Jump to content


Photo
- - - - -

На който му стиска да заповяда!!!!!!


  • Please log in to reply
54 replies to this topic

#1 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 07.12.2009, 18:43

След едно мероприятие миналата Събота,решихме/Косе,Горан,Гено и аз/да направим малко по завързан шампионата между пушачите.За какво иде реч.Всеки пушач който иска да откаже цигарите се записва тук.Ако започне да пуши му се отнемат 5т.за всеки манш/това за маншовете сега ми дойде на картуната/.И понеже някой може да прежали 15т. и да пропуши има и още един мотив /ако се съгласи де/плаща по 2ч. на Ротекс.на останалите от групата.Засега се записваме аз и Косе.Аре да видим ся на кой му стиска. ;)
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#2 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 07.12.2009, 18:45

Супер ама вкъщи ако си пушиш как ще разберем :lol:

#3 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 07.12.2009, 19:05

Супер ама вкъщи ако си пушиш как ще разберем :lol:

Ми виж ся има една думичка ДОВЕРИЕ а и още една има СЪПРУГА или ГАДЖЕ.Та жена ми като разбра се зарадва много че ще отказвам цигарите,но като разбра че има и солена глоба ако пуша малеееееееееее щеми извади едното око и ще ми резне едното м...е.такаче въпроса не е да се ебаваме защото все някога ще се разбере.Затова е написано на който му стиска. ;) B)
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#4 gitbul

gitbul

    TNT-Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 146 posts

Posted 07.12.2009, 19:05

След едно мероприятие миналата Събота,решихме/Косе,Горан,Гено и аз/да направим малко по завързан шампионата между пушачите.За какво иде реч.Всеки пушач който иска да откаже цигарите се записва тук.Ако започне да пуши му се отнемат 5т.за всеки манш/това за маншовете сега ми дойде на картуната/.И понеже някой може да прежали 15т. и да пропуши има и още един мотив /ако се съгласи де/плаща по 2ч. на Ротекс.на останалите от групата.Засега се записваме аз и Косе.Аре да видим ся на кой му стиска. ;)


Баси, вие сериозно сте го решили май?!? :blink: :blink: :blink:
On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.
Posted Image

#5 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 07.12.2009, 19:11

Баси, вие сериозно сте го решили май?!? :blink: :blink: :blink:

Ми или ще изгорим няколко стотака,или ще се отървем от тези лайна.На мен 30г. ми стигат ,просто трябва стимул.А по голям стимул от това да се бръкна в джоба за да плащам на друг поне за мен няма. :(
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#6 gitbul

gitbul

    TNT-Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 146 posts

Posted 07.12.2009, 20:01

Ми или ще изгорим няколко стотака,или ще се отървем от тези лайна.На мен 30г. ми стигат ,просто трябва стимул.А по голям стимул от това да се бръкна в джоба за да плащам на друг поне за мен няма. :(


Почвам да се замислям... :huh:
On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.
Posted Image

#7 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 07.12.2009, 20:11

Колкото повече се запишат в тази тема, то тлкова повече ще изгори нещастникът който пропуши!
Малиии, да плащаш примерно на 10човека два часа(100 обиколки), около 350лв. на душ, тва си е 3500лв. :blink: :unsure: :huh: :( ;)
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#8 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 07.12.2009, 20:19

Колкото повече се запишат в тази тема, то тлкова повече ще изгори нещастникът който пропуши!
Малиии, да плащаш примерно на 10човека два часа(100 обиколки), около 350лв. на душ, тва си е 3500лв. :blink: :unsure: :huh: :( ;)

Тогава и по две цигари наведнъж да пушиш няма да ти стане по леко :D :D :D :D :D
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#9 gitbul

gitbul

    TNT-Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 146 posts

Posted 07.12.2009, 20:21

Тогава и по две цигари наведнъж да пушиш няма да ти стане по леко :D :D :D :D :D


Не знам за две, ама нищо чудно и цяла кутия да запали наведнъж! :lol: :lol: :lol: :lol:
On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.
Posted Image

