Jump to content


Photo
- - - - -

Календар 2011


  • Please log in to reply
72 replies to this topic

#1 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 22.03.2011, 13:01

Актуален календар за сезон 2011 в шампионата.
Календарът не е окончателен, така че са възможни някои промени.

09.04 - Лаута, права посока
30.04 - Бенковски, К1 права
14.05 - Бенковски, К2 права (състояло се на 21.05)
04.06 - Конца, К1 права
25.06 - Велинград, обратна
09.07 - Конца, К1 обратна
06.08 - Велинград, права ОТЛОЖЕН
20.08 - Белчин бани, права
18.09 - Велинград, права
08.10 - Конца / Бенковски ?
?.10 - Белчин бани, обратна

----
нека пловдивската група бурно и задружно да подкрепи пред служителите на пистата искането ни квалификацията да е затворена за клиенти, дори и ако е разделена на части с паузи за събралите се клиенти на пистата :)

за съжаление, в Пловдив няма да можем да караме новите машини, тъй като са само 6. Уточнявам, че ако случайно се съберем под 20 души, най-вероятно все пак ще ги караме тях, тъй като продължителността ще стане поносима

във Варна идеята е, че най-вероятно няма да дойдат повече от 20 души, така че ако потвърдим кръга там, ще караме с новите машини

в Шумен имат 13 карта, които подумите на собственика са сравнително равностойни, имат времеизмерване на 7 от тях. смятаме, че ще е хубаво да пробваме пистата

в Благоевград има вероятност да са без времеизмерване, така че ще го мислим допълнително предвид това, че единствено там имаме 8 равностойни 270цц карта...

Attached Files


Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#2 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 22.03.2011, 14:04

Календарът все още не е окончателен, така че са възможни някои промени.

09.04 - Лаута, права посока
30.04 - Бенковски, к1 права
14.05 - Благоевград (не е потвърдено още, може да е на друга писта, ако няма да имат времеизмерване)
04.06 - Конца (конфигурациите на пистата ще бъдат уточнени тепърва поради разширението на пистата)
25.06 - Велинград, обратна
09.07 - Варна (чакаме потвърждение. Ако не стане там, на тази дата ще е Шумен, а това състезание ще отиде на 06.08 на друга писта)
10.07 - Шумен
20.08 - Конца
18.09 - Бенковски, к2 права
08.10 - Конца

всичко ще бъде финализирано до края на седмицата

нека пловдивската група бурно и задружно да подкрепи пред служителите на пистата искането ни квалификацията да е затворена за клиенти, дори и ако е разделена на части с паузи за събралите се клиенти на пистата :)

за съжаление, в Пловдив няма да можем да караме новите машини, тъй като са само 6. Уточнявам, че ако случайно се съберем под 20 души, най-вероятно все пак ще ги караме тях, тъй като продължителността ще стане поносима

във Варна идеята е, че най-вероятно няма да дойдат повече от 20 души, така че ако потвърдим кръга там, ще караме с новите машини

в Шумен имат 13 карта, които подумите на собственика са сравнително равностойни, имат времеизмерване на 7 от тях. смятаме, че ще е хубаво да пробваме пистата

в Благоевград има вероятност да са без времеизмерване, така че ще го мислим допълнително предвид това, че единствено там имаме 8 равностойни 270цц карта...


каква е тази идея да не дойдат 20 души, дай си карате 5 човека тогава, на всички е ясно че там е скъпо като път, храна и всичко останало.Ами ако дойдат 30 кво ще става?
BMW 320I - 110kw

#3 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 22.03.2011, 14:27

не е идея да не дойдат повече хора, а това показва опитът от миналите години... извинявам се, ако съм се изразил неправилно

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#4 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 22.03.2011, 15:41

не е идея да не дойдат повече хора, а това показва опитът от миналите години... извинявам се, ако съм се изразил неправилно

:rolleyes:
BMW 320I - 110kw

#5 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 22.03.2011, 16:35

Качил съм в първото мнение и файл с календара на Ф1, Републиканско + Зона, Ротакс и уикендите с почивни дни около тях.

#6 CrAsH

CrAsH

    Професионалист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 122 posts
  • Град:София

Posted 22.03.2011, 16:49

Дайте да направим една анкета за Варна и да гласуваме.Да я има ли или да я няма в календара.А и какво става с шампанското никой не казва ще има ли тази година шампанско или не?

