Jump to content


Photo
- - - - -

Благоевград 17.4.2010


  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#21 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 14.04.2010, 18:18

та за темата май като гледам времето нещата отиват на провал, особенно в блг там винаги си егадно каъо кажат че вали , за цигарите 10 лева за най евтините ми се струва добра цена трудно може да се обеди пушач в противното, само по себе си пушенето е вредно и вреди на всички около този където  пуши, така че този закон трябва да мине, а вече който иска да пуши където иска стига да не пречи на другите
BMW 320I - 110kw

#22 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 14.04.2010, 23:06

Боби, не са го отменили, но зверски намалиха забраните. Заведенията сами ще решават...

А за състезанието - ако вали, ще следим и прогнозата за неделя, но едва ли ще може да се реагира толкова бързо и по-скоро ще бъде отложено... Освен това в Благоевград са ни казали изрично, че в неделя не можем да караме, защото били имали много клиенти...

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#23 mario_montoya

mario_montoya

    Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 369 posts
  • Град:Перник

Posted 15.04.2010, 06:05

Аз имам неотложни ангажименти за неделя

#24 charlie

charlie

    Професионалист

  • ОК / ДК
  • 204 posts

Posted 15.04.2010, 10:00

Айде стига бе!
Нема по-голям бастун от бивш пушач. Визирам Боби. Твойта македонка кат те е натирила да спираш цигарите, за разлика от мойта македонка, ся ние кво?! - да мрем ли... , баси! Ама усмърдявало му дрехите, ама били като кумини, ама Европа ... аре у лево!
Само не мога да резбера защо и леваците от Америка, дето от години ми се пишат много хрисими с цигарите, защо пак пропушваха като дойдат тука в Б-я.
Май най-накрая пак ще се изселим в Лас Вегас, поне там няма дикриминация дали съм пушач.
В карай сметка за картинг ли си говориме или стана като Файсбука тука...

#25 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 15.04.2010, 11:32

Дърто, то за тия неща, това са си мои решения и никой не може да ми каже дали да пуша или да не пуша. Просто от гледна точка здраве и финанси, е много по-полезно да не ги пафкам. Преди 5 години бях успял да ги спра тотално за 6 месеца, после пак ги почнах, но сега вече окончателно ги разкарвам, щото установих, че спокойно мога и без тях. В офиса не се пуши, в колата съм забранил пушенето, съответно покрай всичко това успявам да не пуша и вкъщи, и дори навън като излизам. 100-ина лв на месец уж са нищо, ама всъщност са ми горе-долу едно състезание от шампионата. Що да ги превръщам в пепел и гняс за белия дроб? ;)

Както и да е, майната й на тази тема, тя е вечен спор като кокошката и яйцето, като Интел срещу АМД и немски срещу японски коли, така че няма смисъл да продължаваме.
Всеки сам си избира, но нека все пак се сещаме за основната част от идеята на демокрацията: "стига да не пречи на околните". :)

#26 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 15.04.2010, 21:37

До утре по някое време следобед или привечер, ще дадем инфо ще се кара ли или не. Прогнозите са за обилни валежи, тук в Сф цяла вечер вали стабилно и напоително, така че нека сме по-сигурни утре и ще обявим дали да се разкарвате до пистата в събота.

#27 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 15.04.2010, 23:13

В интерес на истината, за Благоевград го дават да вали нощес, а от 12 нататък да пече слънце, но утре ще сме по-сигурни...

По-интересната новина е, че от пистата ми казаха,ч е може да се кара и на мокро :o Което е завой на 180 градуса от досегашната информация, но все пак утре пак ще се чуя с тях да ми потвърдят дали може да се кара на мокро... Ако може да се кара на мокро, и ако прогнозите не са за някакви порои, ще караме, а ако кажат, че не може да се кара на мокро, няма да рискуваме и няма да ходим, освен ако прогнозата навсякъде е еднаква за слънце още от сутринта...

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#28 mario_montoya

mario_montoya

    Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 369 posts
  • Град:Перник

Posted 16.04.2010, 07:03

Ако е мокро и разрешат да се кара състезанието ще е едно от най-интересните

#29 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 16.04.2010, 07:16

В интерес на истината, за Благоевград го дават да вали нощес, а от 12 нататък да пече слънце, но утре ще сме по-сигурни...

