Jump to content


Photo
- - - - -

2 кръг - Писта Лаута - 31.03.12


  • Please log in to reply
33 replies to this topic

#21 Max

Max

    Новак

  • Пилоти
  • Pip
  • 7 posts
  • Град:Plovdiv/Sofia

Posted 01.04.2012, 19:09

Здравейте и от мен,

Може да ме наричате the lawn mower (а и май оправдах ника си B) ). Аз лично се записах именно заради тръпката от моторните състезания и прекарването на свободно време на открито с приятели, и хора наслаждаващи се на миризмата на изпилена гума, газове от двутактово гориво и бръмчене на мотори, и именно това изживях :) Искам и да се извиня за излитанията ми от пистата, с което дано не съм провалил квалификацията на някои! За следващия кръг ще поработя над стила на каране и физическата подготовка, обещавам! :lol:

Бих искал да изразя и мнение относно гонките. Мисля че формата на гонките от първия кръг на Бенковски е по-добра, тъй като емоцията от карането не е концентрирана само в 30 минути след цял ден чакане.

Другото, което си мислех, е че можем да споделяме снимков и видео материал от тези трак дни, тъй като със сигурност се запечатват страшни моменти, особено колегите с GoPro-тата на каските :) Виждал съм снимките на Боби във facebook - много са готини! С нетърпение чакам да видя и своята :) може да ги качваме някаде и да обявяваме линка за сваляне във форума; или ако има други идеи...

Ми това; ако пропуснем Благоевград (писта, ня която съм карал още, когато беше отворена за свободно ползване и бях на 4г.), ще да е заради събора на онези, които смятат, че предното предаване и дизелът са изделие на Сатаната :lol: но до тогава има време.

Айде и да каратe внимателно! :)
Мах

#22 BasicElement

BasicElement

    Schumacher Sport

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 145 posts
  • Град:София

Posted 01.04.2012, 20:59

Здравейте,
За мен вчера беше един прекрасен ден - не само от гледна точка на метеорологични условия.. особено сравнени с днешните :)
Атмосферата като цяло беше много добра и мисля, че всички прекарахме един чудесен съботен ден заедно.

Лично за себе си мога да кажа, че съм доволен от постигнатото - победа (макар и във втора гонка) още при първото ми каране на Лаута.
За разлика от първи кръг на Бенковски, тук не изтеглих най-късите 2 клечки с картовете и мисля, че се възползвах по най-добрия начин от това. Забавлявах се много и усетих какво е да водиш колоната - надявам се да го повторя скоро :)
Стартирах 5-ти в първи манш и хвърлих всички сили да се възползвам максимално от добрия жребии. След няколко изпреварвания и отложен стоп в бокса спечелих манша. Във втори манш вече не бях с "ракетата" (9) и трябваше да се пригодя към "особеностите" на шаси 11. Предстоеше ми и спиране в бокса, поради което дадох всичко от себе си да натрупам аванс, който да ми позволи да се върна в състезанието на по-предна позиция. В крайна сметка стратегията проработи :)

От отборна гледна точка има още какво да се желае, имайки предвид, че отново не бяхме в пълен състав. И все пак добавихме ценни точки в актива си и прогресирахме спрямо някои от основните ни конкуренти.
Рости направи отлично каране в първи манш, особено имайки предвид машината, която му се падна. Може би грешка беше влизането му в бокса, тъй като преди него се движеше 2-ри. Във втори манш излезе от пистата и това до голяма степен предреши крайното му класиране. Добрата новина е, че този път няма да има отнети точки за каране без екип или пускане на волана :) Сигурен съм, че в Благоевград и най-вече Белчин ще бъде сред лидерите, където му е мястото.

Единственото, което не ми хареса беше клиентският трафик през цялото време. На няколко пъти можеше да останем с 1-2 карта по-малко. Разбирам, че Лаута е оборотна писта, но пък и ние не оставяме малко пари все пак.

Като цяло - един прекрасен ден и кръг. Поздравявам всички и нямам търпение да ви видя отново в Благоевград!

p.s. - Напълно подкрепям предложението на Вася (Max). Би било добре да споделяме снимков и видео материал от надпреварите.

Виктор Д.

