Jump to content

Photo
- - - - -

Хайде да покараме ...

• Please log in to reply
48 replies to this topic

#41 Say Nothing

Say Nothing

Професионалист

• Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 100 posts
  • Град:София

Posted 06.08.2010, 10:51

Всички столичани тези дни спят на Конска да тренират,така че едвали някой ще се отзове за Бенка :D

Ах... Как не можах онзи ден да дойда да ти дръпна ушетата ;) Поне Митко до видях ;)
Страшно е, когато шефът ти е жена. Но още по-страшно е, когато ЖЕНА ТИ ТИ Е ШЕФ!

Каква е поуката от филма Шрек? - Не е важно да си красив, важното е да намериш същия изрод като себе си!

#42 lubo lauta

lubo lauta

Пенсионер

• ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 06.08.2010, 11:33

Ах... Как не можах онзи ден да дойда да ти дръпна ушетата ;) Поне Митко до видях ;)

Що :o аз си слушкам :D
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#43 Say Nothing

Say Nothing

Професионалист

• Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 100 posts

Posted 06.08.2010, 12:07

Слушкаш прекалено мн даже :)
Страшно е, когато шефът ти е жена. Но още по-страшно е, когато ЖЕНА ТИ ТИ Е ШЕФ!

Каква е поуката от филма Шрек? - Не е важно да си красив, важното е да намериш същия изрод като себе си!

#44 KOBRETI

KOBRETI

Ferrari

• Админи
  • 1,616 posts

Posted 08.08.2010, 11:51

Любо, няма угодия - ако не слушаш, защо не слушаш, а ако слушаш - защо слушаш :lol:

Нали знаеш онзи виц, дето в едно кино младеж седял до момиче... И в един момент ПРАС - шамар...
Той: Ама, аз нищо не съм направил!
Тя: Именно!
:lol: :lol: :lol:

#45 lubo lauta

lubo lauta

Пенсионер

• ОК / ДК
  • 661 posts

Posted 08.08.2010, 12:30

Любо, няма угодия - ако не слушаш, защо не слушаш, а ако слушаш - защо слушаш :lol:

Нали знаеш онзи виц, дето в едно кино младеж седял до момиче... И в един момент ПРАС - шамар...

Верно е :D
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#46 Kose Bose

Kose Bose

www.kosebose.com

• ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 08.08.2010, 13:16

Да не стане от Любо Лаута, на Любо Послушния! :)
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#47 lubo lauta

lubo lauta

Пенсионер

• ОК / ДК
  • 661 posts

Posted 08.08.2010, 13:20

Да не стане от Любо Лаута, на Любо Послушния! :)

Че аз винаги съм слушал бре. B)

#48 Say Nothing

Say Nothing

Професионалист

• Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 100 posts

Posted 09.11.2010, 00:04

Привет на всички!
Отдавна не съм се появявала, но имах известни здравословни проблеми и това ме принуди малко да преустановя каране и т.н. Да чукам на дърво всичко вече е ОК и откривам зимния картинг сезон за мен. Утре мисля да се разходя с едно приятелче до Красна поляна, следобедно му на уж хубавото време :) Ако някой има желание да заповяда :)

#49 Гост [are_you_sure]

Гост [are_you_sure]
  • Зрители

Posted 08.06.2013, 12:02

Има ли желаещи за пистата в Търново?

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users