#7 Goran

Goran

    Plovdiv Racing Team

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 360 posts
  • Град:Пловдив

Posted 22.03.2011, 16:49

Само да уточня, че 1,2 кръг на Роткаса ще е на 16-17 април, заедно с 2 кръг от Републиканското, а не на 2-3 април, както пише в този календар. На 9-10 април, когато мислете да е 1вия кръг, ще се проведе НАЦИОНАЛЕН ТЕСТ по КАРТИНГ за възрастова група от 14 до 17 години от 9.00ч на Картинг Писта Хасково. Първите трима класирали се ще управляват ROTAX MAX 125 CC за 2011 година в Ротакс шампионата. Мероприятието е организирано от BMW club Bulgaria и Картинг писта Хасково.
Гражданска отговорност от - GBROKERS

#8 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 22.03.2011, 17:03

Дайте да направим една анкета за Варна и да гласуваме.Да я има ли или да я няма в календара.А и какво става с шампанското никой не казва ще има ли тази година шампанско или не?


Криза е, брат...:P

Само да уточня, че 1,2 кръг на Роткаса ще е на 16-17 април, заедно с 2 кръг от Републиканското, а не на 2-3 април, както пише в този календар. На 9-10 април, когато мислете да е 1вия кръг, ще се проведе НАЦИОНАЛЕН ТЕСТ по КАРТИНГ за възрастова група от 14 до 17 години от 9.00ч на Картинг Писта Хасково. Първите трима класирали се ще управляват ROTAX MAX 125 CC за 2011 година в Ротакс шампионата. Мероприятието е организирано от BMW club Bulgaria и Картинг писта Хасково.


ОК, това за Ротакса ще го имаме предвид, макар че и в двата случая сме разминали кръга на 9 април.
Това за 9 април в Хасково - чудесно, но в крайна сметка, ако почнем да се съобразяваме с всяко новопоявяващо се картинг събитие, ще си останем с тотално разбъркан календар. На Лаута трябваше да караме тази събота, но се оказа, че имат откриване на сезона и т.н. какви ли не още работи, затова избутахме 1 кръг за 9 април.
Съобразяваме се всяка година, доколкото можем, с Републиканското и задължително Зоната, Ротакса и доколкото въобще е възможно - с Ф1. Оттам нататък, всичко е както дойде.
Да, знам, че визираш факта, че на 9 април, Борко, Росен, Ники Атанасов и (все още незаписалите се) Иван Тонев и Веско Паунов, ще предпочетат да отидат там (според базата ми данни, само те са в границите до 17 год.), но вече си водим преговори с Лаута, при това дори за чиста квалификация, така че връщане назад няма. Дай Боже все повече картинг събития да има у нас и хората, искащи да практикуват, да се чудят дори между какво да избират, това е добре за спорта.

#9 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 22.03.2011, 17:19

Относно Варна - опитваме се наистина да сме "навионален" шампионат, а не шампионат "софия-пловдив".

Относно Ротакс теста на Хасково - ако започнем да се съобразяваме и с малките финали на Лаута, Варна, а от тази година и на Конска, с ротакса, републиканския и формула 1, скоро може да се наложи да караме в сряда примерно :)

това отлагане на 1-вия старт го правим единствено за да има шанс все още да не е навалица на Лаута и да можем по някакъв начин - примерно с паузи за клиентите, да караме с чиста квалификация... но не можем да го отлагаме повече, защото колкото повече, толкова повече хора ще се изсипват на пистата... иначе просто няма да можем да включим Лаута в календара, което не ни се иска

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#10 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 22.03.2011, 17:23

Направо се чудя, всеки казва криза е, иначе не с епропуска състезание по картинг, пичове от къде ги копате кинтите ве и аз си изкопам малко. Боби несериозно е 70 лева е за 10 кръга на 3 те трима да има по нещо за пръскане, и като си помисля че миналата година в касата има доста кинти.Да не говорим че това е съма по малко от такстата на един участник за кръг.
BMW 320I - 110kw

#11 Goran

Goran

    Plovdiv Racing Team

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 360 posts
  • Град:Пловдив

Posted 22.03.2011, 17:24

Боби, нямам предвид да се съобразите с това събитие, просто го отразявам като факт, понеже мина в пространството без да се отрази никъде, освен на сайта на Картинг писта Хасково и сигурно в БМВ форума, но така или иначе е трудно да е и вълкът сит, и агнето цяло...
Иначе относно налягането на гумите, на мен лично ми допада, въпросът е организацията да е бърза.
Гражданска отговорност от - GBROKERS

