Jump to content


Photo
- - - - -

24-26 Кюстендил - Последен кръг


  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#21 K.Chernev

K.Chernev

    Професионалист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 156 posts
  • Град:Пловдив

Posted 27.09.2010, 18:41

Честито, Косе! Догодина още по-напред! ;)
I'm livin’ life in the fast lane
Movin’ at the speed of life and I can’t slow down
Only got a gallon in the gas tank
But I’m almost at the finish line, so I can’t stop now
I don’t really know where I’m headed, just enjoyin’ the ride
Just gon’ roll ’til I drop and ride ’til I die
I’m livin’ life in the fast lane (Pedal to the metal)
I’m livin’ life in the fast lane (Pedal to the metal)

#22 niki7878

niki7878

    Начинаещ

  • Пилоти
  • PipPip
  • 23 posts

Posted 27.09.2010, 19:43

Честито и от мен на Косьо.
Съжелявам, че не успях да помогна да подкара макстера на 100% но и аз самият не знаех каде се намирам ;) .

П.С. Искам само да добавя нещо лично, ЧЕТЕТЕ ПРАВИЛНИКА, КОЛЕГИ и винаги си носете един екземпляр от него в джоба. Аз не го бях прочел като хората и ме дисквалифицираха без абсолютно никакви причини втория манш, при 170кг. минимално тегло записано в правилника аз бях 172кг. но някой беше решил, че за вчерашното състезание може да си сложи каквото си реши минимално тегло... И си реши 175кг... Но сигурно боли да се появи някакъв от някаде с някакъв олдтаймер и да отупа всички в първото си състезание в живота.

Поздрави
Николай Такев

#23 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 27.09.2010, 20:19

Ники голяма прецаквация беше за теб, тоя Габи как те прецака като те изпревари заедно с Мишел...

#24 Goran

Goran

    Plovdiv Racing Team

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 360 posts
  • Град:Пловдив

Posted 27.09.2010, 20:28

Честито и от мен на Косьо.
Съжелявам, че не успях да помогна да подкара макстера на 100% но и аз самият не знаех каде се намирам ;) .

П.С. Искам само да добавя нещо лично, ЧЕТЕТЕ ПРАВИЛНИКА, КОЛЕГИ и винаги си носете един екземпляр от него в джоба. Аз не го бях прочел като хората и ме дисквалифицираха без абсолютно никакви причини втория манш, при 170кг. минимално тегло записано в правилника аз бях 172кг. но някой беше решил, че за вчерашното състезание може да си сложи каквото си реши минимално тегло... И си реши 175кг... Но сигурно боли да се появи някакъв от някаде с някакъв олдтаймер и да отупа всички в първото си състезание в живота.

Поздрави
Николай Такев

Как като има правилник, това нещо много странно изглежда, няма ли контестации?
Гражданска отговорност от - GBROKERS

#25 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 28.09.2010, 07:29

Как като има правилник, това нещо много странно изглежда, няма ли контестации?


Има бре колега,плащаш 200лв. за контестация и чакаш.Но като се има на предвид че там важи с пълна сила правелото/който има по големи връзки той е прав/просто не си струва на фона на вси1ки расходи ,да загубиш още кинти ;)
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#26 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 28.09.2010, 07:35

Забравих да благодаря и на Марио за помоща при поредното разглобяване на скоростите, както и да му честитя среброто във Формула А!
Познайте кой взема шампионската титла във Формула А?
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#27 niki7878

niki7878

    Начинаещ

  • Пилоти
  • PipPip
  • 23 posts

Posted 28.09.2010, 09:15

Проблема не беше Габи, те от федерацията го видяха и си го върнаха едно място назад. За което Бих искал да благодаря на хората които взеха под внимание случея и отреагираха веднага а именно г-н Върбицалиев и г-н Стоянов.
Колкото до правилника проблема си е мой тъй като аз не го бях прочел и се доверих на човекът който уж го е писал а именно на г-н Валентин Йосифов, той ми каза че минималното тегло за Хоби със скорости е 175кг. След гаф от моя страна при меренето след вторият манш (поставихме карта на една тръба която стърчеше от кантара и ни премериха 172кг. при реални 179кг. ) бях дисквалифициран. В крайна сметка след като се прибрах в хотела си направих труд да прочета правилника и чак тогава видях какво пише там... Вече и да подам контестация няма смисъл а и вината си е моя. Здраве да е!


