Jump to content


Photo
- - - - -

Пети кръг - ВЕЛИНГРАД, 25.06.2011


  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#21 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 28.06.2011, 09:27

Не съм гадател, ама като гледам резулт от квалифа - след Кобрата е заваляло?????


Не точно... изсипа се един дъждец преди квала, който поспря, ама дъртото мете 2-3 локви от завоите... пистата беше мокра и започна с леки петна тук-таме да съхне, до момента, в който към края на втората бърза обиколка на Кобрата не почна пак да вали... после, и двата манша, на изцяло мокра писта. Чак последните 7-8 обиколки на втория манш почна да държи и до награждаването, видно и от снимките, почна да съхне... времето си ни издебнА, точно по време на карането да е мокро.

Дърто - за кебапчетата, викам да набием катаджиите скапани. Ония изму'аха сигурно по 3-4, животните ненаяли се! :angry:
Относно задния ти номер - нИ можИ. Поставена ми е програма максимум от шефа (тоя, дет' е писАл преди теб по-горе), и се оказа, че докато той се прави на генерален директор и само зяпа отстрани, аз трябва да се пОтим, рази'иш ли... <_<

#22 FERRARIST

FERRARIST

    Гадно Копиле

  • ОК / ДК
  • 366 posts
  • Град:Стара Загора

Posted 28.06.2011, 10:44

Мда, видно е че някъде около неговото излизане нещо е станало.....

Ама кво ми се праиш и ти на коментатор, я си дигай задника да те видим на следвания старт къв си бастун ..., риаш ли!

Следващия старт не, може би следващия сезон, когато и ако знам че има твърдо определен календар, с дати който дори и да се отложи някое състезание, то знам че то се е отложило и няма да се състой, или дори да се състой, няма да се научава от аудиторията два дена преди събитието.....

#23 IRVINE

IRVINE

    Начинаещ

  • Пилоти
  • PipPip
  • 17 posts
  • Град:Русе

Posted 29.06.2011, 23:20

http://bg.kolektiva....-velingrad.html

#24 FERRARIST

FERRARIST

    Гадно Копиле

  • ОК / ДК
  • 366 posts
  • Град:Стара Загора

Posted 30.06.2011, 16:54

Е, ся престарали са се с обстоятелствата, адреналин на писта на която ако обуя едни леки цвички и ще пробягам една обиколка по бързо от един картинг не е особенно точно.....а въпреки че скоро не са ме гонили с шампанско, аз все още бягам бързо......




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users