#23 Chubby

Chubby

    Новак

  • Пилоти
  • Pip
  • 3 posts

Posted 01.04.2012, 21:00

Здравейте и от мен,

Може да ме наричате the lawn mower (а и май оправдах ника си B) ). Аз лично се записах именно заради тръпката от моторните състезания и прекарването на свободно време на открито с приятели, и хора наслаждаващи се на миризмата на изпилена гума, газове от двутактово гориво и бръмчене на мотори, и именно това изживях :) Искам и да се извиня за излитанията ми от пистата, с което дано не съм провалил квалификацията на някои! За следващия кръг ще поработя над стила на каране и физическата подготовка, обещавам! :lol:

Бих искал да изразя и мнение относно гонките. Мисля че формата на гонките от първия кръг на Бенковски е по-добра, тъй като емоцията от карането не е концентрирана само в 30 минути след цял ден чакане.

Другото, което си мислех, е че можем да споделяме снимков и видео материал от тези трак дни, тъй като със сигурност се запечатват страшни моменти, особено колегите с GoPro-тата на каските :) Виждал съм снимките на Боби във facebook - много са готини! С нетърпение чакам да видя и своята :) може да ги качваме някаде и да обявяваме линка за сваляне във форума; или ако има други идеи...

Ми това; ако пропуснем Благоевград (писта, ня която съм карал още, когато беше отворена за свободно ползване и бях на 4г.), ще да е заради събора на онези, които смятат, че предното предаване и дизелът са изделие на Сатаната :lol: но до тогава има време.

Айде и да каратe внимателно! :)
Мах

А, не ги мразим бре, даже си имаме такива евридейки, ама не ги караме по пистите ;)

#24 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 01.04.2012, 22:40

Ами... Ако не сте забелязали, тук във форума има галерия, където всеки може да качва снимки... Май дори и видео може, макар че не съм пробвал...

Споделяйте :)

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#25 martoam

martoam

    Новак

  • Пилоти
  • Pip
  • 2 posts

Posted 02.04.2012, 00:15

Аз също да споделя впечатления- състезателният уикенд(така де- Събота) беше според мен супер. Съобразно условията(клиентопоток постоянно) всичко протече бързо и организирано. Лично аз останах щастлив и доволен. :)

#26 Chubby

Chubby

    Новак

  • Пилоти
  • Pip
  • 3 posts

Posted 02.04.2012, 07:57

Ами... Ако не сте забелязали, тук във форума има галерия, където всеки може да качва снимки... Май дори и видео може, макар че не съм пробвал...

Споделяйте :)

Май твоите са най-добри, дай пример:)

#27 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 02.04.2012, 11:02

Аз пример вече съм дал :)

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#28 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 02.04.2012, 18:30

Класирането трябваше да е готово днес, но ще го пусна утре сутринта, тъй като се налага едно преизчисление на трета гонка, заради каралите без баласти Йоан и Калин. Оттам се обърка и пилотското, и отборното класиране.

#29 Frol

Frol

    Напреднал

  • Пилоти
  • PipPipPip
  • 71 posts

Posted 02.04.2012, 23:40

Ето и видео от камерите ни - моята и на Веско.

Веселин - квалификация
Румен - квалификация

Първи манш на първа гонка - онборд видео от Румен Паунов
Първи манш на първа гонка - онборд видео от Веселин Паунов

Втори манш на първа гонка - онборд видео от Румен Паунов
Втори манш на първа гонка - онборд видео от Веселин Паунов

#30 Max

Max

    Новак

  • Пилоти
  • Pip
  • 7 posts
  • Град:Plovdiv/Sofia

Posted 03.04.2012, 09:13

Супер сте! Браво! :)

#31 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 03.04.2012, 10:44

Вече има класиране. :)

#32 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 03.04.2012, 12:00

мале зад мене вряло и кипяло, ебати ако бях с една идея машината по бърза щеше да е друго
BMW 320I - 110kw

#33 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 03.04.2012, 21:24

Боби, мисля че си подарил на нашия отбор 2т.!!???
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#34 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 03.04.2012, 23:05

Мммда. :)
То така или иначе, в един момент щях да я хвана тази грешка... и дори се чудя как така съм я и допуснал, но мерси за забележката. И нека този феърплей служи за пример на всички. Posted Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users