Jump to content


Photo
- - - - -

Втори кръг - Бенковски 30.04.11


  • This topic is locked This topic is locked
31 replies to this topic

#1 FERRARIST

FERRARIST

    Гадно Копиле

  • ОК / ДК
  • 366 posts
  • Град:Стара Загора

Posted 26.04.2011, 16:25

Ае момци пак щяло некъв картинг да има тая седмица на любимата писта на режисьорчето......някой чул ли е нещо такова и знае ли подробности, посока на движение и прочее.......конфигурация тоже....

Писта Бенковски, 30.04.2011, конфигурация 1 - права посока (обратно на часовника)

Общо обиколки - 50 = 3 квалификация + 3 загряващи/прибиращи + 44 състезателни (2 манша по 22)

Цена на пилот: 35 лв

График:
10:00-11:30 - свободни тренировки
12:00-14:00 - квалификация
14:00-15:30 - гонка 1
15:30-17:00 - гонка 2
17:00-18:30 - гонка 3

графикът е приблизителен поради факта, че все още не е ясно колко хора ще присъстват, но очаквам да са 3 гонки

#2 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 26.04.2011, 16:43

Май на мокро, ще покарате... ама то сега, ще ви е кеф, че сега няма никой...

#3 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 26.04.2011, 16:45

Права посока, конфигурация 1, тренировките с продължителност 2 часа започват някъде около и след 10 ч и т.н. по програма. :)

#4 FERRARIST

FERRARIST

    Гадно Копиле

  • ОК / ДК
  • 366 posts
  • Град:Стара Загора

Posted 26.04.2011, 18:25

Идеално - имам кошмарни изживявания на мокро на Бенк, но мога да го преглътна......

#5 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 27.04.2011, 09:55

Идеално - имам кошмарни изживявания на мокро на Бенк, но мога да го преглътна......

на бенковски на мокро е ад, надявам се да не вали.

Ае момци пак щяло некъв картинг да има тая седмица на любимата писта на режисьорчето......някой чул ли е нещо такова и знае ли подробности, посока на движение и прочее.......конфигурация тоже....

режисиьорчето събира актьори, прави филм кое е най-бавен.Водач във временната класация Бавния хахаха
BMW 320I - 110kw

#6 yavor

yavor

    TEVA Racing

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 174 posts
  • Град:София

Posted 29.04.2011, 19:08

И каkво? Утре няма да има състезание?
Всички си мълчат.
Posted Image

#7 FERRARIST

FERRARIST

    Гадно Копиле

  • ОК / ДК
  • 366 posts
  • Град:Стара Загора

Posted 29.04.2011, 20:48

Тъпнем, тръпнем........интересно се очертава.....

#8 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 29.04.2011, 21:52

в 1 мнение на Феро пуснах инфото за утре, тъй като и аз сега разбрах, надявам се да го видят всички
BMW 320I - 110kw

#9 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 29.04.2011, 22:15

И каво? Утре няма да има състезание?
Всички си мълчат.


Е как няма да има. Там сме. Кой е казал, че отменяме кръга?
Ще се кара утре, всеки записал се, е добре дошъл.

в 1 мнение на Феро пуснах инфото за утре, тъй като и аз сега разбрах, надявам се да го видят всички


Във форума най-горе виси и календар, дето всеки, записал се в шампионата, съм сигурен, че го е видял...
Друг е въпроса колко хора не могат да дойдат заради други ангажименти (Борко, Камен и МрХ, които 100% знам, че имат други планове за утре, както и Адриан - wheldon, който каза, че до определен етап от сезона е аут) и т.н.

#10 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 29.04.2011, 23:01

Е как няма да има. Там сме. Кой е казал, че отменяме кръга?
Ще се кара утре, всеки записал се, е добре дошъл.



Във форума най-горе виси и календар, дето всеки, записал се в шампионата, съм сигурен, че го е видял...
Друг е въпроса колко хора не могат да дойдат заради други ангажименти (Борко, Камен и МрХ, които 100% знам, че имат други планове за утре, както и Адриан - wheldon, който каза, че до определен етап от сезона е аут) и т.н.


