Jump to content


Photo
- - - - -

Любителски Шампионат по Картинг гр БУРГАС


  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#1 NeedForSpeed

NeedForSpeed

    Ентусиаст с цел

  • Пилоти
  • PipPip
  • 19 posts
  • Град:Бургас

Posted 26.10.2011, 21:40

Здравейте на всички :) , имам удоволствието да Ви поканя на Писта Слънчев Бряг http://www.sunnykarting.com/
на нашия първи Любителски Шампионат по Картинг, събитието ще се проведе на 5.11.2011г. Бургас, Община Несебър.


ПРОГРАМА ЗА ПРОВЕЖДАНЕ

СЪБОТА 5.11.2011г.

12:00 - Заплащане такса за участие и Записване на новодошли, желаещи да се включат в състезанието
13:00 - Теглене на жребий за номера на карта, който ще се кара на Квалификацията
- Обявяване имената на пилотите в групи(разпределяне в групи, поради броя участници)
13:30 - КВАЛИФИКАЦИЯ
14:00- Първи Манш
15:00 - Втори Манш -Битка на ШАМПИОНИТЕ


16:00 - Обявяване на класирането и награждаване.
16:30 - Закриване на състезанието

ЗАБЕЛЕЖКИ:Организаторът си запазва правото да прави промени в програмата на мероприятието на това ще става само след съгласуеане и с участниците!


Регламент:

1. Регистриране на участниците и теглене на жребий за номера на карта, който ще се кара на Квалификацията.Квалификацията се състои от 5 обиколки.
2. Всеки пилот прави общо по три обиколки:
Първата обиколка е загряваща.
Останалите са за засичане на време (летящи). Обиколката, в която състезателя е дал по- добро време, се счита за неговото квалификационно време. Обиколки:5
4. Стартовата решетка ще бъде определена според най-добрите времена, дадени от състезателите по време на летящите им обиколки.
5. По реда на квалификационната решетка пилотите се разделят на Х групи от по Х на брой състезатели,където Х е равно на броя на картовете на пистата в деня на състезанието.
6. Всяка група прави по 2 манша по 20 обиколки
7. ПЪРВИ МАНШ (за всяка група): Тегли се жребий кой състезател с кой карт да кара, като първи тегли класираният на първо място.
8. ВТОРИ МАНШ - БИТКА НА ШАМПИОНИТЕ (за всяка група): В него участват първенците в ПЪРВИ МАНШ (първенеца от всяка група).Тегли се нов жребий кой състезател с кой карт да кара.
9. Обявяване на класирането и награждаване.


Такса участие: 20лв

За заявки за участие: ЛС във форума
имейл: Kilurkata@abv.bg

За редовна заявка е достатъчно да напишете: имена, град, години и телефонен номер за връзка
Моля, затваряйте си капаците на колите, за да не ви натрошат стъклото в движение
:lol:

#2 gitbul

gitbul

    TNT-Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 146 posts

Posted 27.10.2011, 15:11

.....Картинг писта „Слънчев бряг” е модерна, технологична картинг- писта, съчетаваща в едно изумителен лабиринт от завои, шикани и дълги прави отсечки, които наподобяват някои от ключовите компоненти на световно известни трасета от калибъра на Монте Карло, Силвърстоун, Хокенхайм, а също така и Спа- Франкоршамп......


Това е най-забавното нещо, което съм чел напоследък :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Трасето напомня някоя от тези писти толкова, колкото завоя на Църна Маца напомня Параболика. И моят автомобил има четири колела и волан, но не е болид от Формула 1.

Сори за спам-а, но не се сдържах! ;)

Успех в шампионата!

Edited by gitbul, 27.10.2011, 15:11.

On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.
Posted Image

#3 NeedForSpeed

NeedForSpeed

    Ентусиаст с цел

  • Пилоти
  • PipPip
  • 19 posts
  • Град:Бургас

Posted 27.10.2011, 18:32

Това е най-забавното нещо, което съм чел напоследък :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Трасето напомня някоя от тези писти толкова, колкото завоя на Църна Маца напомня Параболика. И моят автомобил има четири колела и волан, но не е болид от Формула 1.

Сори за спам-а, но не се сдържах! ;)

Успех в шампионата!


