Jump to content


Photo
- - - - -

Годишното награждаване на CSKC


  • Please log in to reply
76 replies to this topic

#41 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 17.12.2009, 11:11

А сега малко по-сериозно и малко разяснения. Събота вечер в заведението няма да сме само ние, защото Бончо Дунев бил организирал нещо за през деня и щяло да има 30-ина човека гости в едната половина на заведението. Това обаче не е пречка, за нас има запазени 4 маси за по 6 човека макс, които ще са пълни с плата с панирани мезета, ядки, много бира и безалкохолни за цвят. За по-специфични поръчки от менюто на заведението - това ще си е за сметка на всеки. Бюджетът позволява и на място да се допоръча още нещо, ако решим. Ако се окажем повече хора, има и още маси, които предполагам няма да са запълнени всичките.

От 19 ч нататък, всички са добре дошли там. Резервацията е на мое име, в случай че някой дойде по-рано, но като цяло ще се постарая да съм там в 19. За тези, които не знаят къде е - намира се по диагонал срещу Шел Дианабад, веднага след хотел Вега. За търсещите по карта или гпс - ул. Никола Габровски 100. Преди да подминете пистата, веднага след спирката на 94 е входа за паркинга - недейте да паркирате по тротоарите на улицата отвън, че хем е спирка, хем има и знак, а тия от 7-мо са много зли, и покрай кризата пък съвсем са изгладнели.
Заведението пише, че работи до 23 ч, ама така или иначе съм сигурен, че ако на някой му се продължава разпивката на бира, може да се преместим където решим. Миналата година например, отидохме до ОМВ-то на долното кръстовище 4-5 човека и откарахме до към 1 и нещо. Posted Image

До събота. Posted Image

#42 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 17.12.2009, 15:59

А сега малко по-сериозно и малко разяснения. Събота вечер в заведението няма да сме само ние, защото Бончо Дунев бил организирал нещо за през деня и щяло да има 30-ина човека гости в едната половина на заведението.


Голяма греда - оказва се, че това щяло да бъде по-сериозно събитие, с недопускане на външни лица, журналисти и кво ли не... и в събота не могат да ни приемат там.
Предлагат ни да преместят резервацията ни за неделя, поради което казвайте дали ви устройва, защото за събота тепърва да търся за над 20 места удобно заведение - не знам дали въобще нещо ще намеря.

Ако някой може да предложи нещо за събота, което да е идеално за целите ни, да казва, че няма за кога...

#43 Quinn

Quinn

    Професионалист

  • ОК / ДК
  • 127 posts

Posted 17.12.2009, 17:44

За мен няма проблем и в неделя да е.

Shadow Kart Team


#44 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 17.12.2009, 18:11

ОК, виждам, че последните мнения се четат, така че каквото се каже до утре рано следобед и накъдето накланят везните - това ще е. Така че всеки спокойно да си казва как го устройва.

#45 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 17.12.2009, 18:25

Съжелявам, но вече съм планирал неделята,което значи без мен!
Абе Боби, знаеш ли какво ми костваше да убеждавам подфорумката?
Сега вече като съм тропнал по масата как да и кажа,че няма да се събираме в събота?
Наистина ли неможеш да намериш заведение за 20 човека? Егати кризата! :) :)
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#46 yavor

yavor

    TEVA Racing

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 174 posts
  • Град:София

Posted 17.12.2009, 18:46

За мен няма проблем и в неделя да е.


За мен също.
Posted Image

#47 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 17.12.2009, 19:21

Ще се опитаме да е за събота, тъй като всички са планирали за тогава...

То аз като отидох преди почти 2 седмици в Дунев, ми казаха, че нямало проблем, а сега какво се оказа...

http://auto-kart.com/novina.php?id=21

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#48 Pycku

Pycku

    Напреднал

  • Пилоти
  • PipPipPip
  • 64 posts
  • Град:Русе/София

Posted 17.12.2009, 19:21

няма проблем за мен и неделя да е.
SHADOW KART TEAM

#49 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 17.12.2009, 21:06

Ще се опитаме да е за събота, тъй като всички са планирали за тогава...

То аз като отидох преди почти 2 седмици в Дунев, ми казаха, че нямало проблем, а сега какво се оказа...

http://auto-kart.com/novina.php?id=21


Drift :P

#50 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 17.12.2009, 21:09

Ще се опитаме да е за събота, тъй като всички са планирали за тогава...

То аз като отидох преди почти 2 седмици в Дунев, ми казаха, че нямало проблем, а сега какво се оказа...

http://auto-kart.com/novina.php?id=21

Дай боже да стане в събота че Косе като тропна по масата и я чупи,и сега няма по какво да тропне и няма да дойде:):):):):):)
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#51 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 17.12.2009, 21:53

Дай боже да стане в събота че Косе като тропна по масата и я чупи,и сега няма по какво да тропне и няма да дойде:):):):):):)

Купи ми маса! Купи ми маса! Купи ми маса!
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#52 Goran

Goran

    Plovdiv Racing Team

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 360 posts
  • Град:Пловдив

Posted 18.12.2009, 00:19

Абе да го направим в Пловдив и няма да има проблеми, ако ще и 20 маси ще намерим... Пък ако затварят рано и в Косьо на терасата ще се съберем, а ако има и картинг - може и да покараме - тя и без това е по-голяма от апартамента...и от Дунев... :D
Гражданска отговорност от - GBROKERS

#53 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 18.12.2009, 16:02

Абе да го направим в Пловдив и няма да има проблеми, ако ще и 20 маси ще намерим... Пък ако затварят рано и в Косьо на терасата ще се съберем, а ако има и картинг - може и да покараме - тя и без това е по-голяма от апартамента...и от Дунев... :D

КУВЕРТ - 40лв. :D :D
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#54 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 18.12.2009, 17:34

аз съм за събота Краси немжели с еизмисли друга де нещо че май повечето са заети неделя
BMW 320I - 110kw

#55 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 18.12.2009, 17:42

100% ще е в събота. Ако не се намери заведение, ще си ползваме старата явка на ОМВ-то :)

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#56 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 18.12.2009, 17:47

ok казвайте къде само
BMW 320I - 110kw

#57 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 18.12.2009, 17:52

Да, 100% ще е утре, по програма, но само мястото ще е различно, до утре на обяд се надявам от Краси да има инфо за мястото. :)

#58 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 18.12.2009, 17:52

Така вече е супер!
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#59 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 18.12.2009, 20:52

Така вече е супер!

Разгеле ,няма да ти копувам маса:):):)
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#60 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 18.12.2009, 21:15

Разгеле ,няма да ти копувам маса:):):)

А бе вземи ми, бе! От много глава не боли! :)
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users