Jump to content


Photo
- - - - -

Национален финал на любителските шампионати


  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#1 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 21.11.2011, 20:43

И така, тази неделя на писта Лаута в Пловдив, ще се проведе финалът на любителските шампионати на България за 2011 г.
Фактът, че този финал се провежда толкова късно, е следствие от късно приключилите шампионати на някои от пистите.

Доколкото разбрах от предварителната информация, шампионатите на Конска, Лаута, Варна, Хасково и нашия, ще заформят големия финал.
Всеки шампионат ще бъде представян от своите топ 3 пилоти за 2011 г.

При нашето участие има един проблем обаче - и тримата, завършили в топ 3 тази година (аз, Чарли и Илиан), целия уикенд на 26-27 ноември, сме на Калояново като участници в Endurance Trophy с Лотуса в клас "модифицирани". Това, което обещах е, че като начало, ще проверя кои от следващите в класирането, имащи желание и възможност да отидат, биха се включили, за да имаме представители, все пак. Още един от следващите трима автоматично отпада обаче - това е Кобрети (6-и в шампионата), който също ще е на Калояново с нас.

Хората, които остават като възможност да вземат участие в това състезание и да защитят честта на Националния любителски шампионат Club S1, са Крис (4-и), Митко (5-и) и Виктор (7-и). Като първа и единствена резерва, ако някой от тримата се откаже, остава Рости (8-и).
Следващият в списъка е Феро, но и той отпада автоматично като възможност, тъй като също ще бъде сигурен участник в ендурото на Калояново в клас "стрийт", с Алфа Ромео. От него нататък, не мисля, че е разумно и правилно да предлагам и да изпращаме хора, тъй като това ще са пилоти извън топ 10 на шампионата и/или с оглед слабата активност през тази година - пилоти с по-малко от 3 участия през сезона.

С Митко ще се свържем по телефона, тъй като рядко посещава форума, а от Крис, Виктор, Рости - момци, очаквам да ми дадете някакъв отговор, принципно, до утре-другиден, за да знам и аз в каква посока вървят нещата.
Благодаря предварително.

#2 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 21.11.2011, 20:53

...... - пилоти с по-малко от 3 участия през сезона.

....

Ако все пак си промените решението, аз и Борко, можем да участваме за клуба!
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#3 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 21.11.2011, 20:58

Това е най-резервния вариант, за който си мислех, в случай, че наистина никой друг не се навие.

#4 charlie

charlie

    Професионалист

  • ОК / ДК
  • 204 posts

Posted 23.11.2011, 12:54

То вярно много народ ще ходиме да се плющиме на таратайките, така че надали има хора който да защитят шампионата ни.
От друга страна при наличните хора смятам, че е най-добре да учатват:
Косето, Борко и Рости.
Нищо лошо към другите пилоти в шампионата, но горните според мен имат най-голям шанс да се предствят на почетно място.
То тази година и без това си беше с най-слоба посещаемост...

#5 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 23.11.2011, 19:40

Боби освен Коцето и Борко няма кой да смачка другите, те най добре познават пистата и мисля че те са хората за това
BMW 320I - 110kw

#6 kickdown

kickdown

    Напреднал

  • Пилоти
  • PipPipPip
  • 53 posts
  • Град:София

Posted 23.11.2011, 23:33

Аз мисля да се пробвам, ако другите пилоти не искат до отидат или ако Косьо и Борко искат да карат вместо някой от нас, аз съм готов да отстъпя мястото си.
Капката дълбае камъка, не със сила, а с постоянство!!!

#7 pacoran

pacoran

    Начинаещ

  • Пилоти
  • PipPip
  • 19 posts

Posted 23.11.2011, 23:53

Боби освен Коцето и Борко няма кой да смачка другите, те най добре познават пистата и мисля че те са хората за това


да не дават няква награда примерно 5000 лева 4е е задължително да се сма4кат вси4ки B)

#8 BasicElement

BasicElement

    Schumacher Sport

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 145 posts
  • Град:София

Posted 24.11.2011, 08:11

Привет!
Принципно винаги съм твърдо ЗА, но в този случай ще се съглася с Чарли и предлагам на мое място да участва Косето или Борко.
Не съм сядал в карт от Бенковски насам и не се чувствам в много добра кондиция в момента, да не говорим, че и никога не съм карал на Лаута.
Мисля, че шампионатът заслужава на финала да се представим с най-доброто, което имаме предвид обстоятелствата.

Вчера говорих с Рости, който е много навит, но няма да има възможност да пътува до Пловдив в неделя, така че и той отпада.

При това положение май тройката се оформя така:
1. Крис
2. Косе
3. Митко/Борки

Поздрави и успех!
Виктор

#9 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 24.11.2011, 11:29

ОК, говорих вече и с Косьо, дотук той и Крис са 100% сигурни, остава само и Борко да потвърди.

