Jump to content


Photo
- - - - -

Трансферен прозорец 2010-2011


  • Please log in to reply
158 replies to this topic

#81 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 27.01.2011, 14:56

Има една основна разлика - аз, ако кажа нещо за някого, то задължително е вярно и свързано с поредица от факти, доказващи това. Искаш да ти кажа в очите, че си самоповярвал си келеш, лигльо? Разчитай на мен, ако в някой хубав ден пак се видим очи в очи, с най-голямо удоволствие ще ти ги изрека тези думи. Защото - да, самоповярвал си си. Да, келеш си още (и това дори не е обида, а синоним на непораснало хлапе). И да - лигльо си.

Изопачаваш думите на хора, които при това добронамерено са коментирали нещо с теб и за теб. Не съм аз този, дето почна да тръби наляво-надясно, че вместо Ротакс награда, ще вземе пари кеш. Не съм аз този, дето говори, че шампионата бил нагласен... на твое място поне бих мълчал, защото макар да е недоказано, на всички им е ясно как те направиха шампион на Конска последния старт. Поне от кумова срама можеш да си затвориш устата и да не говориш подобни глупости, които изречени именно от теб, чак звучат цинично.

#82 Goran

Goran

    Plovdiv Racing Team

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 360 posts
  • Град:Пловдив

Posted 27.01.2011, 15:35

Явно е почнало да ви доскучава от липса на състезания...
Хабите си енергията...
Гражданска отговорност от - GBROKERS

#83 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 27.01.2011, 15:38

Наградата си е моя, каквото искам това ще е правя....

И какво, ще стане като се видим очи в очи, ще почнеш друго да говориш...

#84 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 27.01.2011, 15:51

Наградата ти НЕ Е парична, така че не злоупотребявай с това. Наградата ти е участие в кръг от Ротакс и никога, ама никога не е имало опция да получиш кеш левовата равностойност на това.

#85 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 27.01.2011, 16:10

Се тая, нали ще карам, тъкмо ще ви е по-нагоре яко....

#86 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 27.01.2011, 16:33

Явно е почнало да ви доскучава от липса на състезания...
Хабите си енергията...

Явно имат в излишък!
Спрете се бре! Иначе почвам да наказвам!

Ще те подкрепяме и заснемаме. С теб сме и успех!;)


Браво Косе успех и да ги нариташ яко


Как няма да ги нарита, само гледайте, Energy-то всички знаят какво прави :))))))


Супер! Най-благородно ти завиждам и ти пожелавам много успехи :)


===

Косе успех в републиканския и зоната, ако има нещо ще помагам с каквото мога!


Благодаря на всички Ви, да Ви се връща! :)
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#87 yavor

yavor

    TEVA Racing

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 174 posts
  • Град:София

Posted 27.01.2011, 17:33

Браво, Косе!!!
Пожелавам ти много успехи с новата машина и топ класирания през сезона!!!
Posted Image

#88 FERRARIST

FERRARIST

    Гадно Копиле

  • ОК / ДК
  • 366 posts
  • Град:Стара Загора

Posted 27.01.2011, 18:24

Аз нали не ви преча като си мълча.......

#89 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 27.01.2011, 18:54

Аз нали не ви преча като си мълча.......

Абе, смущаваш ги малко ама...
Кво чакаш, ти нямаш ли енергия за израсходване?

Браво, Косе!!!
Пожелавам ти много успехи с новата машина и топ класирания през сезона!!!

Мерси Яворчо! Ти няма ли да се пускаш с твойта машина?
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#90 yavor

yavor

    TEVA Racing

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 174 posts
  • Град:София

Posted 27.01.2011, 19:41

Първо искам да видя федерацията какви ще ги надроби за новия сезон и тогава.
Ако имаш някакво инфо, ще ми бъде много полезно.
Posted Image

#91 CrAsH

CrAsH

    Професионалист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 122 posts
  • Град:София

Posted 27.01.2011, 20:07

Теб кво те грее какъв би ми бил статуса? Точно ти не ми говори за отборни тактики, щото си опериран от разбиране за подобно нещо, и именно затова ми беше закачката по-горе, ама както и очаквах - не я разбра. Де що е имало някой, който е карал с теб в един отбор, е изпадал в ужас. Аз, включително. И ако още не си загрял защо Кобрата със съгласието на Феро те изхвърли от отбора, време е да се сетиш защо, вместо да плюеш по тях така злостно...
да си погледнат в собствената паничка преди това. ;)