Цял ден се опитвам да намеря някакво решение на УС на федерацията за тези килограми но поне в интернет няма такова.Ако някой има черно на бяло поправка на правилника в която да пише, че мин. тегло се променя на 175кг. моля да ми го прати на мейла...

#28 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 28.09.2010, 10:49

Би трябвало да попиташ Вальо или Додо за такава промяна в Правилника или за възможно най-актуален Правилник в момента. По принцип, ги публикуват на karting-bg.org, но може и да го няма качено в момента това. Така или иначе сезона свърши и за момента вече няма значение, по-скоро се поинтересувай догодина какъв ще е правилника. От няколко години насам знам, че в началото на сезона, правилниците ги публикуват на сайта на федерацията и ги има достъпни.

#29 niki7878

niki7878

    Начинаещ

  • Пилоти
  • PipPip
  • 23 posts

Posted 28.09.2010, 11:37

Федерацията е длъжна да качи поправките в правилника на интернет сайта си или да информира писмено клубовете за направените промени. В правилника на сайта пише 170кг. за хоби със скорости. Поправки не са побликувани, затова ако някой случайно е получил писмено известие моля да ми го прати.
Както казах не мисля да подавам каквото и да е и да предявявам каквито и да е претенций към федерацията, всичко е свирено вече. Просто искам да знам дали има такава поправка тъй като не обичам да ме лъжат...

За догодина дай боже ще се чете правилника за KZ2 а не за Hobby...

#30 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 28.09.2010, 15:37

Ники, едва днес с Горан успяхме да си го направим макстера да работи и на ниски и средни обороти! Ако ти кажа ква простотия излезе...
Сега вече лети, но след дъжд качулка :)
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#31 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 28.09.2010, 15:46

Ники, едва днес с Горан успяхме да си го направим макстера да работи и на ниски и средни обороти! Ако ти кажа ква простотия излезе...
Сега вече лети, но след дъжд качулка :)

За да не те пече слънцето бре :D :P
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#32 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 28.09.2010, 16:21

Тогава си готов за новата година! Успех! :)

#33 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 28.09.2010, 16:36

Ники, едва днес с Горан успяхме да си го направим макстера да работи и на ниски и средни обороти! Ако ти кажа ква простотия излезе...
Сега вече лети, но след дъжд качулка :)

какво се оказа?

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#34 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 28.09.2010, 17:10

Не му стигаше бензина, защото повечето го е връщало обратно през тетката! :)
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#35 niki7878

niki7878

    Начинаещ

  • Пилоти
  • PipPip
  • 23 posts

Posted 28.09.2010, 17:46

Аз въобще не обърнах внимание как ти е вързано горивото. Ти нали с Янек нещо го коментирахте и аз реших, че сте го изчистили този въпрос. Много ме беше яд, че нямаше възможност да го подкараш като хората. Ако си навит може да се разберем да покараме на някоя писта двамата преди да съм продал "черната стрела".

#36 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 29.09.2010, 07:34

Аз въобще не обърнах внимание как ти е вързано горивото. Ти нали с Янек нещо го коментирахте и аз реших, че сте го изчистили този въпрос. Много ме беше яд, че нямаше възможност да го подкараш като хората. Ако си навит може да се разберем да покараме на някоя писта двамата преди да съм продал "черната стрела".

С удоволствие! Имаш ли възможност да го докараш на Лаута?
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#37 Goran

Goran

    Plovdiv Racing Team

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 360 posts
  • Град:Пловдив

Posted 29.09.2010, 09:23

Или на Хасково да идем?
Гражданска отговорност от - GBROKERS

#38 niki7878

niki7878

    Начинаещ

  • Пилоти
  • PipPip
  • 23 posts

Posted 29.09.2010, 09:51

Мога и на двете. На мен ми се кара на лаута тъй като там не съм го карал но ако решите за Хасково мога да говоря с Иван и да си организираме едно леко състезаниице...

#39 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 29.09.2010, 10:41

Или на Хасково да идем?

Аз съм ЗА!

Разбрах, че няма да има купа България, та ако искате да си я спретнем? Росен Даскалов също е навит!
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#40 niki7878

niki7878

    Начинаещ

  • Пилоти
  • PipPip
  • 23 posts

Posted 29.09.2010, 12:34

Преди час говорих с Иван, каза че няма ядове само да му се обадя предварително...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users