Jump to content


Photo
- - - - -

Писта "Лаута" в календара на шампионата


  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#1 gitbul

gitbul

    TNT-Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 146 posts

Posted 01.06.2010, 14:45

Къде на шега, къде сериозно - давайте! :rolleyes:
On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.
Posted Image

#2 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 01.06.2010, 14:49

Къде на шега - що се занимавате с глупости?
Къде сериозно - още нищо решено окончателно няма, само 1 споделено мнение от член на ОК.

Тази тема е излишна.

Отговорите в анкетата пък не ща и да ги коментирам, просто...

#3 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 01.06.2010, 14:53

Благодаря Гено :)

#4 gitbul

gitbul

    TNT-Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 146 posts

Posted 01.06.2010, 14:59

Глупостите са защото все още се опитваме да се забавляваме с любимото ни хоби. :angry:

Сероизното е че както няма нищо окончателно, така ще си мине лятото и ще ходим до Конска (нищо лично, естествено) пет пъти и поне веднъж на бъги в София.

Не виждам защо темата трябва да се изтрие - не спамя, а опитвам да защитя нещо, което смятам че трябва.

Ако няма интерес, тя просто ще изпадне назад.
On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.
Posted Image

#5 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 01.06.2010, 15:02

Гено с теб съм на 100% защо трябва да караме на някаква писта която е обор и там картовете не са еднакви просто няма къде да изпревариш и затова се заблуждавате. Както ние можем да идваме на вашето Бенковски и оклностите идвайте и вие при нас!

#6 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 01.06.2010, 15:12

Гено, с тези отговори, които си дал като опция в анкетата, не ми е ясно как точно защитаваш нещо, което трябва.
Защото и аз можех да ти отговоря само в стил "идете озаптете и очовечете главния механик, да не се държи с нас като прокажена сган, дошла на пистата, и ще има кръг", но не го направих, нали?

Този стил на нападане, дето възприехте от Марио е най-грозния възможен начин, по който може да търсите дискусия за нещо. След малко сигурно би трябвало да се появи тема с анкета "кой от ОК е за съд, че иска махането на Лаута"... не става така, пичове...

#7 gitbul

gitbul

    TNT-Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 146 posts

Posted 01.06.2010, 15:50

Е, Боби, съжалявам, ако опита ми за шега в анкетата не се е получил.

Не съм възприел никакви маниери от никого. Ако беше така, отговорите в анкетата щяха да бъдат съвсем различни.

Не нападам никого, баси! Просто искам да чуя мнението на останалите във форума, след като от ОК не чух нито един сериозен довод допреди няколко минути, когато прочетох последния ти пост.

Ако има проблем с хората от пистата, най-лесното е да кажете, че е така и ние ще опитаме да помогнем за изглаждането на даден конфликт.

Откъде можех да знам, че има подобно нещо, ако никой не е споделил?!? А и по време на последното състезание и в дните след него, никой не отвори и дума за лошо отношение или нещо подобно. Напротив, недоволството беше от картовете, трафика и ... знам ли още какво.

Ако нещо се е случило след това, отново няма как да знам. Единственото, което виждам е, че ОК не иска да караме на Лаута. Без обяснения и без никаква подсказка каква е причината за това.

Не се заяждам с никого. Явно денят е лош за шеги. :unsure:
On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.
Posted Image

#8 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 01.06.2010, 15:54

Прочети това мнение, последната му част: http://forum.auto-ka...ndpost__p__3118
И забележи кога е писано. ;)

#9 gitbul

gitbul

    TNT-Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 146 posts

Posted 01.06.2010, 16:04

Прочети това мнение, последната му част: http://forum.auto-ka...ndpost__p__3118
И забележи кога е писано. ;)


ОК, може и да съм го прочел по диагонал тогава или да съм сметнал, че не е толкова сериозно. :rolleyes:

Ако искате все още да се кара там, кажете да помогнем по някакъв начин. Кой е най-сериозния проблем? Трафика или нещо друго?
On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.
Posted Image

#10 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 01.06.2010, 16:21

И каква точно е идеята на тази анкета? Да се покаже колко са лоши от ОК, че не искат да карат на "вашта" писта... Само си търсите поводи да наклаждате вражди в шампионата! Кой победи на Лаута? А аз сега трябва ли да пусна анкета "Защо пловдивчани не искат да карат на Бенковски?" с отговори "защото не могат да влязат в 1 гонка" и "защото им е далече, а до Лаута няма да си мръднат задника"... Айде стига глупости...

ОК, може и да съм го прочел по диагонал тогава или да съм сметнал, че не е толкова сериозно. :rolleyes:

Ако искате все още да се кара там, кажете да помогнем по някакъв начин. Кой е най-сериозния проблем? Трафика или нещо друго?

Най сериозните проблеми са 2 - картовете, които трябва да се карат на дрифтинг без спирачка и които в последното състезание си сменяха скоростта дори в рамките на един манш. И отношението сякаш сме натрапници, които само им пречим, все едно караме без пари или все едно ние сме им наложили тарифата, която те са обявили на табела 2 квадратни метра. А към момента и трафикът си е сериозен проблем. На Бенковски, а и на Благоевград последния път не пускаха никой по време на квалификацията...

Не си мислете, че искаме да махнем Лаута защото е "вашата" писта или защото там вие сте по-силни. Искаме да караме на писти, на които да стават истински състезания с възможно най-добрите картове. При наличието на Велинград, Благоевград, Конска и Шумен - мястото на Бенковски за догодина е силно под въпрос за календара. Не съм бил лично на Велинградксата и Шуменската, но по информацията, която имам, картовете им Римокарт са на 1 година и заедно с тези на Благоевград и Конска - Соди - и 4-те писти ще предлагат по-добри картове от Лаута с тази система на спирачките... Ако искаме да караме дрифтинг - какъвто се налага на лаута заради практическата липса на спирачка - по-добре да ходим на Дунев... Там ще си дрифтим в 70% от всяка обиколка. 20 км там при обиколка 360 м, значи ще направим около 60 дрифтинг обиколки - перфектно, нали?

