Jump to content


Photo
- - - - -

2 кръг - Писта Лаута - 31.03.12


  • Please log in to reply
33 replies to this topic

#1 FERRARIST

FERRARIST

    Гадно Копиле

  • ОК / ДК
  • 366 posts
  • Град:Стара Загора

Posted 26.03.2012, 18:26

Информация за състезанието, часове и прочее малко по късно......

#2 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 28.03.2012, 10:00

Пистата отваря в 10 ч, надявам се в този час да са готови там с картовете, за да можем да започнем тренировките веднага.

Принципно иначе, стандартния ни график е:
10:00 - 12:00 - Тренировки
12:30 - 14:00 - Квалификации
14:30 - 15:30 - 1-а гонка
15:45 - 16:45 - 2-а гонка
17:00 - 18:00 - 3-а гонка

Тук съм пораздул графика, веротно може и много по-бързо да приключим.

Много важно уточнение искам да направя!
Тъй като Лаута е оборотна писта и там трябва всичко да е много стегнато и точно, предупреждавам от сега, за да няма неразбрали - яви ли ми се някой на пистата, без да се записал, или ако се е записал, ама не е пратил данни, или е пратил данни, ама непълни, заради което няма изготвена декларация - ОСТАВА ЗРИТЕЛ! Ако ще да е дошъл от Силистра, изобщо няма да правим компромиси за никого.
1. Това е спорт, и то вид автомобилен такъв - без да сте с разписана декларация, просто забравете да карате!
2. Правейки компромис на нередовните, редовните с пълно право питат "защо той кара, след като не е редовен, по един или друг начин размества класирането и т.н.".
3. Явно е, че глобата с таксата участие в двоен размер, изобщо не притеснява тези, които са нередовни с документите и регистрациите, затова - и заради неприятен опит, който имахме на Лаута през 2010 г. с появилите се над 30 човека на пистата, от които един куп незаписали се, които буквално ни объркаха организацията - нулев толеранс към всеки, който не е изпълнил дори и една точка от изискванията за участие.
Вярно е, че целта ни е да идват повече хора да карат, и сезони като миналия да останат в историята и да не се повтарят, ама да става анархия от друга страна - няма да го бъде. Стягайте се, четете изискванията и ги спазвайте. Щом едни могат, при това без да задават допълни въпроси, значи всички могат.

#3 BasicElement

BasicElement

    Schumacher Sport

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 145 posts
  • Град:София

Posted 28.03.2012, 11:01

Ние с Рости сме на нисък старт :)
Валери на 90% ще пропусне и този кръг.

#4 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 28.03.2012, 11:58

И за да не бъда голословен, нека извадим списъка със "записалите се", подходили крайно несериозно:

Борис Узунов - нямал снимка, наложи се да го снимам аз на Бенковски... сякаш точно това ми е работата на мен. И още не е пратил координати на близък или роднина
Кирил Узунов - след като дойде само с една молба от родител на 1 кръг, после ми е пратил мейл с някакви данни, обаче снимка - не
Цвети Седмакова - снимка все още не ми е изпратена, координати на близък/роднина също
Мартин Манолов - име на отбора, моля

От новите:
Стефан Николов - записан е в темата по-горе, но нищо не съм получил на мейла
Велислава Янчина - Любо или Радо, запишете я в отбора ви в съответната тема, тя твърди, че там ще кара, аз искам потвърждение за това

Днес е сряда, реално сроковете бяха до вчера, та дори получихте ден бонус. Който се записал до днес - записал. На тези изброените по-горе им давам срок до утре следобяд да си оправят регистрациите, данните и всичко, оттам нататък - не ме интересува. Специално първите 4-ма - мина седмица и половина от първия старт, така че оправдание нямате, а аз толерантност все още имам. Позамислете се малко.

За тези под 18 години - молбата от родител, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!! В противен случай - никакво участие!

#5 Max

Max

    Новак

  • Пилоти
  • Pip
  • 7 posts
  • Град:Plovdiv/Sofia

Posted 28.03.2012, 16:25

Здравейте,

Новаците от тим Bad Bull ще са в пълен състав:
77. Max
78. nikolov69
79. Chubby

nikolov69 трябва да изпрати меила с информацията, ако не го е направил вече.

До тогава!

#6 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 28.03.2012, 16:57

Направи го... и не изпрати снимка... хора, толкова ли е трудно, само това не разбирам?

#7 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 28.03.2012, 17:36

Пичове Боби е написал какво трябва и какво не, вече лудна достатъчно така че аз ако съм на него изобщо няма да ви диря. Който е спазил регламента спазил, който не на трибунат аима място за всички.
BMW 320I - 110kw

#8 kiro

kiro

    Новак

  • Пилоти
  • Pip
  • 5 posts
  • Град:Бургас

Posted 28.03.2012, 21:49

Не са някакви данни а са мойте данни.Снимка ти пратих вече на емайла бях забравил не мисля само за някаква снимка по цял ден.

