Jump to content


Photo
- - - - -

Трансферен прозорец 2010-2011


  • Please log in to reply
158 replies to this topic

#61 Michail

Michail

    Напреднал

  • Пилоти
  • PipPipPip
  • 73 posts
  • Град:София

Posted 24.01.2011, 19:00

Кво сте си сложили в задниците?


Искал съм да кажа бензин :rolleyes:

Пилотите са с пълно равноправие.Абсолютно са забранени заповеди от бокса.Отборни тактики са разрешени само и единственно при споразумение между пилотите.


Ти да видиш ! :lol:
Never underestimate the Power of stupid things in large numbers !

#62 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 25.01.2011, 12:32

Пилотите са с пълно равноправие.Абсолютно са забранени заповеди от бокса.Отборни тактики са разрешени само и единственно при споразумение между пилотите.


То в тоя шампионат, мислиш ли, че отборните тактики се правят по някакъв ултра по-различен начин? :lol::D
Начи кво излиза, че и вашия тим при нужда, ще страда от синдрома "тийм ордърс"?:P

#63 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 25.01.2011, 14:18

То в тоя шампионат, мислиш ли, че отборните тактики се правят по някакъв ултра по-различен начин? :lol::D
Начи кво излиза, че и вашия тим при нужда, ще страда от синдрома "тийм ордърс"?:P


Нашия тим няма да страда от нищо, ама ти определно ще страдаш в твоя тим :rolleyes:
BMW 320I - 110kw

#64 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 25.01.2011, 14:58

Аз нямам болни амбиции, така че няма за какво да страдам. :)

#65 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 25.01.2011, 16:57

Аз нямам болни амбиции, така че няма за какво да страдам. :)


болните амбиции, обърни се към други хора ние караме за кеф и разтоварване.
BMW 320I - 110kw

#66 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 26.01.2011, 16:58

Аз Косьо, официално се оттеглям от шампионата за сезон 2011г., тъй като ще се съсредоточа изцяло върху републиканския и източноевропейски шампионат в KZ2. Към всички колеги и приятели във форума, моите извинения ако до сега съм прекалил и обидил някой с нещо! Желая Ви успешен сезон, както и много емоции и радост по пистите!
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#67 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 26.01.2011, 17:07

Ще те подкрепяме и заснемаме. С теб сме и успех!;)

#68 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 26.01.2011, 18:17

Браво Косе успех и да ги нариташ яко
BMW 320I - 110kw

#69 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 26.01.2011, 20:23

Как няма да ги нарита, само гледайте, Energy-то всички знаят какво прави :))))))

#70 CrAsH

CrAsH

    Професионалист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 122 posts
  • Град:София

Posted 27.01.2011, 01:10

То в тоя шампионат, мислиш ли, че отборните тактики се правят по някакъв ултра по-различен начин? :lol::D
Начи кво излиза, че и вашия тим при нужда, ще страда от синдрома "тийм ордърс"?:P

Значи при нас пилотите се разбират а при вас :) как да кажа правиш всичко което трябва за отбора.И отборни тактики по взаимно съгласие и разбиране е едно, а съвсем друго е заповед от бокса от сорта на "по бърз съм пусни ме".Незнам какви са ти амбициите Боби, ама в този отбор освен подържащ пилот друго няма да си ;)

#71 Quinn

Quinn

    Професионалист

  • ОК / ДК
  • 127 posts

Posted 27.01.2011, 06:06

Аз Косьо, официално се оттеглям от шампионата за сезон 2011г., тъй като ще се съсредоточа изцяло върху републиканския и източноевропейски шампионат в KZ2. Към всички колеги и приятели във форума, моите извинения ако до сега съм прекалил и обидил някой с нещо! Желая Ви успешен сезон, както и много емоции и радост по пистите!

Супер! Най-благородно ти завиждам и ти пожелавам много успехи :)

Shadow Kart Team


#72 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 27.01.2011, 09:07

При Боби, има само 1 хубаво нещо, което съм забелязал - бавен е, но е постоянен :D :D :D

#73 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 27.01.2011, 11:41

Значи при нас пилотите се разбират а при вас :) как да кажа правиш всичко което трябва за отбора.И отборни тактики по взаимно съгласие и разбиране е едно, а съвсем друго е заповед от бокса от сорта на "по бърз съм пусни ме".Незнам какви са ти амбициите Боби, ама в този отбор освен подържащ пилот друго няма да си ;)


Теб кво те грее какъв би ми бил статуса? Точно ти не ми говори за отборни тактики, щото си опериран от разбиране за подобно нещо, и именно затова ми беше закачката по-горе, ама както и очаквах - не я разбра. Де що е имало някой, който е карал с теб в един отбор, е изпадал в ужас. Аз, включително. И ако още не си загрял защо Кобрата със съгласието на Феро те изхвърли от отбора, време е да се сетиш защо, вместо да плюеш по тях така злостно...

