Jump to content


Photo
- - - - -

Бенковски 12.06.10


  • Please log in to reply
58 replies to this topic

#1 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 12.06.2010, 20:39

Така, експерименталното излъчване, мисля, че беше сравнително успешно. Не е сниман 2 манш в 1 гонка. Освен това явно сме натиснали бутона за изключване на звука по погрешка, затова няма звук... Следващото ще е със звук...

Видеото можете да гледате тук
http://qik.com/auto-kart

По някое време трябва да се появи и тук
http://www.youtube.c...ser/AutoKartcom

В общи линие стана добре.Има леко накъсване но на този етап явно ще е така.БРАВО
Лошото е че няма скандали :angry: Баси и скуката :angry:
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#2 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 13.06.2010, 00:24

A, в грешка съм - има си звук :)

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#3 Quinn

Quinn

    Професионалист

  • ОК / ДК
  • 127 posts

Posted 13.06.2010, 05:53

В общи линие стана добре.Има леко накъсване но на този етап явно ще е така.БРАВО
Лошото е че няма скандали :angry: Баси и скуката :angry:

От топлинния удар на никой не му беше до скандали.. :blink:

Shadow Kart Team


#4 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 13.06.2010, 08:14

снощи щях да пукна от тоя слънчев удар мамка му
BMW 320I - 110kw

#5 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 13.06.2010, 08:35

От топлинния удар на никой не му беше до скандали.. :blink:

Наистина жегата взе да става ужасна,а още не дошло лятото :o
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#6 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 13.06.2010, 09:10

ето видео има доста изпълнения надявам се никои да не се сърди

ftp://store3.data.bg/karting/
BMW 320I - 110kw

#7 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 13.06.2010, 09:39

Не знам за други, ама аз щях да колабирам на пистата. И то защото цялата първа гонка се пекох като свинско каре на скара, след което седнах да карам и целия първи манш, макар да карах постоянно на спирачка на правата, за да не удрям много по-бавните от мен Явор и Косьо, вече умирах и не издържах. Като добавим, че нон-стоп двата карта пред мен хвърляха топъл въздух, в края на манша вече имах чувството че съм риба на сухо. Вторият манш дори ми беше малко по-леко, макар че Горан ме натискаше бая, но пък поне пред мен нямаше никой и дишах малко от малко по-свеж въздух...

#8 charlie

charlie

    Професионалист

  • ОК / ДК
  • 204 posts

Posted 13.06.2010, 11:16

ХеХе...
Ама ми се смяхте на маркуча.
Може и на ситеми да съм, ама от 8 -ми с 11-ката да Ви наритам, баси колко сте зле...

Базика настрана. Евала на Гошето. Пол, две първи места, а и не допусна никой да го мине и в двата манша.
Заслужени пълен брой точки от този кръг. А след него беше ад. Всите се изтепаха. А аз и това чаках, като ми отварят вратите да спра ли.
Феро голямия стратег на Стоп/Трагнито да ходи да се снима до Алфата, баси колко си бастун. Ако си бях взел още една системка във втори манш щеше да ми гледаш задния номер. Ама с Куина не сте ми конкуренция, така че "баба маца ларш" този кръг.

Евала и на Куинчето. Още не е напълно въстановен и показа яка класа.

Данчо, Кобрата ще ти даде акаунт на ФТП-то му, вземи ги качи тези видея там, че този store3.data.bg е сакс...

#9 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 13.06.2010, 13:42

Кво става, живи ли сте момчета? Е баси жегата, с две кила съм долу от тва състезание!
Чак сега успях да гледам маншовете, ми то много яко бре! Специални благодарности към Краси!
Сега осъзнах какво влакче съм спретнал с тая бавна машина 19ката, но се радвам, че успях да удържа на всички атаки на борещия се доста мъжки Явор(браво и на теб, сега като гледах разбрах защо изведнъж изчезна във втори манш)!
Боби, Горан, Явор, Иван и аз бяхме маршали в първа гонка и това доста усложни задачата ни за каране(имайки в предвид, че стояхме през цялата първа гонка на слънце)!
Иначе като цяло ме е яд, че изпуснах да съм в първа, но както се бъзикаха с мен Данчо и Феро - "Как можа бе Косьо, от теб не съм го очаквал"! :)
И аз не го очаквах...
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#10 FERRARIST

FERRARIST

    Гадно Копиле

  • ОК / ДК
  • 366 posts
  • Град:Стара Загора

Posted 13.06.2010, 14:34

ХеХе...
Ама ми се смяхте на маркуча.
Може и на ситеми да съм, ама от 8 -ми с 11-ката да Ви наритам, баси колко сте зле...

Базика настрана. Евала на Гошето. Пол, две първи места, а и не допусна никой да го мине и в двата манша.
Заслужени пълен брой точки от този кръг. А след него беше ад. Всите се изтепаха. А аз и това чаках, като ми отварят вратите да спра ли.
Феро голямия стратег на Стоп/Трагнито да ходи да се снима до Алфата, баси колко си бастун. Ако си бях взел още една системка във втори манш щеше да ми гледаш задния номер. Ама с Куина не сте ми конкуренция, така че "баба маца ларш" този кръг.

