минаваш през Пловдив и продължаваме с моята грозотийка и от там към Данчо???
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#18 Michail

Michail

    Напреднал

  • Пилоти
  • PipPipPip
  • 73 posts
  • Град:София

Posted 10.08.2012, 23:20

И тук си прав, но на Бенк на осветление има един проблем, от който доста хора са се оплаквали с времето - в далечния край на пистата осветлението е недостатъчно и там е много тъмно...

Това са причините там на осветление, и през лятото на жегите, да не се кара.


Инсталирали са още осветление в четирите ъгъла. Доста по-добре е.

И тук си прав, но на Бенк на осветление има един проблем, от който доста хора са се оплаквали с времето - в далечния край на пистата осветлението е недостатъчно и там е много тъмно...

Това са причините там на осветление, и през лятото на жегите, да не се кара.


Инсталирали са още осветление в четирите ъгъла. Доста по-добре е.
Never underestimate the Power of stupid things in large numbers !

#19 FERRARIST

FERRARIST

    Гадно Копиле

  • ОК / ДК
  • 366 posts
  • Град:Стара Загора

Posted 10.08.2012, 23:51

я да вземем да намалим малко разходите, минаваш през Пловдив и продължаваме с моята грозотийка и от там към Данчо???

Той ще е с още един човек, а лошото е че повече от двама не мога да кача, отделен е въпроса че после няма да се връщам през Пловдив, а ще карам по Хемус.....

#20 BasicElement

BasicElement

    Schumacher Sport

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 145 posts
  • Град:София

Posted 11.08.2012, 09:24

Аз мога да взема двама души от София, но само на отиване. След това продължавам в посока Благоевград.
А иначе при стандартен график днес можеше и да караме на сухо, но след 18:00 прогнозите са за гръмотевични бури и стабилен порой :( Носете си гребла.
Поне клиентски трафик едва ли ще има.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users