Jump to content


Photo
- - - - -

Нови отбори,нови пилоти...?


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 penev

penev

    Новак

  • Пилоти
  • Pip
  • 2 posts
  • Град:София

Posted 06.04.2010, 20:24

Здравейте,състезатели.Одавна имам мерак( и все още го имам,именно затова ви пиша) да се състезавам с картинг.Мислех,да започна преди 2 години,но доста буквално ЗВЯРСКА катастрофа с такава мапина на картинг пистата на Красна поляна(София) ме отказа за няколко месеца(докато се възстанова да ходя,да стоя изправен... и други по незначителни работи),а след това се отплеснах и забравих...Сега пак съм доста запален и бих искал да знам,дали вече след като е започнал сезона,е възможно включването и участието на нов отбор/пилот?Кое колко струва(разгледах и питах,но актуална информация ще е по-добре).Може ли по гащеризона да имам реклами(спонсори ала-бала,все мисля,че ще намеря) и какви са условията за участие.Разбрах,че трябва лиценз.Къде се издава и колко струва.И има една част,която ми е неясна - с маншовете,бихте ли ми обеснили,какво точно представлява тя и как се провежда.

Мерси.

#2 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 06.04.2010, 21:35

1. можеш да се запишеш по всяко време
2. Бенковски е 35 лв, Лаута 50, Благоевград 70. свободните тренировки кой колкото иска се плаща отделно
3. можеш да имаш всичко на гащеризона
4. лицензът е безплатен за F и 20 лв за Е. за да имаш Е, трябва да си карал поне в 5 състезания и да имаш поне едно класиране в първа гонка
5. маншовете са 2 по 10 км. целта е да се разбъркат картовете и да няма пилот, който да кара цяло състезание с най-бързия или най-бавния карт. тегли се жребий и не можеш да караш 2 пъти с един и същи карт...

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#3 penev

penev

    Новак

  • Пилоти
  • Pip
  • 2 posts
  • Град:София

Posted 07.04.2010, 08:08

Ясно,мерси за бързия отговор :)

#4 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 07.04.2010, 09:27

За останалото, преди да питаш, е добре да прочетеш правилниците, там всичко е описано до детайли.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users