Jump to content


Photo
- - - - -

Konza, 07.08.2010


  • Please log in to reply
107 replies to this topic

#41 gitbul

gitbul

    TNT-Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 146 posts

Posted 03.08.2010, 11:34

Боби, пистата е 7 метра широка....

Ехааа! 7 метра си е добре. Можем да се изпреварваме с ТИР-ове дори! :lol:
On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.
Posted Image

#42 gitbul

gitbul

    TNT-Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 146 posts

Posted 06.08.2010, 09:04

Между другото, утре има шанс за краткотрайни превалявания в Западна България. Ще ни дадат ли да караме на мокро? :huh:
On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.
Posted Image

#43 Say Nothing

Say Nothing

    Професионалист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 100 posts
  • Град:София

Posted 06.08.2010, 10:01

Аз малко в последния момент, но все пак, да взема да заявя едно женско присъствие и едно от името на VESELINES? Изпратила съм на ЛС на Боби моите данни, малко по-късно през деня ще добавя и тези на Весо.
Страшно е, когато шефът ти е жена. Но още по-страшно е, когато ЖЕНА ТИ ТИ Е ШЕФ!

Каква е поуката от филма Шрек? - Не е важно да си красив, важното е да намериш същия изрод като себе си!

#44 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 06.08.2010, 14:36

успех на всички, и както гледам дъртия пак е събрал доста скорост май ще ви мачка пак :rolleyes:
BMW 320I - 110kw

#45 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 06.08.2010, 14:54

Тук при нази вали.Което ме подсеща да питам.Какво правим ако вали и на Конска?
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#46 Furchtbar

Furchtbar

    Новак

  • Пилоти
  • Pip
  • 7 posts

Posted 06.08.2010, 17:07

Тук при нази вали.Което ме подсеща да питам.Какво правим ако вали и на Конска?

Зависи колко е валяло - ще се прецени на място.

#47 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 06.08.2010, 18:06

Зависи колко е валяло - ще се прецени на място.


Хах за теб може да е на 20 мин за тези, които не са от София е 240-260км някаде, това гориво не е без пари!

#48 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 06.08.2010, 18:11

Зависи колко е валяло - ще се прецени на място.


Благодаря че ми отговори,но въпроса ми е към колегите от ОК.които са разговаряли с управата на пистата ;)
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#49 Say Nothing

Say Nothing

    Професионалист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 100 posts
  • Град:София

Posted 06.08.2010, 19:03

Хах за теб може да е на 20 мин за тези, които не са от София е 240-260км някаде, това гориво не е без пари!

Къде ги изкара толкова много? Ахахахаха ... аз не мисля, че са повече от 180км грубо :) Иначе ... не сме от захар ;) Кротко, спокойно и те така до финала :)
Страшно е, когато шефът ти е жена. Но още по-страшно е, когато ЖЕНА ТИ ТИ Е ШЕФ!

Каква е поуката от филма Шрек? - Не е важно да си красив, важното е да намериш същия изрод като себе си!

#50 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 06.08.2010, 19:17

Къде ги изкара толкова много? Ахахахаха ... аз не мисля, че са повече от 180км грубо :) Иначе ... не сме от захар ;) Кротко, спокойно и те така до финала :)

Въпроса е дали от пистата разрешават да се кара на мокро. ;) Иначе ние нямаме нищо против да вали :P
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#51 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 06.08.2010, 19:25

Ооо дай го насам по-яко стига някой от ПРОФЕСИОНАЛИСТИТЕ Боби,Данчо и др... да нямат нищо против :D :D

Нищо лично, към вас ...

