Jump to content


Photo
- - - - -

Изваждане на Белчин Бани от каледнара тоя сезон.....


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

Poll: Изваждане на Белчин Бани от каледнара тоя сезон..... (11 member(s) have cast votes)

Да се извади ли пистата в Б,Бани от календара за тази година?

  1. Да, разбира се (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. Да, дори и за следващата (10 votes [90.91%])

    Percentage of vote: 90.91%

  3. Не, пистата е гот, картовете са супер (1 votes [9.09%])

    Percentage of vote: 9.09%

Vote Guests cannot vote

#1 FERRARIST

FERRARIST

    Гадно Копиле

  • ОК / ДК
  • 366 posts
  • Град:Стара Загора

Posted 07.07.2012, 18:20

......и заменянето и с друга писта от сега караните да речем........
Не може някак си цялата гонка да чака подгизнала на старта щото видиш ли мърсолите видяли в последния момент че на една от кочините му била алтава ремъчката, и да дремем 20 мин да го опраят.......
Не мое някак си всеки трети карт да гасне когато му кефне, айде беше гьолесто в началото, ами то докато седяхме запалени между маншовете гаснеха картове, а тогава пистата беше почти суха......
И най - вече - при положение че отиваме там от майна си райна за да правим състезание, не може някак си да пускаш картове дето ще се карат на макс два манша по 28 обиколки на макс, и да им се виждат конците на гумите.......и още повече когато отбележиш това, да не ти я сменят.......и при положение че тва стане на два различни човека си е някак си кофти.......
Румен е казал да му сменят гумата - отказали са, между маншовете докато помпих мойте казах на неква пенсия там че задната е на конци, а мърсола ми вика "О-о-о.....ти найш ли колко траят от тва положение"........мое и да траят, ако правят 10 обиколки на ден, и ги карат белчинските хайвани.......
И за капак на всичко никой не каза "Сори че спука гума, дай да вземем да ти върнем някой лев, че от 28 обиколки кара само 8".......
И преди пилоти са пукали гума, куцали са някак си до финала, ама като се пръсне щото си стартирал на конци е ебаси.....
Лично аз на ББ повече не стъпвам.......

#2 BasicElement

BasicElement

    Schumacher Sport

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 145 posts
  • Град:София

Posted 07.07.2012, 21:18

По темата с гумите мога само да допълня, че аз спуках 2 днес :)
Смених общо 4 шасита по време на състезанието.

#3 FERRARIST

FERRARIST

    Гадно Копиле

  • ОК / ДК
  • 366 posts
  • Град:Стара Загора

Posted 08.07.2012, 08:04

Тва не го видях, щото обяснимо си тръгнах.......
Което е още едно потвърждение на горенаписаното.....

#4 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 08.07.2012, 20:10

Ти щото не видя и гадното отношение на не е..ната от преди 20години собственичка към Боби! Иначе с тренировките им оставихме близо 1000лв., а отношението и беше отврат. За смяна на пистата, ок само да е пак в тоя диапазон, щото иначе Благоевград, Конза примерно прескачат бюджета който съм определил за тази година! Нещо по-евтинко, Бенк или още един Велинград, там поне отношението, пък отзивите за готиния ресторант...(може и Лаута, щото няма да пътуваме)
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#5 Kris

Kris

    Новак

  • Пилоти
  • Pip
  • 2 posts
  • Град:София

Posted 08.07.2012, 20:57

По-добре да дадем 10-15 лева повече, но да караме на истинска писта с равностойни картове. А там нито пистата писта, а за картовете да не говорим....
Кристиян Вражилов

#6 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 08.07.2012, 22:57

Тя пистата вече е извадена от календара и това мисля, не подлежи на никакво съмнение, особено за присъствалите. Тези дни ще обявим кой ще ни е домакин на 25 август.

#7 ulyalyalya

ulyalyalya

    Напреднал

  • Пилоти
  • PipPipPip
  • 90 posts
  • Град:Бургас

Posted 09.07.2012, 10:13

По-отвратително отношение на писта не съм виждал. Може ли да така наречената собственичка на пистата да заяви на хората си пред всички "Ако още някой си напомпи гумите ще вие ще ги удържа". Това ми прозвуча като "слушай дъще, сещай се снахо....." Не можеш да караш с едни гуми 3 год и да няма проблем, не може само на +. Какво значи много напомпени, то на гумата си пише max 4 bar, при читава гума 2.5 не е проблем. А половината от гумите нямаха живи производители. Стари, изгорели, напукани. И в крайна сметка нито отношение нито съдействие...... Пистата за да изкараше 7лв, трябваше 4 човека да чакат 10 мин за да си започнат състезанието, що за отношение е това.... Аз мисля, че коя да е писта не би отказала едни 1000 лв, за няколко часа....

"Край на колоната"


#8 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 09.08.2012, 21:16

Това с трети Благоевград, на мен ми идва в повечко! Защо три Благоевград, а не гостоприемния Велинград, който е само един?
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#9 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 10.08.2012, 08:56

Скъсана рамка при кормилния прът (Румен ще ти разкаже, Данчо също), скъсан ремък и един карт по-малко, обиколен път през чукарите на Юндола... не е малко.

То поне, нека пуснат пътя през ноември, а и Димо замисля освежаване на машините, защо не и със Соди-та (е, втора ръка, ама къде къде по-добре ще са от старите Римо), и тогава вероятно ще си има твърдо по 2 кръга там.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users