Аз много добре знам какво е отборна тактика,но сам решавам дали да се подчинявам на такива заповеди.Това е разликата междо теб и мен и междо моя и твоя отбор.При мен хората се разбираме добре и ако се разберем нещо това правим,ако ли пък не всеки кара за себеси, като все пак пази съотборника.А при теб правиш това което трябва зада върви отбора или по точно каквото Кобрата ти каже,или най точно ти нямаш глас там.А с теб бяхме в 1 отбор само защото Мишо беше там, той после спря да кара и аз се махнах.Изхвърлиха ме или по точно изхвърли Краси, защото си гледаше отборното класиране и видя, че теб може да те маниполира както реши, а и имаше с 2-3 точки повече от мен.И не рева за този отбор чесно да ти кажа чуствам се прероден откакто се махнах от него,вече няма кой да ми казва какво да правя как да карам кой да пускам,чуствам се свободен и мисля,че и това е оказвало голямо психическо влияние върху мен през сезона.Такаче може да рева,че не се махнах по рано.Но просто не съм мислил да ходя в друг отбор след като бях обещал отдавна на Краси да съм в отбора,и накрая той ме изхвърли хаха....След първото състезание в което не му се подчиних, не му бях огоден вече и ми търсеше заместник.А ти може да имаш моменти в който тези отборни стратегии ще ти помагат и той ще ти помага, но нека да те видя, когато се бориш за 1-во място и чуеш в слушалката "Феро е по бърз пусни го" какво ще ти е тогава.И викаш за фън само караш.Еми предпоследното състезание в което злите демони съм викал бла.... бла.... за малко да се размажем на входа на бокса 2-мата това за фън ли е каране.И да ти кажа доста се вживяваш и ти, такаче тоя изтъркан лаф "аз за фън карам" няма да мине.А сетих се и друго след доста състезания съм те виждал ставаш от карта и почваш да се караш с някой, не са едно или две.Аз съм имал много инциденти но голями скандали като теб досега не съм правил.И ако ми кажеш,че пак караш за фън.Простооо.То е фън ама фъна от победата и ти си огладнял за победи след като почна да осещаш вкуса им.


А и друго се сетих.Ще върнете ли тоя сезон шампанското или ще се скрънзавите за 10 лв на старт?

#92 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 27.01.2011, 21:50

Жоре, хората, които карат за фън са единици, аз определено не съм от тях, но не съм казал, че е така...

#93 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 28.01.2011, 11:01

Гоше, когато някой каращ като глиган (вкл и ти) ми разваля кефа, как да не се ядосвам и вживявам? Човек съм, не стомана.
Ти 5 год напред сега ще ревеш за тоя вход на бокса, при който аз просто минах пред теб без дори да те докосна, а замисляш ли се ти с твоето каране кефа на колко хора си съсипал? Вкл и на "про" ниво, че и документирано със снимки го имам? Не ми отговаряй, излишно е...

#94 CrAsH

CrAsH

    Професионалист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 122 posts
  • Град:София

Posted 28.01.2011, 11:28

Гоше, когато някой каращ като глиган (вкл и ти) ми разваля кефа, как да не се ядосвам и вживявам? Човек съм, не стомана.
Ти 5 год напред сега ще ревеш за тоя вход на бокса, при който аз просто минах пред теб без дори да те докосна, а замисляш ли се ти с твоето каране кефа на колко хора си съсипал? Вкл и на "про" ниво, че и документирано със снимки го имам? Не ми отговаряй, излишно е...

Значи мен много пъти са ми разваляли кефа, както ти казвам и досега такива скандали като тебе не съм правил.А за това на бокса просто се сетих защото каза че не се вживяваш и е свързано с мен.И няма да рева 5 години немога да поправя това, че незнам дупките в правилника, който вие пишете и след всеки старт променяте.Ама ми дадохте стимул все пак да го чета и да търся дупки и аз :)

#95 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 28.01.2011, 11:34

Е аз откакто го има, само говоря и говоря да се чете този правилник, ама кой ли слуша. Дай Боже повече, ако не всичките, да сте така, да търсите дупки в правилника, който е далеч от перфектното (то надали има перфектен спортен такъв където и да било по света), но така малко или повече да спомагате за доизпипването му. :)

#96 Nightblade

Nightblade

    TNT-Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 156 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 28.01.2011, 16:12

Mмм, тука станало интересно, бре...
Generosity-make a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.

If violence isn't solving your problems, you're just not using enough of it.

#97 Pycku

Pycku

    Напреднал

  • Пилоти
  • PipPipPip
  • 64 posts
  • Град:Русе/София

Posted 02.02.2011, 22:17

Mмм, тука станало интересно, бре...

Таман го каза и спря да е интересно... а темата по принцип е за трансфери...
SHADOW KART TEAM

#98 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 02.02.2011, 22:52

Платете си и ще продължи, или поне накарайте Краси да пише тогава обещавам няма да има човек, които да не му е интересно :)

#99 charlie

charlie

    Професионалист

  • ОК / ДК
  • 204 posts

Posted 03.02.2011, 12:48

Довъшете си дърдориниците в темата за да я изнесем в отделна тема.

Все пак в най-скоро време след Общото събрание на WildFire ще има новина и не желя да бъде погребана в безмислни брътвежи...

#100 Vectra 1.4+

Vectra 1.4+

    Напреднал

  • ОК / ДК
  • 98 posts

Posted 03.02.2011, 16:59

Довъшете си дърдориниците в темата за да я изнесем в отделна тема.

Все пак в най-скоро време след Общото събрание на WildFire ще има новина и не желя да бъде погребана в безмислни брътвежи...


Я новина :D :unsure:




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users