Jump to content


Photo
- - - - -

магазин за картинг части ???


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 nice

nice

    Начинаещ

  • Пилоти
  • PipPip
  • 30 posts
  • Град:русе

Posted 30.05.2012, 13:38

Здравеите колеги купих си катинг на скоро но се счупи и ми трябват части от каде мога да си напазарувам ?

#2 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 30.05.2012, 23:55

а аз имам кола и ще ми трябва това онова, ако знаете нещо???
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#3 Nikolai_Donchev

Nikolai_Donchev

    Новак

  • Пилоти
  • Pip
  • 2 posts

Posted 12.11.2012, 22:46

Здравейте, любител съм на картинга и бих искал да попитам от каде мога да си купя карт. Каква е процедурата ако искаш да отидеш на писта и да покараш. Общо взето. Какво е нужно за да започнеш да се занимаваш с картинг.Какво трябва да имам( лиценз или някакав документ който да ми позволява да карам по пистите). Нямам си на идея за какво става въпрос. За това се обръщам към вас. Благодаря :)

#4 Riper

Riper

    Алпинист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 267 posts

Posted 25.11.2012, 20:22

Здравейте, любител съм на картинга и бих искал да попитам от каде мога да си купя карт. Каква е процедурата ако искаш да отидеш на писта и да покараш. Общо взето. Какво е нужно за да започнеш да се занимаваш с картинг.Какво трябва да имам( лиценз или някакав документ който да ми позволява да карам по пистите). Нямам си на идея за какво става въпрос. За това се обръщам към вас. Благодаря :)

Като за начало ти трябват доста пари,тъй като това е един доста скъп спорт.Другото е амиция,която се вижда че имаш.ОТ там нататък ти трябват много тренировки,добър механик и човек ,който да ти покаже как се кара.

#5 bokel

bokel

    Начинаещ

  • Пилоти
  • PipPip
  • 11 posts
  • Град:Sofia

Posted 29.11.2012, 20:18

Здравейте, любител съм на картинга и бих искал да попитам от каде мога да си купя карт. Каква е процедурата ако искаш да отидеш на писта и да покараш. Общо взето. Какво е нужно за да започнеш да се занимаваш с картинг.Какво трябва да имам( лиценз или някакав документ който да ми позволява да карам по пистите). Нямам си на идея за какво става въпрос. За това се обръщам към вас. Благодаря :)


Обади ми се, 0885043869 Боян. Ще поговорим по темата :)




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users