Щом трасето напомня тези участъци от писти, колкото споменатия завой "Църна Маца напомня Параболика" - Добре си Дошъл да се състезаваш - може и да обърнем посоката на каране, за да добием представата какво ще се случи на завоя "S" ! :)

Не се притеснявай, че не си се сдържал - но много думи се казаха за Бургас по тема "картинг" , че се изчерпа всичко. Заповядай на пистата, мнения не събирам ,само състезатели. :)
Моля, затваряйте си капаците на колите, за да не ви натрошат стъклото в движение
:lol:

#4 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 27.10.2011, 19:13

E gitbul зрител ли е според теб?

#5 NeedForSpeed

NeedForSpeed

    Ентусиаст с цел

  • Пилоти
  • PipPip
  • 19 posts
  • Град:Бургас

Posted 27.10.2011, 19:55

E gitbul зрител ли е според теб?

Не зная и това няма никакво значение - темата е отворена за желащи да задават смислени въпроси и да се записват, не да стават кавги и заитби.
Моля, затваряйте си капаците на колите, за да не ви натрошат стъклото в движение
:lol:

#6 NeedForSpeed

NeedForSpeed

    Ентусиаст с цел

  • Пилоти
  • PipPip
  • 19 posts
  • Град:Бургас

Posted 06.11.2011, 14:35

С усмивка на лице Ви споделям , че Любителският Шампионат е вече "I кръг на Любителски Шампионат по Картинг гр.Бургас". Предстоят ни още кръгове - на 19.11.2011г. ще се състои II Кръг ! :)
Събитието мина много добре,инциденти нямаше - битката за трите места бе доста оспорвана, а шампионите си тръгнаха доволно с по една купа. Скоро очаквам да се публикуват статии в няколко вестника и да се качи репортажът на областната телевизия <<Скат>>.

Ето и малко снимки >>

https://fbcdn-sphoto...301307363_n.jpg
https://fbcdn-sphoto...008164661_n.jpg
https://fbcdn-sphoto...049931807_n.jpg
https://fbcdn-sphoto...831485424_n.jpg
https://fbcdn-sphoto...683026323_n.jpg
https://fbcdn-sphoto...168377795_n.jpg
https://fbcdn-sphoto..._95310626_n.jpg



Каня Ви на II кръг на Любителски шампионат по Картинг в гр. Бургас, за да премерите сили с бургазлии на наш терен! :)

Ориентировъчна ПРОГРАМА ЗА ПРОВЕЖДАНЕ

СЪБОТА 19.11.2011г.

10:00 - Записване и заплащане такса за участие, ТРЕНИРОВКИ
11:00 - Квалификация
13:00 - Четвърт Финал
14:30 - Полу Финал
16:00 - ФИНАЛ
17:00 - Награждаване и закриване на II кръг от Любителския Шампионат

Такса участие: 25лв, (ЗА ЧЛЕНОВЕ НА КЛУБА - 20 лв)
(В случай, че желаете да сте част от нас, да станете член на нашия Картинг Клуб "Меркури Рейсинг" Може да се запишете на e-mail: mercuryracing@abv.bg - моля, напишете трите си имена,телефон за връзка,години и адрес. В рамките на 24 часа ще получите отговор с повече информация.)

За заявки за участие:
имейл: Kilurkata@abv.bg / mercuryracing@abv.bg
тел.н.: 0883480609 - Мари Стоянова (организатор) :)


! За редовна заявка е достатъчно да напишете: имена, град, години и телефонен номер за връзка !
Моля, затваряйте си капаците на колите, за да не ви натрошат стъклото в движение
:lol:

#7 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 06.11.2011, 18:59

Поздравления! :)
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#8 Alonso

Alonso

    Новак

  • Пилоти
  • Pip
  • 2 posts

Posted 07.11.2011, 13:04

Това е най-забавното нещо, което съм чел напоследък :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Трасето напомня някоя от тези писти толкова, колкото завоя на Църна Маца напомня Параболика. И моят автомобил има четири колела и волан, но не е болид от Формула 1.

Сори за спам-а, но не се сдържах! ;)

Успех в шампионата!