#9 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 29.03.2012, 10:10

Само не ми го играйте засегнати, защото това е нещо съвсем елементарно, което се изисква от вас, а си нямате идея каква досада е по няколко пъти да ви ходя по задника за дреболии, още повече след като всичко ви е написано ясно и точно (доказателство за това е, че някои хора от веднъж, без допълнителни въпроси, се записват без проблеми).
Защото вие си гледате себе си само, докато от моя гледна точка, към днешна дата, сте 40. Сещайте се, ако всеки един от вас ми създава такива дребни проблеми, умножени минимум по 20 например, каква ми става главата.

#10 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 29.03.2012, 10:53

Благодаря на всички, които реагират своевременно за това, за което помоля.
И пак, да обобщя:
Борис Узунов - координати на близък или роднина (да считам ли за валидни и същите тези, които са на Кирил Узунов?)
Кирил Узунов - разбрали сме се, само да си провери за молбата
Цвети Седмакова - снимка все още не ми е изпратена, координати на близък/роднина също
Стефан Николов - снимка!
Велислава Янчина - обещала ми е кръвна група, в очакване съм

Повече записвания на нови хора за старта на Лаута няма да се обработват. Временно заключвам и темата с пилоти и отбори горе.

#11 Say Nothing

Say Nothing

    Професионалист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 100 posts
  • Град:София

Posted 30.03.2012, 00:21

Момчета и Момичета, пожелавам ви успех! Аз до 15-ти април включително, няма да мога да взема никакво участие. Ще направя всичко възможно на дойда да ви видя и ако мога да бъда полезна с нещо да се включа.

Още веднъж УСПЕХ!!!
Страшно е, когато шефът ти е жена. Но още по-страшно е, когато ЖЕНА ТИ ТИ Е ШЕФ!

Каква е поуката от филма Шрек? - Не е важно да си красив, важното е да намериш същия изрод като себе си!

#12 mondini

mondini

    Напреднал

  • Пилоти
  • PipPipPip
  • 51 posts
  • Град:София

Posted 30.03.2012, 05:28

аз и zanardi сме на линия утре

#13 Max

Max

    Новак

  • Пилоти
  • Pip
  • 7 posts
  • Град:Plovdiv/Sofia

Posted 30.03.2012, 11:40

Стефан Николов ще пропусне този кръг. Останлите от тим Bad Bull (Racing :) сме на линия:
77. Max
79. Chubby (Виктор Цветков; извинявам се за грешката в името при първоначалната регистрация)

До утре!

#14 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 30.03.2012, 12:01

ОК, и все пак - още не е изпратил снимка! Щом няма да идва, не е спешно, но нека го направи в даден момент. Благодаря.

#15 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 30.03.2012, 12:50

Към всички, които и преди са карали на Лаута - вземете си КАРТИТЕ! Напомням, защото пак ще има забравили и ще се вайкат там на място...
Новите - да ми се обадят на пистата, за да им издадем.

#16 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 31.03.2012, 23:18

Поздравления на Веско и Румен - 2-ра поредна двойна победа с пол за Веско... Засега те се очертават еталона за гонене този сезон :)

При нас фирмата майка в Италия има проблеми с болида за Ф1 и малко ни пооряза бюджета за тестове тази година, но обещаха да се реваншират за следващите състезания, така че няма да оставим нещата така без борба :) Все пак с 3 и 4 място минимизирахме "загубите" до максимум :) Би трябвало вече да сме втори в отборното. Класирането ще бъде готово утре и ще бъде публикувано и на сайта, и тук във форума.

Напомням, че всеки отбор може да ми изпрати текст, снимки и видео за новина за сайта, отразяваща тяхното представяне на пистата, впечатления, похвали и т.н. :)

Като цяло много културно състезание, без инциденти, освен някои почуквания... Същия проблем от преди - разлики в картовете от сорта на 3-4 секунди на обиколка... Има голяма вероятност догодина отново да намалим броя на пистите, за да се гарантират равни условия за всички...

