Jump to content


Photo
- - - - -

Награда за шампиона 2010


  • Please log in to reply
62 replies to this topic

#41 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 26.10.2010, 09:36

Само да питам записването като е в петък, не трябва ли да знам поне какъв, ще е карта и там всичките му информаций ?

#42 FERRARIST

FERRARIST

    Гадно Копиле

  • ОК / ДК
  • 366 posts
  • Град:Стара Загора

Posted 26.10.2010, 17:24

Феро, ти шъ караш ли?

Ц.....под класата ми са там, не ми се слиза едно ниво надолу....

#43 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 26.10.2010, 19:20

Не може, не може, не може.......Оувър.......
Па и си на възраст вече, ше земе да ти стане нещо после да ми висиш на рехавата съвест, ебаси.......

Ам аз затова пиша да се повозя бре.Аз нямам амбиция да ставам някой.Кефа да си направя само.Че то на тези години само това ми остана :lol: :lol: :lol: :lol:
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#44 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 27.10.2010, 08:00

Ц.....под класата ми са там, не ми се слиза едно ниво надолу....

:D :D :D Въпроса беше на майтап, но като си почнал, да те питам, ако ти намеря шифтър под наем, ще се пуснеш ли един кръг при нас в хобито?
Ама да знаеш че там слизаш две нива надолу!!! :)
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#45 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 27.10.2010, 18:28

:D :D :D Въпроса беше на майтап, но като си почнал, да те питам, ако ти намеря шифтър под наем, ще се пуснеш ли един кръг при нас в хобито?
Ама да знаеш че там слизаш две нива надолу!!! :)

Ммммдаааааааааа,2нива надолу като пилот,и 10 нива нагоре кати кинти :D :D :D
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#46 FERRARIST

FERRARIST

    Гадно Копиле

  • ОК / ДК
  • 366 posts
  • Град:Стара Загора

Posted 28.10.2010, 20:54

:D :D :D Въпроса беше на майтап, но като си почнал, да те питам, ако ти намеря шифтър под наем, ще се пуснеш ли един кръг при нас в хобито?
Ама да знаеш че там слизаш две нива надолу!!! :)

Къв е наема....?

#47 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 28.10.2010, 21:15

Къв е наема....?


Аз знам за Energy Corse от Владо - 1 ден 500лв. от чеъвъртък до неделя само си плащаш такска участие и даваш 2000лв. :)

#48 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 28.10.2010, 23:54

Къв е наема....?


Максимум до 250лв. (желателно зелена вега от 350лв.) наем, но там си купуваш гуми, бензин и квото ти трябва още.
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#49 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 29.10.2010, 07:46

Не е, само такса участие, влиза и механика :)

#50 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 09.02.2011, 14:46

Така остават около 20-25 дни, до първи кръг, аз нямам дори отговор дали ще стане нещо нали имаше време, какво стана?????????????????????????????

#51 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 09.02.2011, 18:36

Така остават около 20-25 дни, до първи кръг, аз нямам дори отговор дали ще стане нещо нали имаше време, какво стана?????????????????????????????

A някаде да пише кой кръг ще е наградата?
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#52 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 09.02.2011, 18:41

Да Любо, пише пише, когато аз си избера, няма вие да ми казвате кога...

#53 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 09.02.2011, 19:08

Да Любо, пише пише, когато аз си избера, няма вие да ми казвате кога...

Aз намирам само това/Posted 19.03.2010, 00:44
ОК с удоволствие обявява, че ще осигури на шампиона през тази година да кара напълно безплатно в едно състеазние Ротакс през 2011. За негова/нейна сметка ще е единствено да отиде на съответната писта, евентуално храна и спане, ако остане. Всички разходи по състезанието ще му бъдат осигурени./
ако някаде има друго което съм пропуснал МОЛЯ да ме извениш.
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#54 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 09.02.2011, 19:33

Извинен си, от Боби, аз знам че на която писта си избера на нея, ще карам....

#55 Goran

Goran

    Plovdiv Racing Team

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 360 posts
  • Град:Пловдив

Posted 09.02.2011, 21:40

Борко, то няма календар, няма консенсус между федерацията и Момчил, ти вече наградата си искаш, по-кротко. Така обиждаш останалите без да имат вина. Нека се разбере дали ще има лицензи към федерацията или Ротакс Макс ще е самостоятелен шампионат, кога ще са кръговете и тогава си избирай къде ще караш. Иначе просто се заяждаш с ОК, понеже Краси се държи по-тъпо от малката ми дъщеря (а може и тя да е по-достойна и по- общителна от него, въпреки че е на 3 години) и се опитваш да си го изкараш на ОК-то, дето хал-хабер си няма с колко пари си завлякан. Доколкото знам никой не ти е отказал наградата.
Гражданска отговорност от - GBROKERS

#56 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 09.02.2011, 22:14

Сам, ще видиш че така, ще направят, че да не карам... само гледай :)
Не, мисля че обиждам никой, просто си казвам мнението, аз казах и още като поръчахме екипите септември, че нищо няма да дойде, Краси каза тогава, че той има 1 милион поръчки и аз съм бил кривия... Сега пак, аз ще съм крив, сигурно защото няма да карам тая година в Клуб С1, сигурно заради това няма да може и да използвам наградата ...

