Jump to content


Photo
- - - - -

Седми кръг - БЕЛЧИН БАНИ


  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 13.08.2011, 15:23

Графикът си го знаете

Как се стига до пистата - от София, пътя през Бистрица и Железница е най-бърз и кратък (направихме си труда да сравним, през Самоков е над 70 км, а през Бистрица е 50 км). При влизане в самото Белчин бани, има една бензиностанцийка и точно при нея има кръстовище с табела. Ако се идва от Самоков - завива се надясно. Ако се идва от Бистрица - наляво. След около 500 м е входа на комплекса. Все пак, погледнете си и картата, а ако някой не е сигурен дали и как ще стигне - аз, Кобрети и Виктор (BasicElement) бяхме там и знаем пътя, може да ходим заедно.

И отсега предупреждавам - ако ходя с моята кола и някой е при мен, освен екипа, си нося банския и хавлиена кърпа и си тръгвам преди залез. B)

#2 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 13.08.2011, 20:11

Графикът си го знаете

Как се стига до пистата - от София, пътя през Бистрица и Железница е най-бърз и кратък (направихме си труда да сравним, през Самоков е над 70 км, а през Бистрица е 50 км). При влизане в самото Белчин бани, има една бензиностанцийка и точно при нея има кръстовище с табела. Ако се идва от Самоков - завива се надясно. Ако се идва от Бистрица - наляво. След около 500 м е входа на комплекса. Все пак, погледнете си и картата, а ако някой не е сигурен дали и как ще стигне - аз, Кобрети и Виктор (BasicElement) бяхме там и знаем пътя, може да ходим заедно.

И отсега предупреждавам - ако ходя с моята кола и някой е при мен, освен екипа, си нося банския и хавлиена кърпа и си тръгвам преди залез. B)


това ми изглежда повече на уикенд за купон отколкото за състезание с тоя комплекс.
BMW 320I - 110kw

#3 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 14.08.2011, 10:26

Ами да - след състезанието, си правим купона. :)

Забравих да спомена, че цените са ала Бенковски и Велинград, т.е. напълно приемливи.

#4 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 14.08.2011, 15:21

Искрено Ви завиждам! :rolleyes: :)
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#5 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 14.08.2011, 16:49

Хващай няколко човека от пловдивската група и идвайте да си направим густото. ;)

#6 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 15.08.2011, 13:52

Хващай няколко човека от пловдивската група и идвайте да си направим густото. ;)

То много хубаво, ама то тук всичко го е ударило на почивка, ядене и пиене!
Виж че на Пловдивската писта не можем да се съберем и 10пилота, не щът и да чуят за по-далече от табелата Пловдив!
Айде да смениш заглавието в темата за Ваканционния!
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#7 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 15.08.2011, 13:57

То май не остана авто шампионат у нас тази година, който да не се оплаква от липса на кворум и не повече от 10-ина участника... последните седмици с колко още нови хора се запознахме, имащи бензин в кръвта - навсякъде едно и също. :(
Ще дойдат и по-добри дни...

#8 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 15.08.2011, 14:49

Точното местоположение на пистата е тук:
http://maps.google.f...0.0009,0.002336

По-долу виждате басейна, тенис-маса, билярд, бара, бирата, цацата и картофките :D

Attached Files


Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#9 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 15.08.2011, 17:46

ами тая година финансиите са зле, но като гледам снимките доста се колебая да измина 400 км за кефа
BMW 320I - 110kw

#10 charlie

charlie

    Професионалист

  • ОК / ДК
  • 204 posts

Posted 18.08.2011, 09:22

Като винаги става по "български", въпреки голЕмия ми респект към дизаинера на пистата, ама АЗ щях да я направя по-друг начин.
Е вярно е че съм пълен лайк в дизайна на писти, ама поне съм направил първите стъпки в този тип наука тука у наше село...

Похвално е че в последната една две години се постройха две три нови писти, НО КОЛЕГИ и господа Инвеститори моля ВИ,
правенето на "завойчета" не става на "салфетка" от бара. По думи на колеги който инспектираха пистата,
а по картинката която виждам е поредната "скопана" писта за рента.

И така критиките са:
1. Мястото не е уплътнено правилно.
2. Изхода от бокса е под всякаква критика, да не говориме че е супер опасно.
3. Шикана в десния долен ъгъл е супер безмислен, защото има "прозорец" на иделна линия, да не говориме че губи място от терена.
4. Нама мултифункционалност на завойте в права и обратна посока.

Лошото е че нищо хубаво не мога да кажа, може би ще си променя мнението след като карам (ако успея да дойда в събота) на пистата, НО положението е:
МИНИМУМ

:)

#11 charlie

charlie

    Професионалист

  • ОК / ДК
  • 204 posts

Posted 25.08.2011, 18:49

Снимки:
http://www.cobrabg.c...o/ClubS1/Bania/

#12 BasicElement

BasicElement

    Schumacher Sport

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 145 posts
  • Град:София

Posted 06.09.2011, 20:56

Боби, ще метнеш ли класирането след последните 2 кръга?
Интересно ми е как върви битката при отборите :)




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users