ЕЕЕЕ, най-накрая и един от турските пилоти да се произнесе! Ние искахме да започнем с нещо на регионално равнище, но явно мероприятието придобива международен отглас! Добре си дошъл да се състезаваш при нас. Имаме завои като Цурна Маца, Църна Куца и Цаца Паца.Изобщо- действай, ще останеш доволен!
Поздрави от Бургаските ентусиасти :)

#9 BasicElement

BasicElement

    Schumacher Sport

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 145 posts
  • Град:София

Posted 07.11.2011, 17:14

Браво за ентусиазма!
Похвално е, че сте се събрали толкова хора от раз и дано да не е само еднократно, защото както често става: "Всяко чудо за три дни".
Ако успеете да привлечете и медиен интерес, макар и на локално ниво, ще е супер.
Живот и здраве на пролет може да разменим гостувания :)

#10 NeedForSpeed

NeedForSpeed

    Ентусиаст с цел

  • Пилоти
  • PipPip
  • 19 posts
  • Град:Бургас

Posted 07.11.2011, 19:43

Браво за ентусиазма!
Похвално е, че сте се събрали толкова хора от раз и дано да не е само еднократно, защото както често става: "Всяко чудо за три дни".
Ако успеете да привлечете и медиен интерес, макар и на локално ниво, ще е супер.
Живот и здраве на пролет може да разменим гостувания :)

Мерси, Мерси - Полагаме желание това чудо да е в дългосрочен план!
Винаги Сте Ни добре дошли - за това и пиша в този форум, начин да ви поканя да ни посетите и да премерим сили. :) За всеки един кръг от Шампионата ще пиша и ще пускам информация.
Вече се радваме на вниманието на медиите ето една от статиите излязла до момента, имаме заснет репортаж от ТВ СКАТ, който скоро трябва да се завърти във видео-сайтовете.
https://fbcdn-sphoto...589616355_n.jpg
https://fbcdn-sphoto...471110390_n.jpg

(!! В информацията изложена за протичане на състезанието, има грешка !!)

това е страницата ни във Фейсбук - https://www.facebook...181605548583337
Може да станете част от нас или да видите резултата от нашия труд B)
Моля, затваряйте си капаците на колите, за да не ви натрошат стъклото в движение
:lol:

#11 Goran

Goran

    Plovdiv Racing Team

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 360 posts
  • Град:Пловдив

Posted 09.11.2011, 12:03

ЕЕЕЕ, най-накрая и един от турските пилоти да се произнесе! Ние искахме да започнем с нещо на регионално равнище, но явно мероприятието придобива международен отглас! Добре си дошъл да се състезаваш при нас. Имаме завои като Цурна Маца, Църна Куца и Цаца Паца.Изобщо- действай, ще останеш доволен!
Поздрави от Бургаските ентусиасти :)

Непознаваш човека, за когото говориш и ставаш смешен. Попитай който и да е било от хората във форума за Гено (Gitbul) и тогава пиши. Като покараш, колкото той е карал, може и да се посъстезавате, а даже и цветът на кожата и косата да сравните, да видим кой към кой етнос принадлежи. ;)
Гражданска отговорност от - GBROKERS

#12 Alonso

Alonso

    Новак

  • Пилоти
  • Pip
  • 2 posts

Posted 14.11.2011, 12:33

Непознаваш човека, за когото говориш и ставаш смешен. Попитай който и да е било от хората във форума за Гено (Gitbul) и тогава пиши. Като покараш, колкото той е карал, може и да се посъстезавате, а даже и цветът на кожата и косата да сравните, да видим кой към кой етнос принадлежи. ;)

Извинявям се, не съм искал да обиждам нигоко въз критерии за верски, религиозен, етно-културен или дори расов критерий. Просто се зарадвах, че и турски пилоти се запалиха по картинга. Иначе аз имам дълбоко уважение към всеки, който обича картинга, независимо от неговите нагласи-положителни или негативни. А по отношение на Гено- съжалявам, не съм го виждал нито на Балканските, нито на международните шампионати по картинг. Нямам честта да съм го срещал в състезателните среди.

ПС: Обещавам да покарам още. :lol: А между другото- готов съм всеки, който иска да ме бие, да заповяда.
ПС: И нека да подчертая, само между другото, че изразът "Не познаваш" са две отделни думи, не се пишат слято.

#13 Goran

Goran

    Plovdiv Racing Team

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 360 posts
  • Град:Пловдив

Posted 14.11.2011, 13:13

Извинявям се, не съм искал да обиждам нигоко въз критерии за верски, религиозен, етно-културен или дори расов критерий. Просто се зарадвах, че и турски пилоти се запалиха по картинга. Иначе аз имам дълбоко уважение към всеки, който обича картинга, независимо от неговите нагласи-положителни или негативни. А по отношение на Гено- съжалявам, не съм го виждал нито на Балканските, нито на международните шампионати по картинг. Нямам честта да съм го срещал в състезателните среди.

ПС: Обещавам да покарам още. :lol: А между другото- готов съм всеки, който иска да ме бие, да заповяда.
ПС: И нека да подчертая, само между другото, че изразът "Не познаваш" са две отделни думи, не се пишат слято.

