Jump to content


Photo
- - - - -

Четвърти кръг Winter Cup Lauta


  • Please log in to reply
207 replies to this topic

#201 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 19.12.2009, 12:28

Не го приемай сериозно, просто си коментирам :)

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#202 yavor

yavor

    TEVA Racing

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 174 posts
  • Град:София

Posted 19.12.2009, 12:28

Разгеле, юудех се кога някой ще коментира срока за контестацията :)



Горане, принципно (не) си прав...

От една страна, казваш, че се ползва този правилник, но сам казваш, че не се спазват някои от изискванията...

Контестацията е свързана с 3 неща:
1. Същия ден
2. Писмено
3. Такса 10 лв

Ти казваш, че 2 и 3 не ги спазвате, за да е по-лесно на пилотите. Макар че никъде не е обявено, да допуснем, че е така.

Обаче казваш, че ако се приеме тази контестация, ще се наруши правилника, за който по-горе си написал, че така или иначе не се придържате много строго към него :)

Това така малко оставя място за впечатление, че правилникът се тълкува на момента според случая... Не казвам, че е така, а само че може да остане такова впечатление.

Защото, аз ако съм на мястото на Явор, какво мога да си помисля - значи, от 3-те изисквания за контестация казват, че могат да нарушат 2, ама не и 3-то... е като могат 2, там и 3 :) а щом могат, но не го правят, значи не искат :) Значи или не им се занимава с мен и ме отсвирват, за да не се занимават с контестацията ми, или си прилагат правилника както им скимне, защото този, който ме изблъска е техен човек :)


:D :D :D
Такива мисли небиха ми минали никога през ума.
Posted Image

#203 vasilkartman

vasilkartman

    Напреднал

  • Пилоти
  • PipPipPip
  • 55 posts
  • Град:Sofia

Posted 19.12.2009, 12:57

Е вече ти минават :D прозря какво става :D .

#204 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 19.12.2009, 13:35

Е вече ти минават :D прозря какво става :D .

Днеска шъ ти набия канчето! :D
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#205 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 19.12.2009, 15:09

Разгеле, юудех се кога някой ще коментира срока за контестацията :)



Горане, принципно (не) си прав...

От една страна, казваш, че се ползва този правилник, но сам казваш, че не се спазват някои от изискванията...

Контестацията е свързана с 3 неща:
1. Същия ден
2. Писмено
3. Такса 10 лв

Ти казваш, че 2 и 3 не ги спазвате, за да е по-лесно на пилотите. Макар че никъде не е обявено, да допуснем, че е така.

Обаче казваш, че ако се приеме тази контестация, ще се наруши правилника, за който по-горе си написал, че така или иначе не се придържате много строго към него :)

Това така малко оставя място за впечатление, че правилникът се тълкува на момента според случая... Не казвам, че е така, а само че може да остане такова впечатление.

Защото, аз ако съм на мястото на Явор, какво мога да си помисля - значи, от 3-те изисквания за контестация казват, че могат да нарушат 2, ама не и 3-то... е като могат 2, там и 3 :) а щом могат, но не го правят, значи не искат :) Значи или не им се занимава с мен и ме отсвирват, за да не се занимават с контестацията ми, или си прилагат правилника както им скимне, защото този, който ме изблъска е техен човек :)

`
Нарочно не съм го написъл/Както Горански го направи/защото многократно говорих да се ЧЕТЕ правилника.Който го мързи си е за негова сметка B)
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#206 vasilkartman

vasilkartman

    Напреднал

  • Пилоти
  • PipPipPip
  • 55 posts
  • Град:Sofia

Posted 19.12.2009, 15:33

Днеска шъ ти набия канчето! :D

Добре че скоро няма да има състезания,няма се налага да идвам ще се опазя още месец :D .

#207 Goran

Goran

    Plovdiv Racing Team

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 360 posts
  • Град:Пловдив

Posted 19.12.2009, 15:45

По-скоро ще се оправиш да следващото, щото днес на награждавенето...
Гражданска отговорност от - GBROKERS

#208 vasilkartman

vasilkartman

    Напреднал

  • Пилоти
  • PipPipPip
  • 55 posts
  • Град:Sofia

Posted 19.12.2009, 17:35

По-скоро ще се оправиш да следващото, щото днес на награждавенето...

Ама сиг няма да мога да дойда :unsure: :( първо незнам къде е а и после няма с какво да се прибера ако някой има предложения да казва :unsure: .




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users