Jump to content


Photo
- - - - -

Благоевград 17.4.2010


  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#1 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 12.04.2010, 23:10

Писта: http://auto-kart.com/pista.php?id=5
Състезание: http://auto-kart.com...zanie.php?id=38
Дистанция: 2 манша по 10,5 км
Обиколки: Общо 36: 2 манша по 15 състезателни обиколки, 3 междинни, 3 квалификация
Цена: 70 лв

График:
9:00 Пистата отваря, можем да гледаме квалификацията на Ф1 в заведението (вече е за непушачи....)
10:00-11:30 Свободни тренировки
12:00 Квалификация
14:00 1 гонка
15:00 2 гонка
16:00 3 гонка (ако има такава)
Награждаване

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#2 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 13.04.2010, 09:06

Ей, браво за непушачите в кафето. Явно там, понеже са близо до македонско, прихващат от тях. Макетата от 1 януари имат тотална забрана за обществените места и беше баси кефа цяла вечер да седим в един бар и после в дискотека без да замиришем на цигари. :)

#3 Kirlifon

Kirlifon

    Напреднал

  • ОК / ДК
  • 80 posts

Posted 13.04.2010, 10:31

Е замерисали сте на PH - ква е разликата...

#4 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 13.04.2010, 11:35

E как - някой ден ще умрат в отлично здраве :D А ти и аз - болни... :lol:

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#5 Pycku

Pycku

    Напреднал

  • Пилоти
  • PipPipPip
  • 64 posts
  • Град:Русе/София

Posted 13.04.2010, 17:54

Не виждам проблем да не се пуши вътре, в крайна сметка който иска - може да пуши вън. Иначе аз ще участвам, само трябва да видя транспорта как ще се уреди.
SHADOW KART TEAM

#6 gitbul

gitbul

    TNT-Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 146 posts

Posted 13.04.2010, 18:46

За пушенето ми е все тая, стига да не идва от карта, който ще карам :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

TNT-Pushing ще участват. Plovdiv racing също. Не съм сигурен дали трябва да се потвърждава присъствие, но за всеки случай си казвам. ;)

Не виждам проблем да не се пуши вътре, в крайна сметка който иска - може да пуши вън. ....


Руски, това в каската ти ли си?!? Май си пушил вътре, а? :lol: :lol: :lol:
On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.
Posted Image

#7 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 13.04.2010, 20:39

Не казвам, че е проблем, само уточнявам нова информация :)

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#8 Quinn

Quinn

    Професионалист

  • ОК / ДК
  • 127 posts

Posted 13.04.2010, 22:17

За пушенето ми е все тая, стига да не идва от карта, който ще карам :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

TNT-Pushing ще участват. Plovdiv racing също. Не съм сигурен дали трябва да се потвърждава присъствие, но за всеки случай си казвам. ;)



Руски, това в каската ти ли си?!? Май си пушил вътре, а? :lol: :lol: :lol:

С това пушене само развалят дисциплината в отбора. Дал съм им краен срок до 3-и кръг да са ги отказали, иначе ще хвърчат глави. Лука (Бадоер) още от миналата година напира за място в отбора, така че...

Shadow Kart Team


#9 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 14.04.2010, 07:24

Пенсийките също сме на линия :D
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#10 Kirlifon

Kirlifon

    Напреднал

  • ОК / ДК
  • 80 posts

Posted 14.04.2010, 08:28

Не виждам проблем да не се пуши вътре, в крайна сметка който иска - може да пуши вън.


Това изречение с лека промяна на отрицанието ми звучи по-смислено:
Не виждам проблем да се пуши вътре, в крайна сметка който иска - може да не пуши вън.

#11 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 14.04.2010, 09:31

Пушачите ще димите безпризорно отвън, тва е. Ако пък и вали, както я дават прогнозата, тамън и да се поизкиснете. :)

#12 Vectra 1.4+

Vectra 1.4+

    Напреднал

  • ОК / ДК
  • 98 posts

Posted 14.04.2010, 09:42

Нещо не мога да разбера какво точно имате против пушенето :angry: Че то си е жива дескримнация това. Който не му харесва да излиза навънка :P

#13 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 14.04.2010, 10:09

Теб с Бавния ще ви пратя в Македония, да опитате да запалите някъде в заведение, та да видите как ще ви скочат. Кофти, ама там на никой не му се плащат 4000 еврА глоба. Затова - всички навън с цигарите, и съответно гледаш да си хвърляш фасовете където трябва, щото пък глобата за изхвърляне на боклуци от всякакъв род е 50 евро. И може да е странно, ама там полицията гони хората за това и те спазват тези неща. Ама у нас, и да го приемат на 1 юни закона, кой ще ти спазва... пак ще се пуши навсякъде... ония на запад от нас, дето им викаме, че били наши си хора, повече от нас спазват и уважават правилата. :)

#14 Kirlifon

Kirlifon

    Напреднал

  • ОК / ДК
  • 80 posts

Posted 14.04.2010, 11:09

Ми и нии с Вектрата тва казваме: да се уважават и спазват правилата.
Нашите правила разрешават пушенето на обществени места и аз лично не смятам да ставам за срам пред братята македонци, демонстрирайки пълното си неуважение към тези правила като излизам да пуша под дъжда... найн!