#10 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 25.11.2011, 08:56

Боби, аз останах с впечатление, че Ние с Косето ти потвърдихме участието си на 100%!

#11 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 25.11.2011, 10:25

Преди да бързаш да пишеш, поглеждай часа и датата на постинга, на който отговаряш. ;)

#12 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 25.11.2011, 12:24

Не с лошо де ;д

#13 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 26.11.2011, 00:40

Тъй като вероятно няма да се видим и чуем до неделя - успех, момци! Бийте ги и покажете за н-ти път, че нашата школа е най-добрата, колко и ентусиастка да е тя! Posted Image

Специално поздрави и пожелания от мое име, на Вектрата, Чарли и Кобрети. :)

#14 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 26.11.2011, 10:39

Тъй като вероятно няма да се видим и чуем до неделя - успех, момци! Бийте ги и покажете за н-ти път, че нашата школа е най-добрата, колко и ентусиастка да е тя! Posted Image

Специално поздрави и пожелания от мое име, на Вектрата, Чарли и Кобрети. :)

Благодаря Ви! На вас също Ви желая успех в Калояново!
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#15 charlie

charlie

    Професионалист

  • ОК / ДК
  • 204 posts

Posted 27.11.2011, 20:17

Отбора на Лотус Wildfire
постигна поредния си успех на Калояново като финиширихме 1-ви в класа си М1.
Подробности по-късно ...:)

#16 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 27.11.2011, 21:05

Поздравления момчета! Браво на вас!
За разлика от вас ние не се представихме достойно за клуба. Оправдания много :)! Първо, че нямаше тежести и логично с шестиците на Конска, по-леките с около трийсетина кила :), финишираха по-напред. Второ и на тримата жребия беше убийствен! И така от 15пилоти, от 5отбора ние останахме трети, но на подиума нямахме индивидуален представител! Първи стана Румбата - от Конска, втори Спасимир - от Пловдив, трети Марио - от Конска, Четвърти едно момче от Варна(сори че не му помня името), пети Борко, шести Косьо, седми Марти - от Пловдив, осми от Стара Загора и нататък са от предварителните полуфинали. Кристи също донесе точка за крайното отборно класиране.
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#17 BasicElement

BasicElement

    Schumacher Sport

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 145 posts
  • Град:София

Posted 28.11.2011, 10:21

Поздравления момчета! Браво на вас!
За разлика от вас ние не се представихме достойно за клуба. Оправдания много :)! Първо, че нямаше тежести и логично с шестиците на Конска, по-леките с около трийсетина кила :), финишираха по-напред. Второ и на тримата жребия беше убийствен! И така от 15пилоти, от 5отбора ние останахме трети, но на подиума нямахме индивидуален представител! Първи стана Румбата - от Конска, втори Спасимир - от Пловдив, трети Марио - от Конска, Четвърти едно момче от Варна(сори че не му помня името), пети Борко, шести Косьо, седми Марти - от Пловдив, осми от Стара Загора и нататък са от предварителните полуфинали. Кристи също донесе точка за крайното отборно класиране.


Изглежда конкуренцията е била сериозна. Първите двама не са ми познати, но съм гледал Марио и след като той е трети, мога да си представя. Пък и без тежести е кофти.
Поздравления за класирането - както вашето, така и това на Лотус екипа!

#18 charlie

charlie

    Професионалист

  • ОК / ДК
  • 204 posts

Posted 29.11.2011, 15:04

Малко видео от състезанието:


:)

#19 kickdown

kickdown

    Напреднал

  • Пилоти
  • PipPipPip
  • 53 posts
  • Град:София

Posted 30.11.2011, 11:30

Както каза Косьо впредвид конкуренцията, се представихвме добре и като отбор сме трети.
Поздравления за всички и за Косюо и Боби, бориха се до последно със зъби и нокти, поздравления и за Lotus Wildfire за очакваната според мен победа :)
Поздравления най-вече за Румен, който въпреки че се яви като представител на Конска, тръгна от нашата школа и отново наказа всички. Браво на Румен ннаистина.
Поздравления и за Ванката и всички момчета от Конска и от Лаута, със тяхното съдействие стана перфектна организация и състезание!!!
Капката дълбае камъка, не със сила, а с постоянство!!!

#20 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 01.12.2011, 00:13

Изглежда конкуренцията е била сериозна. Първите двама не са ми познати, но съм гледал Марио и след като той е трети, мога да си представя. Пък и без тежести е кофти.
Поздравления за класирането - както вашето, така и това на Лотус екипа!

Само да вмъкна,че на квала, Спасимир - 45кг. е първи, втори Марти с 55кг., трети аз 80!
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users