Jump to content


Photo
- - - - -

Втори кръг - Бенковски 30.04.11


  • This topic is locked This topic is locked
31 replies to this topic

#21 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 02.05.2011, 21:06

Хахаххаа криво ти е нали... Виж клипа как влизаш на Боби тогава говори... Титлата е вземи, ако искаш ти няма проблеми ;)

#22 CrAsH

CrAsH

    Професионалист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 122 posts
  • Град:София

Posted 02.05.2011, 21:08

Хахаххаа криво ти е нали... Виж клипа как влизаш на Боби тогава говори... Титлата е вземи, ако искаш ти няма проблеми ;)

Ми виж го ти бе "ШАМПИОНЕ" ВИЖ НЯМАМ ЛИ 2-3 ти преди завоя и тогава си давай шампионското мнениице.
Знаеш ли що не си намериш друго място да си избиваш комплексите ами си избрал точно картинга.

#23 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 02.05.2011, 21:10

Нямаш глиганче :)

#24 CrAsH

CrAsH

    Професионалист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 122 posts
  • Град:София

Posted 02.05.2011, 21:12

Нямаш глиганче :)

Купи си по голем монитор и цаиси мазньо и виж пак.

#25 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 02.05.2011, 21:13

Няма смисъл да коментирам :)

#26 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 02.05.2011, 21:16

Според мен Жорето е прав и не е за наказание :) Няма никаква организация не знам защо?

#27 FERRARIST

FERRARIST

    Гадно Копиле

  • ОК / ДК
  • 366 posts
  • Град:Стара Загора

Posted 02.05.2011, 22:36

Според мен Жорето е прав и не е за наказание


За кое точно?

#28 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 02.05.2011, 22:37

Еми аз разбрах, че заради влизането на Боби в края на моста искат да го накажат 5 места назад за това, а на клипа ясно се вижда, че му е влезнал :)

#29 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 02.05.2011, 23:25

Борко, знам, че изпитваш неистово удоволствие да гледаш как някой ме изхвърля от пистата, ама нека гледаме реална на нещата? На 2/3 ли "ми е влезнал"? Да ни би да си забравил вече правилата тук? Я пак си помисли?

Attached File  benk_30_4_11.jpg   34.79K   46 downloads

Това, още преди над 5 години, го кръстихме "вклиняване" и го обявихме за наказуемо. Още тогава Гошо отнясаше наказания за такива манерви...

Моля да направиш разлика с изпреварването на Явор срещу Кристиан точно 2 об. по-късно, което завърши без инцидент. Има едни цели сантиметри разлика, ама има разлика, нали?
Attached File  benk_30_4_11_2.jpg   29.97K   44 downloads

#30 CrAsH

CrAsH

    Професионалист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 122 posts
  • Град:София

Posted 02.05.2011, 23:53

Attached File  1.jpg   79.95K   48 downloads
Тук се вижда ясно как съм ти влязал 2/3 дори повече още преди завоя за което ти си длъжен да ми осигуриш място в завоя.
Attached File  2.jpg   89.56K   45 downloads
Тук се вижда че вече в началото на завоя съм 2/3 и повече влязъл
Attached File  3.jpg   90.48K   38 downloads
Тук тази снимка която ти показваш е точно момента когато съм набил всичката спирачка понеже ти ме затваряаш и забиваш в желязото и нямам избор освен да забия спирачка и да се моля да оцелея.И фактът,че ти ме заби в желязото беше и причината за твоето завъртане защото ако ми беше оставил достатъчно място както по правилник трябва при тази ситуация,на излизане от завоя имаше много голяма причина за контраатака и запазване на позицията.Та това, че аз съм ти провалил състезанието...........Погледни нещата как са, казваш, че не си ме видял, ок приемам го.Но не казвай, че аз съм ти провалил състезанието, в случаяа сам си го проваляш.

Та след като гледах цялото видео видях, че точно на този прослувут завой Криско и Явор си направиха идеална борба, но Криско за разлика от теб остави място на Явор и така и 2 мата излезнаха чисти от завоя.След което обаче Явор не го изпревари в другата порециа от завой.Но и 2 мата останаха на пистата, нямаше виканици след състезанието, нямаше наказани с 3-ката.От видеото определено се вижда, че съм ти влязал достатъчно зада ме забележиш и да ми оставиш място в завоя.Та немога да разбера - защо затваряш треакторията и не ми оставяш място в завоя след като съм вече на 2/3.За това ме наказахте мен 5 места назад в последното ми състезание на Конска ако помниш.Хем тогава човека беше отвън.

#31 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 03.05.2011, 00:05

От тази тема имаше изтрити мнения, които много желая да бъдат видяни и ги върнах обратно. По-интересното е как бяха изтрити.
Борко, Гоше, това вашето е смешка като диалог и просто се излагате. Но оставям на всички да ви видят сеира. Но най-вече да се види сеира на Борко. И логично, заключвам темата, за да не й посяга никой.
Бисери са това, наистина. Но най-вече на Борко, дето освен, че си е повярвал, че е ултра-мега пилот, си е повярвал и че е мега-ултра хакер. Голям си, Борко. И вече баннат завинаги. Posted Image

ПС - Без значение кой бил на 2/3, кой не, кой бил за наказание и кой не, решенията за наказания, ще ги вземе ДК. Повече дискусии са излишни.

#32 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 12.05.2011, 09:13

Макар и доста късно, поради бавещите се решения на ДК относно ситуациите (за което вина имат и трите почивни дни миналия уикенд), решенията дотук за наказания от кръга на Бенковски:

1. Решението за ударът на Краша срещу мен на моста - състезателен инцидент
2. За двата фалстарта на Краша втори манш - по -3 точки за всеки
3. Изхвърлянето на Митко от Явор в гумите през втория манш - -3 точки
4. Ударът между Кирлифон и Митко в края на 2-и манш на моста - тук също е състезателен инцидент, но Кирлифон е наказан с -3 точки за каране срещу посоката на движение (целия мост го мина карайки срещу движението), което ДК го счита за изключително опасно, предвид че буквално за секунди той се размина с налитащите Данчо и Вектрата, които се бореха в последната обиколка.
5. Кирлифон, докато ме изпреварваше втория манш, се израдва вдигайки и двете ръце от волана. -1 точка.
6. Явор е разместен с по 2 места назад в маншовете, поради факта, че караше без баласт и беше 9 кг под изисканите 80.
7. Чака се решението относно ситуацията между Вектрата и Явор в началото на първи манш, когато Вектрата, на първия ляв завой след тунела, не остави място на Явор, при положение, че бяха един до друг.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users