Jump to content


Photo
- - - - -

Първи кръг - ЛАУТА 09.04.2011


  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#1 FERRARIST

FERRARIST

    Гадно Копиле

  • ОК / ДК
  • 366 posts
  • Град:Стара Загора

Posted 04.04.2011, 18:03

Абе някъв картинг щяло да има тая събота, на Лаута, сезон щяло да се открива......някой да е чувал нещо такова и да чака с нетърпение.....


Потвръдили участие
Феро
Bobby
KOBRETI
Charlie
mitko80
MrX
Kirlifon

Под въпрос
Frol
CrAsH
ikdonchev

Отказали участие
BoRkY
Vectra 1.4+
Quinn
Pycku
-KaMeN-
yavor.g
zanardi
StereoPora
Kickdown
Joko44
KaHyTo
wheldon
Iv_

#2 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 05.04.2011, 06:58

Абе някъв картинг щяло да има тая събота, на Лаута, сезон щяло да се открива......някой да е чувал нещо такова и да чака с нетърпение.....

Абре сезона се откри преди 10 дена бре заспо :D Новите 9ки са просто връхта,супер сЪ :P
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#3 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 05.04.2011, 12:21

Накратко, процедурата по провеждане на старта:
- 2 часа тренировки от 10 ч нататък, 1 от 6-те нови карта, Соди-тата, още от самото начало ще бъде отделен и няма да се кара от никого, този карт ще е за квалификацията
- квалификацията с трафик - невъзможно е поне на Лаута да се преборим за чиста писта. Ще увеличим времето за преценка на пилота кога да тръгне, на място преди квала ще обявим ще може ли да се променя налягането в гумите по време на квала или не
- състезанието по маншове - по новата схема, почти 100% ще може всеки да си избере налягането в гумите, с което да кара

На брифинга на пистата ще има и допълнителни разяснения, но в общи линии е това. Събота стартираме на Лаута.

#4 FERRARIST

FERRARIST

    Гадно Копиле

  • ОК / ДК
  • 366 posts
  • Град:Стара Загора

Posted 05.04.2011, 16:56

Еха.....не мога да повярвам че отново ще помириша писта.....

#5 Quinn

Quinn

    Професионалист

  • ОК / ДК
  • 127 posts

Posted 05.04.2011, 18:12

Супер!
С новите картове само квалификацията ли ще се кара?
Има ли някаква промяна в цената на състезанието спрямо минлата година?

Shadow Kart Team


#6 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 05.04.2011, 18:37

Вероятно, ако не сме много на брой, може да поискаме и маншовете с новите. Тогава цената ще е малко по-висока.

#7 FERRARIST

FERRARIST

    Гадно Копиле

  • ОК / ДК
  • 366 posts
  • Град:Стара Загора

Posted 05.04.2011, 19:22

Аз нещо съм объркан и сконфузен - колко нови, и колко стари карта ще има, с кои ще караме квалиф, и с кои раце......

#8 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 05.04.2011, 19:55

Онези старите, дето ги помниш, още са си там.
Но има 6 нови Соди-та като на Конска и Благоевград, с 9 коня моторетки. Чистак бърсак са. Квал ще се кара с един от тях. Състезанието - ще преценим. Ако не сме много хора, и има изгледи да не се мотаме с 3-4 гонки, може да се пуснем и с новите.

#9 Riper

Riper

    Алпинист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 267 posts

Posted 05.04.2011, 20:00

Да ви кажа от сега,че налягане на гумите на лаута няма да ви дадат да барате .Те седалките и педалите сам не дават да си преместиш на тия Соди пък камоли налягане ;)

#10 FERRARIST

FERRARIST

    Гадно Копиле

  • ОК / ДК
  • 366 posts
  • Град:Стара Загора

Posted 06.04.2011, 07:03

Мда, забелязъл съм че колкото една писта повече и върви бизнеса, толкова тия дето обират парите стават все по алчни.....

#11 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 07.04.2011, 08:28

Мда, забелязъл съм че колкото една писта повече и върви бизнеса, толкова тия дето обират парите стават все по алчни.....