Прав си, но нека и аз да подчертая, само между другото, че "никого" не се пише "нигоко".
Гражданска отговорност от - GBROKERS

#14 K.Chernev

K.Chernev

    Професионалист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 156 posts
  • Град:Пловдив

Posted 14.11.2011, 14:14

Извинявям се, не съм искал да обиждам нигоко въз критерии за верски, религиозен, етно-културен или дори расов критерий. Просто се зарадвах, че и турски пилоти се запалиха по картинга. Иначе аз имам дълбоко уважение към всеки, който обича картинга, независимо от неговите нагласи-положителни или негативни. А по отношение на Гено- съжалявам, не съм го виждал нито на Балканските, нито на международните шампионати по картинг. Нямам честта да съм го срещал в състезателните среди.

ПС: Обещавам да покарам още. :lol: А между другото- готов съм всеки, който иска да ме бие, да заповяда.
ПС: И нека да подчертая, само между другото, че изразът "Не познаваш" са две отделни думи, не се пишат слято.


"Да подчертая", че не схванах...
I'm livin’ life in the fast lane
Movin’ at the speed of life and I can’t slow down
Only got a gallon in the gas tank
But I’m almost at the finish line, so I can’t stop now
I don’t really know where I’m headed, just enjoyin’ the ride
Just gon’ roll ’til I drop and ride ’til I die
I’m livin’ life in the fast lane (Pedal to the metal)
I’m livin’ life in the fast lane (Pedal to the metal)

#15 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 14.11.2011, 23:14

предлагам да си направим по едно разменено гостуване и да станем приятели, а?
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#16 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 15.11.2011, 21:08

Ето да видите колко е известна тази писта!

http://sunnybeachapa...Hobby-and-Sport
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#17 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 16.11.2011, 12:14

Абе, Косьо, ти ставаш много известен по сайтовете на всички писти по света и у нас :P

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#18 NeedForSpeed

NeedForSpeed

    Ентусиаст с цел

  • Пилоти
  • PipPip
  • 19 posts
  • Град:Бургас

Posted 16.11.2011, 14:34

предлагам да си направим по едно разменено гостуване и да станем приятели, а?


В интересн на истината, това е следващото, което възнамеряваме да направим, след като си постъпим малко на краката около клуба, който е в процес на Актуализиране. Благодаря за съмишлието - определено ще го направим . :)
Моля, затваряйте си капаците на колите, за да не ви натрошат стъклото в движение
:lol:

#19 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 16.11.2011, 19:40

Абе, Косьо, ти ставаш много известен по сайтовете на всички писти по света и у нас :P


Дааа, благодарение на такива като теб, :) :rolleyes: но за последното не знам какво участие имаш, но определено в снимките няма нито една от писта Слънчев Бряг!

В интересн на истината, това е следващото, което възнамеряваме да направим, след като си постъпим малко на краката около клуба, който е в процес на Актуализиране. Благодаря за съмишлието - определено ще го направим . :)

Ми много добре! Като за начало се включете, ако желаете в НАЦИОНАЛЕН ЗИМЕН ЛЮБИТЕЛСКИ ШАМПИОНАТ, като първите ДВА кръга ще се проведат на 03.12.2011г.
Подробности в темата на зимния!
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#20 NeedForSpeed

NeedForSpeed

    Ентусиаст с цел

  • Пилоти
  • PipPip
  • 19 posts
  • Град:Бургас

Posted 16.11.2011, 19:49

Дааа, благодарение на такива като теб, :) :rolleyes: но за последното не знам какво участие имаш, но определено в снимките няма нито една от писта Слънчев Бряг!


Ми много добре! Като за начало се включете, ако желаете в НАЦИОНАЛЕН ЗИМЕН ЛЮБИТЕЛСКИ ШАМПИОНАТ, като първите ДВА кръга ще се проведат на 03.12.2011г.
Подробности в темата на зимния!


Като за начало ще отбележа, че ВИЕ :lol: съвпадате с нашата дата 03.12.2011г.. Шегувам се, предвидили и обявили сме вече с реклами предстоящите дати за нашите 10 Кръга Любителски Шампионати. Ще обсъдим все пак за евентуално посещение и участие от Наша страна.
Другото - в кои снимки няма нито една писта от Слънчев Бряг?
Моля, затваряйте си капаците на колите, за да не ви натрошат стъклото в движение
:lol:




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users