Стягайте се за следващото състезание след малко повече от месец - на 5.5 в Благоевград. По предварителна информация, дотогава 270-кубиковете Содите там ще са 14 на брой :)

Също така утре ще ви пусна и една много интересна информация за месечни финали, които стартират на пистата FDKART, които ще се състоят в 9 кръга, а победителят на следващата година ще отиде безплатно на годишното световно първенство на SWS - Sodi World Series в Париж :)

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#17 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 31.03.2012, 23:43

Впечатлен съм от старта на този сезон. Не заради отново увеличилата се бройка участници, не заради страхотните резултати дотук на Веско и Румен, които не са изненада за мен, а защото втори пореден старт, от страна на всички каращи, се показва изключително спортсменски дух. Здраво каране, но в същото време чисто и доставящо удоволствие. Има и много приятно общуване между всички, дори и взаимопомощ - това е нещото, което аз лично винаги съм се старал да бъде постигнато и като че ли в момента се получава най-добре.
С новите промени в организацията, въпреки чакането с немалко клиенти на пистата, успяхме сериозно да съкратим загубеното време, за което браво на всички, които помогнаха на нас, посредством своята дисциплинираност.

Останалото Краси го е написал, а аз лично - доволен съм, че от картовете, които изтеглих, изцедих максимума. С картове 4 и 9 нямаше вариант да се преборя втория манш - докато изобщо правих опити за това, Веско с 11-ката изчезна напред, първия пък - абсурд с това усукано шаси на 11-ката да задържа дори и 6-цата и 7-цата. И все пак, от 6-и - 4-и, е добре, при това с равни точки от машовете с Феро. Освен всичко това - изключителен кеф от самото каране, винаги съм обичал Лаута и нейната бързина, дори с малките картове, тя реално ми е и най-успешна, но... да, наистина - само когато ми се паднат бързите картове. Разликите винаги са доста големи.

ПС - Голям купон си спретнахме аз и Борко с дрифтаджиите, за финал. :)

#18 Chubby

Chubby

    Новак

  • Пилоти
  • Pip
  • 3 posts

Posted 01.04.2012, 08:44

Впечатлен съм от старта на този сезон. Не заради отново увеличилата се бройка участници, не заради страхотните резултати дотук на Веско и Румен, които не са изненада за мен, а защото втори пореден старт, от страна на всички каращи, се показва изключително спортсменски дух. Здраво каране, но в същото време чисто и доставящо удоволствие. Има и много приятно общуване между всички, дори и взаимопомощ - това е нещото, което аз лично винаги съм се старал да бъде постигнато и като че ли в момента се получава най-добре.
С новите промени в организацията, въпреки чакането с немалко клиенти на пистата, успяхме сериозно да съкратим загубеното време, за което браво на всички, които помогнаха на нас, посредством своята дисциплинираност.

Останалото Краси го е написал, а аз лично - доволен съм, че от картовете, които изтеглих, изцедих максимума. С картове 4 и 9 нямаше вариант да се преборя втория манш - докато изобщо правих опити за това, Веско с 11-ката изчезна напред, първия пък - абсурд с това усукано шаси на 11-ката да задържа дори и 6-цата и 7-цата. И все пак, от 6-и - 4-и, е добре, при това с равни точки от машовете с Феро. Освен всичко това - изключителен кеф от самото каране, винаги съм обичал Лаута и нейната бързина, дори с малките картове, тя реално ми е и най-успешна, но... да, наистина - само когато ми се паднат бързите картове. Разликите винаги са доста големи.

ПС - Голям купон си спретнахме аз и Борко с дрифтаджиите, за финал. :)

Малко първи впечатления и от мен:
Малко мощност, много адреналин, тесни седалки :D, много адреналин, много големи пичове на едно място (и една мацка,но голям пич), 5 секунди разлика на обиколка от тренировката до гонката, което си е личен рекорд, страшна мускулна треска и синини (от седалката :lol: ), но страшен кеф. Жалко, че 3-тия манш съвпада с БМВ събора на Калояново, където килограмите се компенсират с двигател и шансовете са по-големи. Браво за организацията и браво за идеята!!!
П.С. Поне ударих рекорда за лично тегло в шампионата, но не се отпускайте, че следващия път ще съм с 10 кила надолу и ще ви дишам във вратовете

#19 mondini

mondini

    Напреднал

  • Пилоти
  • PipPipPip
  • 51 posts
  • Град:София

Posted 01.04.2012, 13:07

Аз също съм доволен от състезанието,въпреки ,че в квалификацията си прецаках гумите и така по-слабо време,а пък на състезанието съм карал поне 7 об. със спукана гума в първи манш;) Готини битки,направи ми впечатление,че вече се кара чисто,поне на тая писта така беше,надявам се и за напред да е така.

Ще помоля управата да пусне цени за състезание+такса участие и съответно колко пари е на об. на Благоевград,за да можем да си направим сметка.Поне мен лично ме касае финансовата част.

Благодаря за което и честито на победители,дебютанти и всички останали :D

#20 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 01.04.2012, 19:01

Да, ще уточним цените за Благоевград предварително

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users