По не потвърдена информация ,старите 9ки с нови мотори заминават за СТАРА ЗАГОРА,кадето г-н Цонев прави нова писта.АРЕ ФЕРКО да ти поръчамели походно легло :D
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#12 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 07.04.2011, 14:07

По силата на Правилника, много моля, в тази тема да стане предварително записване и да се запишат тези, които мислят да дойдат в събота. Горе в първия постинг на Феро съм добавил досега потвърдилите и 100% отказалите се да дойдат.
Много моля, от тези под въпрос, до най-късно утре на обяд, да потвърдите ще идвате ли или не, за да придобием представа има ли смисъл въобще да провеждаме кръг, ако се окажем по-малко от 5 човека. Мерси.

#13 yavor

yavor

    TEVA Racing

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 174 posts
  • Град:София

Posted 07.04.2011, 16:26

Аз няма да мога да дойда, защота съм на изпит в СУ.
Posted Image

#14 FERRARIST

FERRARIST

    Гадно Копиле

  • ОК / ДК
  • 366 posts
  • Град:Стара Загора

Posted 07.04.2011, 17:25

По не потвърдена информация ,старите 9ки с нови мотори заминават за СТАРА ЗАГОРА,кадето г-н Цонев прави нова писта.АРЕ ФЕРКО да ти поръчамели походно легло :D

Нещо не съм забелязал парцели в строеж дето мое писта да има, иначе амин дай боже.....макар че тия тука не са чували за такова нещо като картинг.......

По силата на Правилника, много моля, в тази тема да стане предварително записване и да се запишат тези, които мислят да дойдат в събота. Горе в първия постинг на Феро съм добавил досега потвърдилите и 100% отказалите се да дойдат.
Много моля, от тези под въпрос, до най-късно утре на обяд, да потвърдите ще идвате ли или не, за да придобием представа има ли смисъл въобще да провеждаме кръг, ако се окажем по-малко от 5 човека. Мерси.

Със сигурност ще довтасат повече от записаните......

#15 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 07.04.2011, 18:31

А искате ли и един чупен съдия да ви маха флагове??? Само че, ще държа само два флага, черен и червен, черния е ако някой ме ядоса, а червения ако ме заболят ребрата, да спра манша за момент!
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#16 kickdown

kickdown

    Напреднал

  • Пилоти
  • PipPipPip
  • 53 posts
  • Град:София

Posted 07.04.2011, 21:24

Засега JAK Racing - Аз, Кануто и Жоро сме пас. При промяна ще ви уведомя до срокът, определен в правилника.
Капката дълбае камъка, не със сила, а с постоянство!!!

#17 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 08.04.2011, 08:59

А искате ли и един чупен съдия да ви маха флагове??? Само че, ще държа само два флага, черен и червен, черния е ако някой ме ядоса, а червения ако ме заболят ребрата, да спра манша за момент!


Може, добре дошъл си! За видовете флагове, ще се уточним допълнително. Ако не си съгласен с нещо - ще те заведем зад ъгъла да "си поговорим". Кои ребра каза, че са ти пострадали?:rolleyes:

Яворе, успех на изпита!

#18 mondini

mondini

    Напреднал

  • Пилоти
  • PipPipPip
  • 51 posts
  • Град:София

Posted 08.04.2011, 17:27

Мен ме бройите последните две състезания,просто до тогава съм извън България

#19 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 08.04.2011, 18:29

Абе някъв картинг щяло да има тая събота, на Лаута, сезон щяло да се открива......някой да е чувал нещо такова и да чака с нетърпение.....


Потвръдили участие
Феро
Bobby
KOBRETI
Charlie
mitko80
MrX

Под въпрос
Frol
CrAsH
ikdonchev
Iv_
Kirlifon

Отказали участие
BoRkY
Vectra 1.4+
Quinn
Pycku
-KaMeN-
yavor.g
zanardi
StereoPora
Kickdown
Joko44
KaHyTo
wheldon



май ще карате с новите че ако има 10 ще е добре


Адриан е извън бг също отпада
BMW 320I - 110kw

#20 yavor

yavor

    TEVA Racing

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 174 posts
  • Град:София

Posted 08.04.2011, 19:37

Благодаря!
И да си направите хубаво състезание.
Posted Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users