Евала и на Куинчето. Още не е напълно въстановен и показа яка класа.

Охлиф, страшно си зле, хубу че имаш подходящата нагласа да знаеш кога да изчакваш, имаш и късмета тия пред тебе да не го знаят точно тва........иначе стопа си го направих в най - подходящия момент, но пък за незнам си кой път допускам най - тъпата грешка която може да допусне специално някой на Бенковски, карайки карт с поне 1-2 сек по бърз от тоя пред него, и неспособен да се възползва от ситуацията......и да губи места от това......същото направиха Вектрата и Кобрича........трябва сериозно да си го набия в сървъра това, уж не ми е първица, но нещо като за първо състезание се поувлякох......
ПиЕс - искам най - официално да предложа от 15 юни до 30 август да нямаме никакви състезания, тва просто не е човешко на което се подлагаме баси - много важно че календара няма да е съобразен поне с Ф1, ся Бърни да не го съобразява пък с нас.......

#11 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 13.06.2010, 17:10

Охлиф, страшно си зле, хубу че имаш подходящата нагласа да знаеш кога да изчакваш, имаш и късмета тия пред тебе да не го знаят точно тва........иначе стопа си го направих в най - подходящия момент, но пък за незнам си кой път допускам най - тъпата грешка която може да допусне специално някой на Бенковски, карайки карт с поне 1-2 сек по бърз от тоя пред него, и неспособен да се възползва от ситуацията......и да губи места от това......същото направиха Вектрата и Кобрича........трябва сериозно да си го набия в сървъра това, уж не ми е първица, но нещо като за първо състезание се поувлякох......
ПиЕс - искам най - официално да предложа от 15 юни до 30 август да нямаме никакви състезания, тва просто не е човешко на което се подлагаме баси - много важно че календара няма да е съобразен поне с Ф1, ся Бърни да не го съобразява пък с нас.......

Аз съм ЗА.
Да думат другите.Но да си маршал в тези жеги и да караш след това,или обратното не си е работа.Ще почнат да припадат ора. :(
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#12 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 13.06.2010, 17:11

Както вчера споменаха по добре надвечер да са през лятото състезанията :)

#13 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 13.06.2010, 17:18

Тая тема май беше друга, а?
Та ако искате нощни състезания, лаута със сигурност отпада!
И все пак другите кръгове не са в Бенковски, което предполага по-леки състезания!
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#14 Quinn

Quinn

    Професионалист

  • ОК / ДК
  • 127 posts

Posted 13.06.2010, 17:28

Имам спомен, че на Лаута сме карали вечерни.
Иначе и аз подкрепям идеята за по-късни стартове в жегите. Вчера беше малко прекалено хардкор...

Shadow Kart Team


#15 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 13.06.2010, 17:59

Разбирам, по-дъртите да се оплакваме, ама от вас не го очаквах :lol:

Стягайте си задниците и ходете да тичате и на фитнес...

А защо да не може на Лаута вечерно?

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#16 Riper

Riper

    Алпинист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 267 posts

Posted 13.06.2010, 20:14

А защо да не може на Лаута вечерно?

Клиентите,който също като нас не им се кара в жегата ходят да карат като е хладно.Но са МНОГО и едва ли ще ни пуснат с риск да си загубят оборота.


Относно Бенковки.Като изклзчим жегата сичко беше супер.Мене ми хареса.

#17 yavor

yavor

    TEVA Racing

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 174 posts
  • Град:София

Posted 13.06.2010, 20:30

Кво, малко по-хардкор ама беше яко.
Таман се поизпотихме.
Posted Image

#18 Nightblade

Nightblade

    TNT-Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 156 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 14.06.2010, 06:59

състезанието не беше зле. Като цяло интересно.
Не беше чак толкова топло и на мен не ми беше толкова зле след 2-рия манш.Имало е и доста по-топли състезания миналата година.
Браво за оргнизацията и ...
Ако може едно класиране :)
Generosity-make a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.

If violence isn't solving your problems, you're just not using enough of it.

#19 gitbul

gitbul

    TNT-Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 146 posts

Posted 14.06.2010, 09:24

Краси, пусни ъпдейт на класирането, че по груби сметки става доста напечено първенство. ;)
On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.
Posted Image

#20 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 14.06.2010, 09:49

Клиентите,койт о също като нас не им се кара в жегата ходят да карат като е хладно.Но са МНОГО и едва ли ще ни пуснат с риск да си загубят оборота.


Относно Бенковки.Като изклзчим жегата сичко беше супер.Мене ми хареса.


А ние кво, не сме оборот ли? Ей точно заради това се появи полемиката с Лаута преди седмица, че един вид ние им пречим на бизнеса, като се появим, а пък аз набързо теглих чертата колко пари изкараха от нас само за няколко часа и 100% съм убеден, че от клиенти, идващи за по 2-3 до 15-ина обиколки, нямаше да изкарат толкова.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users