Jump to content


Photo
- - - - -

Любителски Шампионат по Картинг гр БУРГАС


  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#21 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 16.11.2011, 21:03

Малко по-горе съм постнал този линк

http://sunnybeachapa...Hobby-and-Sport
Иначе ще се радвам де включите, а съответно аз лично мога да поема ангажимента за поне 5пилота (толкова мога возя в колата) да дойдем и примерим сили на ваш терен, на ваше състезание! ;)

Краси, що не преместиш тази тема в локални шампионати и др. там, където е и Пловдив
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#22 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 17.11.2011, 18:41

Брей големо дуене станало тук бре B)
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#23 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 17.11.2011, 20:18

Брей големо дуене станало тук бре B)

Ми ти къде изчезна бре??
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#24 NeedForSpeed

NeedForSpeed

    Ентусиаст с цел

  • Пилоти
  • PipPip
  • 19 posts
  • Град:Бургас

Posted 18.11.2011, 10:31

Тези Любителски състезания никнат като гъби в Бургас. Каня Ви в случай, че някой в тази възрастова граница прояви интерес ако не за себе си то за дете. Този път идеята не е от Бургаския Клуб, а на "Мотоспорт Несебър" ,за което не разполагам с много информация в последния момент,все пак сме заедно към спорта.
В случай, че някой има въпроси - да задава.

Детско - Юношеско Състезание по Картинг
20.11.2011г. от 10 часа
картинг писта "Слънчев Бряг"

В състезанието могат да участват лица До 18 години. Инициатори на събитието са "Мотоспорт Несебър" и Картинг Клуб "Меркурий Рейсинг".
Моля, затваряйте си капаците на колите, за да не ви натрошат стъклото в движение
:lol:

#25 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 18.11.2011, 11:36

Момчета и момичета, "шампионат" се провежда примерно веднъж на година (национален шампионат по футбол), веднъж на 4 години (световен шампионат по футбол), но не и всяка седмица... цялото това нещо трябва да е ЕДИН шампионат, а да има 1, 2, 3 и т.н. КРЪГОВЕ...

За "зимния национален" също имам забележки - не може да е национален един шампионат, който се провежда само на ЕДНА писта. Да, има един общ финал, но това не прави нещата "национален шампионат"... Да не говорим, че от пистата - така, както ми се струва, наблюдавайки отстрани - "приватизираха" идеята на Косе-босе и компания от предишните години и започнаха да организират те шампионата... Поправете ме, ако греша, но Косе-Босе създаде и разви шампионата, а пистата си го присвои на 3-та година...

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#26 NeedForSpeed

NeedForSpeed

    Ентусиаст с цел

  • Пилоти
  • PipPip
  • 19 posts
  • Град:Бургас

Posted 18.11.2011, 12:32

Момчета и момичета, "шампионат" се провежда примерно веднъж на година (национален шампионат по футбол), веднъж на 4 години (световен шампионат по футбол), но не и всяка седмица... цялото това нещо трябва да е ЕДИН шампионат, а да има 1, 2, 3 и т.н. КРЪГОВЕ...

За "зимния национален" също имам забележки - не може да е национален един шампионат, който се провежда само на ЕДНА писта. Да, има един общ финал, но това не прави нещата "национален шампионат"... Да не говорим, че от пистата - така, както ми се струва, наблюдавайки отстрани - "приватизираха" идеята на Косе-босе и компания от предишните години и започнаха да организират те шампионата... Поправете ме, ако греша, но Косе-Босе създаде и разви шампионата, а пистата си го присвои на 3-та година...


Мерси - направих корекция на думата "Шампионат", грешката идва, че не познавам добре още тази сфера. А относно "приватизирането" на идея - уточни,от наша страна ли става на въпрос?
Моля, затваряйте си капаците на колите, за да не ви натрошат стъклото в движение
:lol:

#27 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 18.11.2011, 15:45

не, за другия шампионат говоря - варна, пловдив, стара загора

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#28 NeedForSpeed

NeedForSpeed

    Ентусиаст с цел

  • Пилоти
  • PipPip
  • 19 posts
  • Град:Бургас

Posted 21.11.2011, 11:28

http://www.burgasnew...stata-v-slbryag

Поздрави от Бургас! B)
Моля, затваряйте си капаците на колите, за да не ви натрошат стъклото в движение
:lol:




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users