#57 Goran

Goran

    Plovdiv Racing Team

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 360 posts
  • Град:Пловдив

Posted 09.02.2011, 22:25

Ама никой не е казал, че няма да караш, ти сам си го решил. И ако стане така, че те излъже ОК, тогава тръгвай с рогата напред. ОК не е само Краси, това че той се опитва да развива бизнес от пилотите, няма нищо общо с Боби, Чарли, Вектрата, Любо, Косьо, Данчо или който и да е от ОК или ДК. Аз ти казвам, че няма календар за Ротакс за 2011, ти твърдиш, че не ти е предоставена наградата. Ако те излъже някой, аз лично ще се застъпя за теб, но предварително да критикуваш хората, дето без пари организират каквото и да било е най-малкото прибързано, неуважително и детинско. Стига вече, че само правиш густо на тези дето те плюят...
Гражданска отговорност от - GBROKERS

#58 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 10.02.2011, 07:49

Ама никой не е казал, че няма да караш, ти сам си го решил. И ако стане така, че те излъже ОК, тогава тръгвай с рогата напред. ОК не е само Краси, това че той се опитва да развива бизнес от пилотите, няма нищо общо с Боби, Чарли, Вектрата, Любо, Косьо, Данчо или който и да е от ОК или ДК. Аз ти казвам, че няма календар за Ротакс за 2011, ти твърдиш, че не ти е предоставена наградата. Ако те излъже някой, аз лично ще се застъпя за теб, но предварително да критикуваш хората, дето без пари организират каквото и да било е най-малкото прибързано, неуважително и детинско. Стига вече, че само правиш густо на тези дето те плюят...

Шефе,свиквай с такива пубертетски изяви,защото имаш две женски :D А расправят че при женските било по зле :( :D :D :D
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#59 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 10.02.2011, 08:16

Сам, ще видиш че така, ще направят, че да не карам... само гледай :)
Не, мисля че обиждам никой, просто си казвам мнението, аз казах и още като поръчахме екипите септември, че нищо няма да дойде, Краси каза тогава, че той има 1 милион поръчки и аз съм бил кривия... Сега пак, аз ще съм крив, сигурно защото няма да карам тая година в Клуб С1, сигурно заради това няма да може и да използвам наградата ...

Борка това какво си менкате с Краси си е ваша работа.Аре спри да се заяждаш с останалите от ОК.Това че няма да караш в клуба не е повод да не получиш наградата.Както по горе ти писах,никаде не е писано кой кръг ще кара победителя.ТИ си влизал/а може и още да влезаш,незнам/в служебния форум.Някаде да видя дискусия или решение на ОК. кога и каде ще караш.Това какво сте си говорели с Боби на нас не ние ясно.Но ОК.не е вземало решение още кога и каде ще се кара/Горан ти е писал защо/.Но ако продължаваш да нападаш и заяждаш ОК.може и да караш кагато и кадето ние решим. :angry:
С Краси се оправяй както искаш ,но не ни намесвай и нас B)
Дръж се с хората така,както искаш те де се държат с теб ;)
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#60 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 10.02.2011, 10:57

Какво си е говорил с мен Борко? На фейсбук ме занимаваше с милион глупости. И то в моментите, в които въобще успяваше да ме уцели, защото аз през порядъчна част от деня го държа минимайзнат и часове наред не го поглеждам. Освен всичкото перчене като петле, което редовно правеше, ме е питал дали ако си участва цял сезон в Ротакс, наградата му би могла да бъде една от таксите участие и му казах "най-вероятно да". Веднага след това почна да тръби наляво надясно, че щял да си получи наградата кеш в лева. По-странно изкривяване на думите, казани от някой, не съм виждал и чувал. :lol:
Какво повече да говоря. Сега излиза и че съм му "казал", че ще кара в кръг, в който ТОЙ си пожелае. :lol:

Ми, Борко, сори, ама лигава работа е тази твоята, така че не се обиждай, когато ти го казвам. Ти сам си го правиш. Подходът ти "с рогата напред" е грешния, ама дано бързо го разбереш.

А относно работите ти с Краси - те Горан и Любо ти го казаха - не намесвай всички останали от ОК и ДК. Работата на Краси в ОК и неговите дейности, с които някои хора сте се захванали, нямат нищо общо, съответно никой от ОК/ДК не е отговорен за тези негови действия и никой не заслужава покрай него самия да получава същото отношение. Грозно е и е обидно, още повече някои от хората в ОК на години биха могли да са ти родители, знаят, видели са и са преживели мнооого повече от теб. Поне малко респект и уважение имай към хората, ако искаш и теб да те уважават.

Иначе, като стана дума за Ротакс, честно казано нещата отиват в следната посока - календара ни като дати е почти готов, съобразен е с календара на БФКС, с почивните дни тип "мостове", и с отработващите съботи, така че най-вероятно няма да чакаме, за да го съобразяваме с Ротакс. Съответно, ако стане така, че дати на Ротакс и на шампионата ни съвпадат, определено възможните дати за осигуряване наградата на Борко ще бъдат само тези, които не се засичат. Нека от сега това е ясно, за да няма после пак атаки и пр.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users