Бобка календара го виждат ама трябва се пуска темата с организацията за деня
BMW 320I - 110kw

#11 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 30.04.2011, 18:11

Пичове пуснал съм на Никола видеото ще го пусна и на Феро.
BMW 320I - 110kw

#12 BasicElement

BasicElement

    Schumacher Sport

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 145 posts
  • Град:София

Posted 30.04.2011, 20:26

Пичове пуснал съм на Никола видеото ще го пусна и на Феро.


Като знам кой го е снимал .. дано да става за гледане :D

#13 yavor

yavor

    TEVA Racing

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 174 posts
  • Град:София

Posted 30.04.2011, 21:47

Абе що годе добре мина днес.Покарахме поблъскахме се ама на бенка винаги е така.
А и за ДК или ОК днес на квала бях с тежести ама състезанието карах без, съвсем забравих да ви кажа SORRY :unsure:
Тая година заради изпити най-вече няма да мога да карам навсякъде така че не претендирам за никакво класиране и никаква претенция как ще ме накажете за тежестите, просто сега се сетих за тях.
Posted Image

#14 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 01.05.2011, 18:40

Абе що годе добре мина днес.Покарахме поблъскахме се ама на бенка винаги е така.
А и за ДК или ОК днес на квала бях с тежести ама състезанието карах без, съвсем забравих да ви кажа SORRY :unsure:
Тая година заради изпити най-вече няма да мога да карам навсякъде така че не претендирам за никакво класиране и никаква претенция как ще ме накажете за тежестите, просто сега се сетих за тях.


Яворе малко хора, ще си признаят ЕВАЛА!

#15 charlie

charlie

    Професионалист

  • ОК / ДК
  • 204 posts

Posted 02.05.2011, 09:28

Пичове пуснал съм на Никола видеото ще го пусна и на Феро.


Виж там направи нещо, защото видео за ДК днес няма.
Иначе ето снимки от стълбето тука:
http://www.cobrabg.c...1/Benk30042011/

П.С. Баси как се пускат снимки в галерията ...

#16 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 02.05.2011, 10:23

Дърто, почти без настройки - перфектни снимки от подиума. Като видя мазньока от Пловдив - от днес нататък, за всеки подиум ти конфискувам апарата и аз ще снимам. Или ела на бирата да ти обясня най-елеметарните простотии, за да направиш читаво кадро от вида по-горе... ;)

#17 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 02.05.2011, 11:06

Относно самото състезание - липсата на гл. маршал и получилите се маса, ама маса формални нарушения на правилника, ме карат да мисля, че този кръг заслужава да бъде с отменени резултати. Тук дори не говорим за подутия крак на Митко след инцидента им с Петко, дори не говорим за схванатия ми врат и болките ми в кръста, а за една камара формални нарушения по време на маншовете, като наличието на толкова много формални нарушения доведоха преди години до отмяна на кръг на Дунев, предполагам някои хора си спомнят.
До 1-2 дни ще има решение на ОК по въпроса, нека мине "събранието" ни.

Това е само мое мнение и може въобще да не се стигне до там.
Много моля, не почвайте в темата да се сочите един друг с пръст. Мисля, че по мое настояване, се получи добре, че всички останаха и малко след състезанието, за да си говорим там очи в очи, а не да се ядем тук във форума. За което благодаря на всички, защото ми беше приятно, че въпреки цялото мазало, имаше нормален диалог на по бира.

От моя страна, извинения, ако съм обидил някой с по-острата си реакция между маншовете, визирам най-вече приятелката на Гошо и самия него.

#18 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 02.05.2011, 18:40

ftp://store5.data.bg/karting/

видео


kart9999-потребител

111111-парола
BMW 320I - 110kw

#19 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 02.05.2011, 20:59

Леле много е паднало нивото на шампионата, Жоре сега разбирам, защо ти викат глиган то трябва нещо по-голямо дори... Нямам думи....

#20 CrAsH

CrAsH

    Професионалист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 122 posts
  • Град:София

Posted 02.05.2011, 21:04

Леле много е паднало нивото на шампионата, Жоре сега разбирам, защо ти викат глиган то трябва нещо по-голямо дори... Нямам думи....

Леле трябваше аз повече да си отравям устата когато ти трепереше дупенцето да не ти земат титлата и да анулирт последното състезание Борко,ти ми се моли да не говоря повече да спра, зада не ти земат титлата.Сега съжелявам, че не го направих.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users