Проблемите на Лаута идват от това, че има голяма клиентела.

1. дали ние ще отидем, или не, не им дреме.
2. няма начин да спрат трафика при квалификация
3. картовете правят по 5000 обиколки на месец и няма как да са в перфектно състояние
4. като затворим пистата в събота за 2 часа за самото състезание, се оказва, че идват клиенти, които си тръгват - нещо, което те не искат, защото можело да не дойдат пак... А че ние може да не дойдем пак, никой не отчита, или отчита и не му пука
5. от поне 3 години обещават да имат нови картове. чак сега имат нови двигатели, но не и рамки
6. още след като сложиха системите на спирачките, обещаха, че за нашите състезания ще ги махат, което вече 3-та година не се случва...

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#11 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 01.06.2010, 16:24

Както написах проблема със спирачките вече го няма. Може би аз карам по друг начин, но при мен никога е нямало дрифт изглежда ти така си го правиш :)

#12 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 01.06.2010, 16:27

Гено с теб съм на 100% защо трябва да караме на някаква писта която е обор и там картовете не са еднакви просто няма къде да изпревариш и затова се заблуждавате. Както ние можем да идваме на вашето Бенковски и оклностите идвайте и вие при нас!

Пич, проестани с това "нас" и "вас" - това съществува само в твоята глава и не виждам защо трябва да насаждате такова разделение...

Както написах проблема със спирачките вече го няма. Може би аз карам по друг начин, но при мен никога е нямало дрифт изглежда ти така си го правиш :)

Еми, събота щеги караме и ще видим...

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#13 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 01.06.2010, 16:34

Пич, проестани с това "нас" и "вас" - това съществува само в твоята глава и не виждам защо трябва да насаждате такова разделение...



Както кажеш ШЕФЕ

#14 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 01.06.2010, 16:41

Краси, той не го насажда, а според мен това вече си е насадено и идва от редовните явки на пилотите на Лаута, сред които като се заговори за ОК, се говори за "тях" и как "техните" решения се отразяват на "нас".
А реакцията на Борко с това "ШЕФЕ" защо ли ми напомня на някой?!:rolleyes:

После не ми казвайте, че не сте възприели стила на един доста наказван заради собственото си пренавиване състезател тук... но признавам, че грешката си е наша. Твърде дълго време му търпяхме подмятанията, саркастичните и иронични реплики, и всички други вече си мислят, че само така могат да накарат ОК да вземе друго решение за нещата.

Цялата тази анкета го показва, и от самото начало го казах, макар Гено да се оправда, че било майтап. То и Марио с това оправдание минаваше.

Вземете се стегнете, и се дръжте малко по-мъжки, че с тия си писания само опровергавате твърдението, че това е мъжки спорт...

#15 yavor

yavor

    TEVA Racing

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 174 posts
  • Град:София

Posted 01.06.2010, 16:48

Е**си пак се почна.Кви са тия глупости ние, вие, наща писта ваща писта.
Караите го по-скоино.И Лаута има недостатъци, но пък и Бенковси не е цвете за мирисане.
По-добре повече писти да има в шампионата според мен.
Гено сори за офтопика

Краси, той не го насажда, а според мен това вече си е насадено и идва от редовните явки на пилотите на Лаута, сред които като се заговори за ОК, се говори за "тях" и как "техните" решения се отразяват на "нас".
А реакцията на Борко с това "ШЕФЕ" защо ли ми напомня на някой?!:rolleyes:

После не ми казвайте, че не сте възприели стила на един доста наказван заради собственото си пренавиване състезател тук... но признавам, че грешката си е наша. Твърде дълго време му търпяхме подмятанията, саркастичните и иронични реплики, и всички други вече си мислят, че само така могат да накарат ОК да вземе друго решение за нещата.

Цялата тази анкета го показва, и от самото начало го казах, макар Гено да се оправда, че било майтап. То и Марио с това оправдание минаваше.

Вземете се стегнете, и се дръжте малко по-мъжки, че с тия си писания само опровергавате твърдението, че това е мъжки спорт...

Айде отиде коня в реката.
Posted Image

#16 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 01.06.2010, 16:50

Вземете се стегнете, и се дръжте малко по-мъжки, че с тия си писания само опровергавате твърдението, че това е мъжки спорт...


Ок Боби, съжелявам вече ще взимам пример от теб :)

#17 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 01.06.2010, 16:56

Не искам никой от никого да взима пример. И аз не съм перфектен, дори напротив. Ама се дръжте малко повече на положение. Стига вече с тия детски лигави работи "моето", пък "твоето". Проблемите винаги имат решение, стига насреща да има желание. И ние все се стараем това желание да предизвикваме у пистите, когато те не го показват сами.

#18 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 01.06.2010, 16:59

Ок, ясно вашата работа е супер гадна да се занимавате с нашите простотии, спирам да пиша, защото като се поставя на вашето място и горе долу разбирам какво е!

#19 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 01.06.2010, 17:02

ОК, айде ето ви един конкретен проблем, който ние досега не мжоем да разрешим. Като по-близки с пистата, вижте там направете нещо - да се маха системата на спирачките за нашите състезания. Бяха го обещали още веднага след като я сложиха, но това така и не се случи вече 3 години, ако не се лъжа...

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#20 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 01.06.2010, 17:30

 е бати анкетата
BMW 320I - 110kw




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users