#52 Furchtbar

Furchtbar

    Новак

  • Пилоти
  • Pip
  • 7 posts

Posted 06.08.2010, 19:39

Благодаря че ми отговори,но въпроса ми е към колегите от ОК.които са разговаряли с управата на пистата ;)

Ми това е от управата на пистата

#53 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 06.08.2010, 21:03

Ми това е от управата на пистата

Димек да се разбира, че ти си от управата на пистата и ни отговаряш на въпроса за дъжда, че може и да караме, може и да не караме?
Ми, не е много точно от твоя страна, като се има в предвид, че 12човека(без майки и бащи) ще станат в 5:00ч., за да дойдат на конска!!!
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#54 Furchtbar

Furchtbar

    Новак

  • Пилоти
  • Pip
  • 7 posts

Posted 06.08.2010, 22:58

Димек да се разбира, че ти си от управата на пистата и ни отговаряш на въпроса за дъжда, че може и да караме, може и да не караме?
Ми, не е много точно от твоя страна, като се има в предвид, че 12човека(без майки и бащи) ще станат в 5:00ч., за да дойдат на конска!!!

Демек разбирай че това е отговора на управата на пистата.

#55 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 07.08.2010, 13:21

Ооо дай го насам по-яко стига някой от ПРОФЕСИОНАЛИСТИТЕ Боби,Данчо и др... да нямат нищо против :D :D

Нищо лично, към вас ...

като е нищо лично не го подчератавай, на блг когато валя се видя кои са професионалисти, и пичове дайте по полека със закачките, започвате да прихващате от Марио лоши навици :lol: :lol: :lol: :lol:
BMW 320I - 110kw

#56 kartingman

kartingman

    Начинаещ

  • Пилоти
  • PipPip
  • 39 posts

Posted 07.08.2010, 13:45

защо няма директно излъчване от пистата за мами и татковци

#57 K.Chernev

K.Chernev

    Професионалист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 156 posts
  • Град:Пловдив

Posted 07.08.2010, 21:26

Много хубава писта, добро състезание. Честито на победителите! ;)
I'm livin’ life in the fast lane
Movin’ at the speed of life and I can’t slow down
Only got a gallon in the gas tank
But I’m almost at the finish line, so I can’t stop now
I don’t really know where I’m headed, just enjoyin’ the ride
Just gon’ roll ’til I drop and ride ’til I die
I’m livin’ life in the fast lane (Pedal to the metal)
I’m livin’ life in the fast lane (Pedal to the metal)

#58 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 07.08.2010, 22:18

като е нищо лично не го подчератавай, на блг когато валя се видя кои са професионалисти, и пичове дайте по полека със закачките, започвате да прихващате от Марио лоши навици :lol: :lol: :lol: :lol:


Хах айде ще те видим идвай само на състезаниеята да видим дали ще завършиш пред мен...
Неска без значение кой в коя гонка беше всички направиха перфектно каране без инциденти всичо беше на 6 картове, писта, организацията на пистата е супер! Браво от мен, просто другия кръг се моля да не завали пак точно за някой пилоти...

#59 Goran

Goran

    Plovdiv Racing Team

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 360 posts
  • Град:Пловдив

Posted 07.08.2010, 22:42

Опс, Борка по-кротко. Без да се обиждаш (от една група сме), ама ти достатъчно добре знаеш колко много фактори има кой къде ще завърши с този тип картове, между другото ти къде беше първия кръг? Не подценявай никой...и не само на картинг, а въобще. Понякога не се вижда от раз...
Гражданска отговорност от - GBROKERS

#60 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 07.08.2010, 23:25

Опс, Борка по-кротко. Без да се обиждаш (от една група сме), ама ти достатъчно добре знаеш колко много фактори има кой къде ще завърши с този тип картове, между другото ти къде беше първия кръг? Не подценявай никой...и не само на картинг, а въобще. Понякога не се вижда от раз...

евала един доста трезво мислеш

Хах айде ще те видим идвай само на състезаниеята да видим дали ще завършиш пред мен...
Неска без значение кой в коя гонка беше всички направиха перфектно каране без инциденти всичо беше на 6 картове, писта, организацията на пистата е супер! Браво от мен, просто другия кръг се моля да не завали пак точно за някой пилоти...

аз ако мога да идвам мислиш ли че ще стоя току така много си се възгордял спадни малко
BMW 320I - 110kw




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users