#12 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 22.03.2011, 17:28

организацията е ясна, цял ден до късно вечер, че да може някои да си тръгне и следващият път да е с 5 места назад хахахах.
BMW 320I - 110kw

#13 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 22.03.2011, 17:37

Направо се чудя, всеки казва криза е, иначе не с епропуска състезание по картинг, пичове от къде ги копате кинтите ве и аз си изкопам малко. Боби несериозно е 70 лева е за 10 кръга на 3 те трима да има по нещо за пръскане, и като си помисля че миналата година в касата има доста кинти.Да не говорим че това е съма по малко от такстата на един участник за кръг.


Ми откъде ги копаме - бачкаме. Аз дори и сегашните пари, дето ги изкарвам, ги имам за недостатъчни, а ти ме изкарваш паралийко... недей така заблуждава хората.;)

Второ, за шампанското - на Гошето му отговорих с весела емотиконка, което би трябвало да говори достатъчно, че му отговарям по шеговит начин. Най-вероятно ще има шампанско, щом искате, споко.

#14 FERRARIST

FERRARIST

    Гадно Копиле

  • ОК / ДК
  • 366 posts
  • Град:Стара Загора

Posted 22.03.2011, 17:39

Не може да бъде, някъде е проявен разум, и от двата кръга на Велинград е останал само един......кажете на кого и колко пари да дам за да се махне и той......

#15 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 22.03.2011, 17:40

Ми откъде ги копаме - бачкаме. Аз дори и сегашните пари, дето ги изкарвам, ги имам за недостатъчни, а ти ме изкарваш паралийко... недей така заблуждава хората.;)

Второ, за шампанското - на Гошето му отговорих с весела емотиконка, което би трябвало да говори достатъчно, че му отговарям по шеговит начин. Най-вероятно ще има шампанско, щом искате, споко.

Боби и аз бачкам ама все пак :rolleyes:, кой знае я буркан банк криеш кинтите
BMW 320I - 110kw

#16 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 22.03.2011, 17:48

Не може да бъде, някъде е проявен разум, и от двата кръга на Велинград е останал само един......кажете на кого и колко пари да дам за да се махне и той......


Може да проявиш милост и промоционални цени за малко полиуретанче... с другите двама от ОК как ще се разплащаш, не знам, те не карат Алфи.:rolleyes:

Боби и аз бачкам ама все пак :rolleyes:, кой знае я буркан банк криеш кинтите


Те даже не ми остават и все ги харча... аз ако почна в буркани и банки да ги трупам, ще забогатея... ама съм установил, че инфлацията само ги яде, затва - харч и инвестиране му е майката.

#17 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 22.03.2011, 20:05

Може да проявиш милост и промоционални цени за малко полиуретанче... с другите двама от ОК как ще се разплащаш, не знам, те не карат Алфи.:rolleyes:



Те даже не ми остават и все ги харча... аз ако почна в буркани и банки да ги трупам, ще забогатея... ама съм установил, че инфлацията само ги яде, затва - харч и инвестиране му е майката.

Абе не е ли от повечко ора :angry: ако не е така ,ходете на състезанията със обществен транспорт,защото още няма кола която да е издържала на козия МИ крак :P Така че виж там от колко човека е ОК. B)
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#18 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 22.03.2011, 20:16

Като вземем и почетните членове, ставате общо "другите шестима", даже седем дори, ама Феро е единия... ама от мен, Чарли и Кобрети нататък, си се договаряйте поединично с Феро. За теб знам, че ще искаш най-голямото парче от корупционната баница, ама както казах - договаряй си се с Феро лично. ;)

#19 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 28.03.2011, 11:17

кво стана имали яснота н а9 къде яе караме, ако е в плв с кои картове ще се кара?
BMW 320I - 110kw

#20 IRVINE

IRVINE

    Начинаещ

  • Пилоти
  • PipPip
  • 17 posts
  • Град:Русе

Posted 23.04.2011, 21:11

Не че тук съм някой и моя глас има особена тежест, но...

Не смятате ли, че 10.07. не е удачна дата за състезание, имайки предвид че съвпада с провеждането на състезанието от календара на Формула 1 на Силвърстоун? А участниците в аматьорския шампионат на clubS1, които не следят състезанията от Формула 1, сигурно се броят на пръсти, ако изобщо има такива.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users