Jump to content


Photo
- - - - -

Благоевград 17.4.2010


  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#41 K.Chernev

K.Chernev

    Професионалист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 156 posts
  • Град:Пловдив

Posted 16.04.2010, 18:20

Значи последно ще се кара? :huh:
А за пушенето - пушете си, то си е за вас, гледайте само да не тровите тези, които не искат да ви дишат изпаренията от черните филтри. ;)
I'm livin’ life in the fast lane
Movin’ at the speed of life and I can’t slow down
Only got a gallon in the gas tank
But I’m almost at the finish line, so I can’t stop now
I don’t really know where I’m headed, just enjoyin’ the ride
Just gon’ roll ’til I drop and ride ’til I die
I’m livin’ life in the fast lane (Pedal to the metal)
I’m livin’ life in the fast lane (Pedal to the metal)

#42 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 16.04.2010, 18:22

аз съм против тази идея нещо не ми допада, то като сме там няма на къде, може пак да стане ами сега вали чакайте, вълка козината мени нрава не нещата са доста подозрителни, та за интересното съъстезание има мнения, ако е както сега е тука през целия ден дъждовно няма да бъде сътезание  а пързалка и нищо друго, 70 лева за дрифт не мерси все пак ми се състезава возенето е най лесно , утре ще реша на място дали ще карам или не, това е моето мнение

Mи като е толкова лесно що се ОПЪВАШ.Идваш караш и печелиш. ;)
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#43 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 16.04.2010, 18:34

возенето си е возене няма нищо общо със сътезанието, н абенковски на дъжда беше точно такова, ама как да е всеки сам си решава :rolleyes:
BMW 320I - 110kw

#44 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 16.04.2010, 20:52

возенето си е возене няма нищо общо със сътезанието, н абенковски на дъжда беше точно такова, ама как да е всеки сам си решава :rolleyes:

Въпрос на гледна точка.Почти всияки от зимния шампионат се научиха да се ВОЗЯТ на мокро,и сега вече се сътезават ;) Тръпката е голяма.
Абре този стопански двор Бенковски, докога ще се третира като картин писта. :angry:


То и аз обичам свински врат,но като няма ще се напъна и контра филе да хапна :D
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#45 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 17.04.2010, 05:41

http://freemeteo.com...id=733191&pid=1
тук пише ч епочтъи целия ден ще кофти
BMW 320I - 110kw

#46 mario_montoya

mario_montoya

    Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 369 posts
  • Град:Перник

Posted 17.04.2010, 06:37

http://freemeteo.com...id=733191&pid=1
тук пише ч епочтъи целия ден ще кофти

Супер, това ще е като продължение на зимния
:lol: :lol:

#47 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 17.04.2010, 22:28

Квалификация http://auto-kart.com...kacia.php?id=38
Класиране http://auto-kart.com...irane.php?id=38

Генерално класиране
Пилоти http://auto-kart.com/piloti.php?id=5
Отбори http://auto-kart.com/otbori.php?id=5

Възстановена е страницата Квалификатори, след като беше спряна за известно време поради някои проблеми

http://auto-kart.com...katori.php?id=5

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#48 mario_montoya

mario_montoya

    Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 369 posts
  • Град:Перник

Posted 18.04.2010, 11:50

Краси, ти вчера взел ли си мойто видео ?

#49 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 18.04.2010, 12:06

Да, имам го при мен само от маншовете

Също искам да попитам кой е прибрал купата за 3 място, ако може да се обади...

Ако някой отбор иска, може да предостави материал и снимки, който да бъде качен на сайта.

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#50 charlie

charlie

    Професионалист

  • ОК / ДК
  • 204 posts

Posted 18.04.2010, 17:56

Видеото се намира тук:
http://cobrabg.com/ok/Blagoewgrad/

#51 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 18.04.2010, 20:01

като гледам 7 обиколка започна да има яко сцепление на Любо тогава му избягах :P
BMW 320I - 110kw

#52 K.Chernev

K.Chernev

    Професионалист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 156 posts
  • Град:Пловдив

Posted 18.04.2010, 20:50

Според мен се получи страхотно състезание. Не съжалявам, че карах в последна гонка, тъй като мисля, че направихме интересни битки. Жалко наистина за всичко, което продължава да се случва след събота, най-важното - да си правим кефа, май остана на заден план. :(
I'm livin’ life in the fast lane
Movin’ at the speed of life and I can’t slow down
Only got a gallon in the gas tank
But I’m almost at the finish line, so I can’t stop now
I don’t really know where I’m headed, just enjoyin’ the ride
Just gon’ roll ’til I drop and ride ’til I die
I’m livin’ life in the fast lane (Pedal to the metal)
I’m livin’ life in the fast lane (Pedal to the metal)