По-интересната новина е, че от пистата ми казаха,ч е може да се кара и на мокро :o Което е завой на 180 градуса от досегашната информация, но все пак утре пак ще се чуя с тях да ми потвърдят дали може да се кара на мокро... Ако може да се кара на мокро, и ако прогнозите не са за някакви порои, ще караме, а ако кажат, че не може да се кара на мокро, няма да рискуваме и няма да ходим, освен ако прогнозата навсякъде е еднаква за слънце още от сутринта...


Само да не кажат ,всичко е ок и после мЪ то вали неможе :angry: Иначе е супер ако наистина разрешат да се кара да мокро :D

Само да не кажат ,всичко е ок и после мЪ то вали неможе :angry: Иначе е супер ако наистина разрешат да се кара да мокро :D

А непушачите имат избор,или седят отвън под тихия пролетен ЕКОЛОГИЧЕН дъжд и въздух ,или вътре при мирезливите пушачи :P :P :P
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#30 Vectra 1.4+

Vectra 1.4+

    Напреднал

  • ОК / ДК
  • 98 posts

Posted 16.04.2010, 09:36

А непушачите имат избор,или седят отвън под тихия пролетен ЕКОЛОГИЧЕН дъжд и въздух ,или вътре при мирезливите пушачи :P :P :P



ХА ТАКА :D

#31 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 16.04.2010, 09:39

А непушачите имат избор,или седят отвън под тихия пролетен ЕКОЛОГИЧЕН дъжд и въздух ,или вътре при мирезливите пушачи :P :P :P


Ти нали ги беше отказал бе, предател? Ся е и криза, кво само сипеш парА за отрова?<_<

#32 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 16.04.2010, 09:45

Ти нали ги беше отказал бе, предател? Ся е и криза, кво само сипеш парА за отрова?<_<

На мен ми ги подаряват :D :D
казвайте какво прайм за утре че работа ни чака.кат гледам при нас какъв ЕКО дъжд се сипе,ще трабва да вадим лодките :lol:
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#33 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 16.04.2010, 09:54

Утре състезане ще има независимо от метеорологичните условия на пистата :rolleyes:

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#34 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 16.04.2010, 09:56

Утре състезане ще има независимо от метеорологичните условия на пистата :rolleyes:

:D :D :D :D :D
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#35 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 16.04.2010, 10:03

И ако продължи да вали както сега, баси сеира ще стане...
Аз обаче имам надежда лека-полека да поспира дъжда, да изсъхва пистата... и без това съм сред последните на квала...:rolleyes:

#36 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 16.04.2010, 10:17

И ако продължи да вали както сега, баси сеира ще стане...
Аз обаче имам надежда лека-полека да поспира дъжда, да изсъхва пистата... и без това съм сред последните на квала...:rolleyes:

Епа ти нали си знаеш че на тази писта и минимална надежда да има за дъжд,то ТОЙ ще се изсипе върху теб на квала :lol: :lol: :P
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#37 Quinn

Quinn

    Професионалист

  • ОК / ДК
  • 127 posts

Posted 16.04.2010, 10:31

Утре състезане ще има независимо от метеорологичните условия на пистата :rolleyes:

Гадовее... Как пък точно сега дъждовен Благоев... :(

Shadow Kart Team


#38 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 16.04.2010, 10:32

Супер, новина още по интересно състезание :)

#39 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 16.04.2010, 11:11

Дават го леко да ръми до обяд...

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#40 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 16.04.2010, 17:08

аз съм против тази идея нещо не ми допада, то като сме там няма на къде, може пак да стане ами сега вали чакайте, вълка козината мени нрава не нещата са доста подозрителни, та за интересното съъстезание има мнения, ако е както сега е тука през целия ден дъждовно няма да бъде сътезание  а пързалка и нищо друго, 70 лева за дрифт не мерси все пак ми се състезава возенето е най лесно , утре ще реша на място дали ще карам или не, това е моето мнение
BMW 320I - 110kw




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users