Jump to content


Photo
- - - - -

Konza, 07.08.2010


  • Please log in to reply
107 replies to this topic

#1 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 25.07.2010, 16:20

6 кръг ще се проведе на новата писта Konza. Дължината на трасето е 830 м. Една обиколка се прави за 1:02-1:04 сек. За състезанието ще има времеизмерване.

Ще се кара по конфигурация 1 по часовниковата стрелка.

Цената на състезанието е 55 лв. Ще се направят 2 манша по 14 състезателни обиколки (11,620 км).

График:

09:00 - 12:00 - Свободни тренировки (пускаме повече време, тъй като пистата е нова)
12:30 - квалификация
14:30 - 1 гонка
15:30 - 2 гонка
16:30 - 3 гонка

Ако някой иска да тренира преди състезанието, трябва да има предвид, че понеделник и вторник са почивни дни за пистата.

При предоставяне на лиценза си, пилотите от шампионата получават доста сериозна отстъпка и ще карат на цена 1,50 лв/об!

Attached Files


Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#2 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 25.07.2010, 21:24

Актуален ли е календара да знам?

#3 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 25.07.2010, 21:33

Актуален ли е календара да знам?

Боркааа прай тази конфигурация на ерфатура ,та да тренираме :D
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#4 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 25.07.2010, 21:40

Боркааа прай тази конфигурация на ерфатура ,та да тренираме :D


Аз не ги правя хубаво е Чарли беше направил не знам коя конфигурация се пада той, ако не иска да ги направи няма проблем ще ги направя, обаче като не съм карал няма да преценя както трябва...

#5 Furchtbar

Furchtbar

    Новак

  • Пилоти
  • Pip
  • 7 posts

Posted 26.07.2010, 10:41

Пишете ме и мене. Само кажете към кого да се обърна и какво точно трябва да направя. Нямам лиценз, как може да бъде издаден или ще ми бъде даден там на пистата? Мерси

#6 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 26.07.2010, 10:43

Като начало, прочети правилника и кодекса на шампионата и ще разбереш как може да бъде издаден лиценз.

#7 Frol

Frol

    Напреднал

  • Пилоти
  • PipPipPip
  • 71 posts

Posted 26.07.2010, 11:26

Някой по-запознат би ли дал напътствия как се стига до пистата.
Предполагам трябва да се стигне Брезник, но след това от коя страна трябва да се подходи?

#8 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 26.07.2010, 12:11

Пистата се намира приблизително тук - много близко до язовира. Може да се мине и през Перник, и през Божурище.

Напомням, че понеделник и вторник са го обявили почивни дни за пистата!

Ако искате, мжое да искате помощ за намирането и от самата писта - телефоните ги има тук http://auto-kart.com/pista.php?id=32.

При тренировки, представяйте лицензите си, срещу които получавате отстъпка и плащате 1,50 лв/об.

<iframe width="425" height="350" frameborder="0" scrolling="no" marginheight="0" marginwidth="0" src="http://maps.google.c...d"></iframe><br /><small><a href="http://maps.google.c...8;source=embed" style="color:#0000FF;text-align:left">View Larger Map</a></small>

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#9 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 26.07.2010, 15:43

През Божурище не знам как е пътя, но през Перник е съвсем ок, миналото лято минах оттам на път за Трън и със сигурност пътя Перник-Трън е читав. Всеки да минава откъдето прецени, но Гугъл и гпс-а казват, че през Божура доста по-бавно се стига като време... а ако има и дупки, значи още по-бавно.
След ужаса, в който се набих, минавайки през Върбишкия проход в събота, излъган от Гугъл, гпс-и и бгмапс, повече през непроверени на поне 98% пътища не минавам, ако ще детайлни сателитни снимки на асфалта да ми се показват...

#10 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 26.07.2010, 17:47

Пътят е перфектен, неделя ходихме през Божурище. готини завойчета и почти никакъв трафик :)

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#11 mondini

mondini

    Напреднал

  • Пилоти
  • PipPipPip
  • 51 posts
  • Град:София

Posted 29.07.2010, 15:15

е то хубаво с лицензи,но аз не съм получавал,може би защото съм ходил само на Бенковски.Някой за превоз ако може да ме земе да ми пише pls :rolleyes:

#12 FERRARIST

FERRARIST

    Гадно Копиле

  • ОК / ДК
  • 366 posts
  • Град:Стара Загора

Posted 29.07.2010, 21:38

Тва леф и пеесе за 200 или 270 кубиковите е, или само за едните, вероятно 200.........

След ужаса, в който се набих, минавайки през Върбишкия проход в събота, излъган от Гугъл, гпс-и и бгмапс, повече през непроверени на поне 98% пътища не минавам,

Духах го тоя тапет - съболезнования......как духах тапета.......

#13 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 30.07.2010, 09:38

е то хубаво с лицензи,но аз не съм получавал,може би защото съм ходил само на Бенковски.Някой за превоз ако може да ме земе да ми пише pls :rolleyes:


Лицензът ти от 2 месеца събира прах вкъщи, защото не си се появявал да си го получиш...

#14 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 30.07.2010, 12:07

Тва леф и пеесе за 200 или 270 кубиковите е, или само за едните, вероятно 200.........

Духах го тоя тапет - съболезнования......как духах тапета.......

Ам ние хляб няма ли да ядем бре? :lol: :lol: :lol:
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#15 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 30.07.2010, 12:21

Вие хляб лапате от достатъчно други работи, та и от това - то лакомия вече вашето.:angry:
Ей го, преди морето свещи, ремък, проверка на всичко, сега след морето реглаж клапани, масло, друг ремък... и на тия неща отгоре искаш и окачването да ми е заминало. Наглост...:angry:

#16 Goran

Goran

    Plovdiv Racing Team

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 360 posts
  • Град:Пловдив

Posted 30.07.2010, 13:27

А климатика провери ли си? Щото При Любо може...
Гражданска отговорност от - GBROKERS

#17 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 30.07.2010, 13:55

Засега скреж на ушите фатям от него... при Любо знам, че може, ама той R12 нЕма...<_<

#18 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 30.07.2010, 16:53

[quote name='Bobby' date='30.07.2010, 12:21' timestamp='1280485265' post='4173']
Вие хляб лапате от достатъчно други работи, та и от това - то лакомия вече вашето.:angry:
Ей го, преди морето свещи, ремък, проверка на всичко, сега след морето реглаж клапани, масло, друг ремък... и на тия неща отгоре искаш и окачването да ми е заминало. Наглост...:angry:
ММММММ даааааааааааа ,ми зависи от гледната точка бре.На мен ми аресват дупките по пътищата :D

[quote name='Goran' date='30.07.2010, 13:27' timestamp='1280489271' post='4174']
А климатика провери ли си? Щото При Любо може...
[/quote]
ООООООООООООООО морски :P Барбекюто бачкали :D
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#19 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 30.07.2010, 16:57

После мои колеги изумено се чудят защо пред маса гумаджийници в Сф - дупка тип ров... и хем работят в търговския отдел, а не се сещат, че дефиницията на това е "чиста проба бизнес"...<_<

#20 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 30.07.2010, 19:53

После мои колеги изумено се чудят защо пред маса гумаджийници в Сф - дупка тип ров... и хем работят в търговския отдел, а не се сещат, че дефиницията на това е "чиста проба бизнес"...<_<

ХИИИИХИИХИ,да сменят отдела тогава.Абе да взама да натваря машината за А/С като идвам на Коската.Може на някой да му испуши дотогава климатика/дай Боже повечко такива/ :D :D :D
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users