А сериозното ми мнение е, че това е пълна тъпотия:
ако искаш да ограничиш пушенето - спираш субсидиите за тютюнопроизводителите;
ако искаш да опазваш здравето на хората - забраняваш употребата на фосилни горива и на петрола като суровина за разни други работи
иначе си е "гъза със рози накичи, та насраното да не личи" (цитата е от Шекспир)

#15 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 14.04.2010, 11:37

Абе не знам, ама аз затова почти изцяло съм ги отказал цигарите. Последните случаи, когато съм палил, е било на ОМВ-то с цялото ОК, щото те всичките са като комини и аз и тъй и тъй се осмърдявам от-до целия на тютюн. Но определено съм за пълната забрана - който пуши, да си пуши навън, затворените помещения не са за това. Не ми е за дима, дето дишам (аз за няколко години съм вдишал достатъчно, докато пушех), а затова, че после смърдя повече от огняр, целия...
Хайде, заеби ги македонците - във Франция и въобще на запад, в онази част от общността, от която сме част, е същото (баща ми страда много в момента от това, докато е на гости там - времето е студено, а той за да пуши, зъзне навън и го брули мистрала от север). Рано или късно и тук ще се случи. И не ми говори за дискриминация, щото и за мен е дискриминация, да се налага да търпя тая смрад после по якето си, блузата си, панталоните си, косата си дори...
И в офиса ни тук има пълна забрана за пушене и димящите излизат навън, и зиме и лете, на студа и жегата. И никой не реве, че е дискриминиран, това пък са пълни глупости на заклетите болни пушачи.

#16 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 14.04.2010, 12:37

Пушачите ще димите безпризорно отвън, тва е. Ако пък и вали, както я дават прогнозата, тамън и да се поизкиснете. :)

E, то ако вали, нали се сещаш, че няма да се кара... Следя прогнозата изкъсо...

Ама у нас, и да го приемат на 1 юни закона, кой ще ти спазва... пак ще се пуши навсякъде...

Те го отхвърлиха така или иначе...

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#17 Vectra 1.4+

Vectra 1.4+

    Напреднал

  • ОК / ДК
  • 98 posts

Posted 14.04.2010, 12:42

Щом е така в Македония, аз пък няма да ходя там :P А за на запад не ми говори. В Германия навсякъде се пуши и няма проблеми. В Чехия като ми закъсня самолета на летището и никъде не се пуши и се развиках - мноо бързо докараха пепелниците и няма да ти казвам колко хора се събрахме :) Та става дума за съотношение - пушачи/непушачи (и най-гадната категория бивши пушачи). Според мен те са най-големите противници, защото ги е яд на целия свят, че са отказали цигарите

#18 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 14.04.2010, 14:24

И аз я следя прогнозата, Краси, и имам неприятното усещане, че няма да ни огрее, и пряко, и преносно...

Вектра, опитай на Шарл де Гол или на миланското летище така с виковете, и по-скоро жандармите и карабиниерите ще те изхвърлят от летището, с все пепелниците. ;)
В Германия или пък Чехия не знам как е.
А за яд - хич дори не ме е яд, даже напротив. Тъпото е, че в момента САМО аз и САМО НИЕ непушачите или отказалите се такива, се съобразяваме с ВАС, т.е. гледам да ходя на места, където да не се осмърдя, в дискотеките почти не стъпвам, защото вътре е една димяща подводница... отгоре на това, понятието "маса за непушачи" почти не съществува, защото 90% от заведенията нямат отделни салони, а от друга страна пък, имам усещането, че аз съм единствения на света, който докато беше пушач, му се е случвало да се съобрази с непушачи. Винаги, адски ме е било яд на хора, които биват помолени да не палят, как го правят напук и хич не им дреме, че на някой може примерно да му става лошо от дима в ЗАТВОРЕНОТО помещение, в което запалват и пафкат. Е, сега, най-после поне един единствен случай ще има, в който щом на някой му се пуши - вън. И не виждам що трябва да ревете - говорим за едно салонче, на една писта, някъде в България. Преди години баща ми така успяхме с майка ми и сестра ми да го принудим да пуши само на балкона, и той дори на -7 си излизаше навън - няма хък-мък.
Пък за закона - Краси, нямам спомен да са го отхвърлили. Бойко спомена да се преразглежда, но никой не го е отменял.
И аз съм бил пушач - нямам против, щом някой иска да пуши, да си пуши. Ама не може цял живот непушачите да търпят, понякога дори инатливото отношение на пушачите, и поне в някои случаи през тоя живот те да не се съобразят. Време е малко нещата да се обърнат, пък вие му викайте дискриминация, ако щете. Не знам непушачите как би трябвало да нарекат толкова десетилетия търпение на цигарен дим в де що заведение влязат.

#19 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 14.04.2010, 15:28

Според мен събота може и да не вали, обаче, ако вали ще се измести ли за неделя или не, защото неделя го дават слънчево.

#20 cudiaf

cudiaf

    Новак

  • Пилоти
  • Pip
  • 2 posts
  • Град:sofia

Posted 14.04.2010, 17:19

аз ще доида на състезанието.
фабио кудиа




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users