#10 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 07.12.2009, 20:38

Не знам за две, ама нищо чудно и цяла кутия да запали наведнъж! :lol: :lol: :lol: :lol:

Е, в играта ли си? Ти ми подпали чергата, да ме убуждаваш, че няма никотинов глад и че цигарите не може да са по-силни от мен и че всичко е в тиквата, в главата де(горната)!!!
Сега бръмча нервно от коридора в хола, от там в спалнята и в детската и от начало! :lol:
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#11 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 07.12.2009, 20:40

Е, в играта ли си? Ти ми подпали чергата, да ме убуждаваш, че няма никотинов глад и че цигарите не може да са по-силни от мен и че всичко е в тиквата, в главата де(горната)!!!
Сега бръмча нервно от коридора в хола, от там в спалнята и в детската и от начало! :lol:

Ми ето още един плюс за теб,ще свалиш някой кило от разходки,а от там и средното тегло :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#12 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 07.12.2009, 20:43

Ми ето още един плюс за теб,ще свалиш някой кило от разходки,а от там и средното тегло :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ти гледай ти да не сваляш, щот ша трябва да топим акумолатори за баласт! :lol:
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#13 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 07.12.2009, 20:47

Ти гледай ти да не сваляш, щот ша трябва да топим акумолатори за баласт! :lol:

Аз затов отидох сега да дръпна 3-4 толумбички да не взема да се стопя :D :D :D
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#14 gitbul

gitbul

    TNT-Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 146 posts

Posted 07.12.2009, 20:58

Е, в играта ли си? Ти ми подпали чергата, да ме убуждаваш, че няма никотинов глад и че цигарите не може да са по-силни от мен и че всичко е в тиквата, в главата де(горната)!!!
Сега бръмча нервно от коридора в хола, от там в спалнята и в детската и от начало! :lol:

Че съм в играта - в играта съм! Но, поне засега, не влизам във вашата завера, защото си нямам доверие много-много. :lol:

Но, знае ли човек - с времето може и да си повярвам. ;)
On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.
Posted Image

#15 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 07.12.2009, 21:06

Че съм в играта - в играта съм! Но, поне засега, не влизам във вашата завера, защото си нямам доверие много-много. :lol:

Но, знае ли човек - с времето може и да си повярвам. ;)

Абре идвай ние ти вярваме.Просто не знаеш на какво си способен :D :D :D
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#16 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 07.12.2009, 21:27

Интересно! Горан мълчи!
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#17 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 07.12.2009, 21:44

Интересно! Горан мълчи!

Нещо му се е скапал компа и тази тема не му се отваря :D :D :D

Е, в играта ли си? Ти ми подпали чергата, да ме убуждаваш, че няма никотинов глад и че цигарите не може да са по-силни от мен и че всичко е в тиквата, в главата де(горната)!!!
Сега бръмча нервно от коридора в хола, от там в спалнята и в детската и от начало! :lol:

За да ти е по леко си мисли че когато запалиш цигара,прекрасната ти дъщеричка също пуши с теб,даже и по лошо,пуши без филтър :( :( :( :( :(
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#18 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 07.12.2009, 21:55

Интересно...Обаче верно е, че ако пропушиш бая пари ще изгориш обаче ако ги откажеш бая ще спестиш. ;)

#19 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 07.12.2009, 22:07

Пичове, като дойда ще ви покажа как можете за 2-3 дена да ги откажете... Защото сега така ще ви се пуши, че просто ще е въпрос на време някой да се издъни :)

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#20 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 07.12.2009, 22:10

Пичове, като дойда ще ви покажа как можете за 2-3 дена да ги откажете... Защото сега така ще ви се пуши, че просто ще е въпрос на време някой да се издъни :)

Ще видим :P

Интересно! Горан мълчи!

АААААААААААааа Горан му се е управил компа,в тенмата е :D :D :D :D ;)
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users