#53 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 19.04.2010, 02:01

Мале, толкова сте писали, че чак прекалили.
Ами днес имахме една готина тренировка в Хасково, та на почивките си приказвахме с Дувара (Митко Костадинов) и той не се изказа много ласкаво за ОКто(праща Ви специялни поздрави) на клуба, заради които и се е махнал де! Между другато, той помогнал ли ви е за нововъведения в правилника? (като начин на провеждане на квалификацията)
Идеята ми е, че след всичко това което изчетах, съм дълбоко разочарован от това как се организира, манипулира и разрушава, един такъв, добил вече доста слава шампионат! Мисля си, че изобщо нямаше нужда от този огън, който сами запалиха ОК!
Краси, в едно от твойте изказвания, се разбира, че одавна си искал да си от другата страна(да не си в ОК), еми колко Ви молихме да участвате на Зимния! Трябваше!!!
На този шампионат, се показа предимно как могат организатори и участници да взимат единодушни решения, как за всичко се допитвахме, буквално до всеки един и как след всеки кръг, пилотите си тръгваха с усмихнати лица, без кавги и разправии, без интриги, макар, че имаше състезателни инциденти, но всичко минаваше мирно и кротко!
Мнението на всеки един за нас беше от изключителна важност, за да се знае, че всички имат участие в това ни начинание и всеки един е вложил по нещичко от себе си!
Резултатът беше очеваден, всеки кръг над 25 участника, да не забравяме от Бургас и Варна! Хиляди благодарности от всички пилоти, за невероятно добре организиран шампионат! Както и невероятния завършек след 6ти кръг с барбекюто и голямата заря, спретната от Румен!
Но всичко това, не е само самохвалство :), а предимно искам да кажа, че между нас(участници и организатори), пламна едно голямо приятелство, нещо което аз лично бях позабравил!
И накрая само ще кажа, че Марио не заслужава такова наказание и ако поне малко се вслушате в гласовете на пилотите, няма нищо срамно, да се отмени даденото, катогръм от ясно небе наказание и по този начин провалянето на иначе доста добре протеклия втори кръг!
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#54 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 19.04.2010, 10:30

Косьо, прати специални поздрави на Дувара (както е популярен Митака тук), с него сме си останали в много добри взаимоотношения и до днес. :)
За него писах в съседната тема, като давах примери. С много неща съм съгласен при него, но не и с това, че е бил несправедливо и пресилено наказван. И мога да намеря една дузина хора, които ще застанат зад думите ми.
За помощта - много хора са помагали с какво ли не за шампионата. Някои от тях дори вече не са в България и единствения останал спомен от тях са имената им в статистиките на шампионата. Нищо и никой не сме забравили, всеки дал нещо от себе си за това нещо Club F1 Kart Championship, или сега Националния любителски шампионат Club S1, няма как да бъде забравен или пропуснат, защото целия шампионат се гради върху това.

Относно сравнението ти със зимния шампионат - какво да ти кажа... и ние така почнахме през март 2005... няколко месеца по-късно, след като почнаха лека полека спорове, и усмивките след всеки старт в доста случаи почнаха да преминават в сръдни, цупни и пр., Краси Ръджов, главния мениджър на списанието, реши и обособи една група организатори, всеки със своето задължение и оттам нещата тръгнаха така, че да стигнат днес до тук като организация. В зимния шампионат просто не сте били достигнали до етапа да почнете да се ядете един-друг, това мога да ти кажа и мога да ти го потвърдя като препатил лично. И не ми казвай, че няма как да се случи там, защото тези неща се случват навсякъде, където има много хора и решения взимани по начина, по който описа. Рано или късно идва разнобоя и тъй като си човек, имащ повечко житейски опит, съм сигурен, че ще си съгласен с това мое твърдение. ;)

#55 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 19.04.2010, 13:52

Косьо, прати специални поздрави на Дувара (както е популярен Митака тук), с него сме си останали в много добри взаимоотношения и до днес. :)
За него писах в съседната тема, като давах примери. С много неща съм съгласен при него, но не и с това, че е бил несправедливо и пресилено наказван. И мога да намеря една дузина хора, които ще застанат зад думите ми.
За помощта - много хора са помагали с какво ли не за шампионата. Някои от тях дори вече не са в България и единствения останал спомен от тях са имената им в статистиките на шампионата. Нищо и никой не сме забравили, всеки дал нещо от себе си за това нещо Club F1 Kart Championship, или сега Националния любителски шампионат Club S1, няма как да бъде забравен или пропуснат, защото целия шампионат се гради върху това.

Относно сравнението ти със зимния шампионат - какво да ти кажа... и ние така почнахме през март 2005... няколко месеца по-късно, след като почнаха лека полека спорове, и усмивките след всеки старт в доста случаи почнаха да преминават в сръдни, цупни и пр., Краси Ръджов, главния мениджър на списанието, реши и обособи една група организатори, всеки със своето задължение и оттам нещата тръгнаха така, че да стигнат днес до тук като организация. В зимния шампионат просто не сте били достигнали до етапа да почнете да се ядете един-друг, това мога да ти кажа и мога да ти го потвърдя като препатил лично. И не ми казвай, че няма как да се случи там, защото тези неща се случват навсякъде, където има много хора и решения взимани по начина, по който описа. Рано или късно идва разнобоя и тъй като си човек, имащ повечко житейски опит, съм сигурен, че ще си съгласен с това мое твърдение. ;)

Колко елегантно му каза че е ДЪРТ :D :D
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#56 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 20.04.2010, 00:02

:lol:

Между другото - кой е прибрал купата за 3 място от Благоевград - аз бях забравил и моята, но като се върнах да я взема, беше само тя...

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#57 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 20.04.2010, 21:09

:lol:

Между другото - кой е прибрал купата за 3 място от Благоевград - аз бях забравил и моята, но като се върнах да я взема, беше само тя...

А бе, къде е купата??? :D :D :D
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#58 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 21.04.2010, 07:28

като гледам 7 обиколка започна да има яко сцепление на Любо тогава му избягах :P

Е няма как да се пазя от Явор и същото време да те гоня.Поне аз немога ;)
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users