При Боби, има само 1 хубаво нещо, което съм забелязал - бавен е, но е постоянен :D :D :D


И ти си един разбирач. :lol:
Напротив, аз съм си живо олицетворение на непостоянството. От челната тройка, до дъното на втора гонка на квалификацията мога в два поредни старта да бъда... поради какви причини е друга тема, ама аз и не търся оправдание в причините, щото хич не ми пука.
Но поне мога сам да се иронизирам и да си осъзнавам проблемите и грешките в карането, докато маса други ще обвинят ОК, ДК, САЩ, МОСАД, ФСБ, ЦРУ, китайците и липсата на атмосфера на Марс за това, че са направили или не са направили нещо, което им е повлияло негативно на представянето. И ще обясняват, че шампионата е нагласен и че тъмните сили напасват нещата както им е угодно, вместо да си погледнат в собствената паничка преди това. ;)

#74 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 27.01.2011, 12:02

Единственото нещо, за което реших да карам тази година беше, че много приятели караха, а и ти и Чарли ме бяхте казали неща, които още помня, и аз за това толкова си ви обичам, това че се правихте на големите прота преди да ме познавате, мога да цитирам:
2009 год. състезание на Лаута:
Разговор на касата на Лаута м/у смешния пилот: Б.М и най-големия Чавдар В:
Ч: Абе Вектра, знаеш ли кой картинг върви в момента да го карам?
Вектрата: Не знам, ако искаш да се качим, каквото се падне
Б.М: Момчета 9-ката върви и 2-ката....
Ч: Абе тихо бе новак или нешо подобно не помня....
Б.М: На ум: Ще видиш ти един новак....
Края на 2010... - ето за друг път да си мериш приказките с новите пилоти...

Разговор м/у Б.М и Б.Б:
Сега остава да кажеш кой от тези 20 си в ранглистата (тъй като 10 от тях ги знаем перфектно кои са): http://www.kartinglauta.com/

;) ...
----
И какъв е смисъла да карам, някой - Posted Image лъже всички.... и изчезва и всички го прикриват - Много сте готини...

#75 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 27.01.2011, 12:20

Нахъсан и злопаметен. В комбинация с писане на такива неща в нета, говорене зад гърба на хората, ама да каже директно в очите на пистата каква му е драмата - не, мълчи. От такива като теб винаги ме е хващал ужас.

А за взаимоотношенията си с Краси - с това "много СТЕ готини" не ме намесвай, аз там нямам нищо общо и си се оправяйте с него. Аз лично не съм го виждал от месеци.

#76 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 27.01.2011, 13:08

Кое не съм ти казал хахаааа, не ме карай да ти казвам и други неща...
Мен от такива като теб ме хваща ужас, такива където ги има в нета с 3 букви започва с Г ....

Ако човек не знае, какво иска няма да го постигне, затова карай си там и това е, без да знаеш за какво :))))

#77 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 27.01.2011, 13:35

Вече вадим и обидните реплики? Е, явно ти се изчерпват аргументите, щом нищо смислено освен обида не можеш да измислиш.
А кое не си казал ли? Че аз честно казано почти не знам как ти звучи гласа, сам прецени кое и колко си казвал. Лично на мен, или на Чарли, или на някой друг... занимаваш ме с абсолютни глупости през чата на фейсбук, който аз поглеждам и без това рядко от време на време, и само ми мрънкаш, че не съм ти бил отговарял, криел съм се и т.н. Намерил се кой да го каже. Във форума тук пък си смел, че дори и вадиш обидите, ама пред мен очи в очи заставал ли си да ми кажеш нещо, а? Така, както дори Марио е заставал да ми го каже? Не си! Така че хич не ми се обяснявай.

Аз много добре знам какво искам, постигнал съм го и ще продължавам да постигам още, само че не в този шампионат, не и в тази сфера на живота дори. В шампионата има едно название "любителски". Мен това ми е забавлението в свободното време. Други мои приятели играят футбол в неделя, други ходят на ски, трети на тенис... аз на картинг. От самото начало, откакто се събираме да правим това с останалите, се събираме да си правим кефа, след което после да седнем на лафове и бира. Ако има някой с болни амбиции за нещо в този шампионат-лотария на жребия с куци и бързи картове, си е негов проблем. Аз много добре знам за какво карам - за кеф и нищо повече. Така че точно ти не си в позиция да ми държиш сметка дали знам какво искам и за какво карам.

#78 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 27.01.2011, 13:47

Искаш ли едно спарингче?

#79 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 27.01.2011, 13:54

Не ме занимавай с глупости...

#80 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 27.01.2011, 13:59

Ето....

И аз ли говоря зад гърба, или ти в скрития форум пишеш за мен - хахаха - май си объркал по горе си писал за себе си не за мен...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users