Jump to content


Photo
- - - - -

Награда за шампиона 2010


  • Please log in to reply
62 replies to this topic

#21 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 23.10.2010, 20:22

Ами, като няма такава, от пръстите си ли да я изсмучем?
От сега мога да ти кажа в потвърждение на написаното от Краси най-горе - ще осигурим едно състезание. И за да няма недоразумения и неправилно разбрани неща - едно състезание в Ротакс означава един ден, тъй като Ротакс кръговете са двойни и се провеждат по схемата - тренировки, квал, състезание първия ден за единия кръг, и тренировки, квал, състезание втория ден, за другия кръг.
Дали Феро и ти ще карате заедно в един уикенд, съответно единия в събота, а другия в неделя, или ще карате в различни уикенди по един ден, ще стане ясно по-нататък. По принцип, по-удобно от всяка гледна точка, най-вече организационна за нас като осигуряващи това, е и двамата да карате в един уикенд.


Въпроси:

1. Ако си намеря машината - кое, поемате вие ?

2. Ако всичко е както вие искате, ще карам ли на тренировките и това за петък ли е или само за събота?

#22 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 24.10.2010, 16:08

Въпроси:

1. Ако си намеря машината - кое, поемате вие ?

2. Ако всичко е както вие искате, ще карам ли на тренировките и това за петък ли е или само за събота?

Борко Краси беше написал едно състезание, Боби поясни, че състезанието се провежда в събота и неделя ако има двоен уикенд,т.е 2 кръга, наградата е едно състезание един кръг, какот поясни Боби тренировки , квалификация, състезание се провеждат в събота, това че някои си врътка в петък няма нищо общо с това което е обещано. Та когато ОК уговорят машината и всичко останало за едно състезание ще ти кажат, че са готови и ще участваш.Стига се препира като пале пред майка си.
BMW 320I - 110kw

#23 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 24.10.2010, 21:29

Въпроси:

1. Ако си намеря машината - кое, поемате вие ?

2. Ако всичко е както вие искате, ще карам ли на тренировките и това за петък ли е или само за събота?


1. Ако си намериш машина, само ще ни улесниш. Само че ако си си я намерил за цена по-висока, отколкото ние можем да ти я намерим, определено сигурно ще помислим по въпроса дали да се съгласим с това "улеснение"...

2. Те някои пилоти от Републиканското в другите класове карат и от четвъртък. Един Христо Василев така правеше. Ако искаш и от сряда си карай - за твоя сметка. Ние сме казали кое осигуряваме.

Идеята с тази награда е да направим кеф на човека, показал, че може да се извиси над останалите в шампионата ни. Доколкото виждам, ти искаш с тази награда не просто да си направиш кефа, а да доказваш нещо. Доказването на това нещо се прави с доста по-сериозен бюджет от този, който ние сме предвидили. Сигурен съм, че и сам си наясно с това.

#24 Goran

Goran

    Plovdiv Racing Team

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 360 posts
  • Град:Пловдив

Posted 24.10.2010, 22:00

Я питайте някой дето е карал на Републиканско, дали става без тренировки. Боби, ако си платиш всичко, аз ще ти дам моето Тони само за квалификацията и състезанието да се кефиш с незавиващ или презавиващ карт, неуточнено налягане и непознато усещане в завоите и в крайна сметка изоставане от около 4-5 секунди на обиколка, като накрая джуниърите като те затварят с обиколки ще ти толкова готино, че чак няма да ти се иска да слизаш. Съгласен съм, че единият трябва да кара в събота, а другият в неделя, но им разделете тренировките, за да свикнат, щото все едно се подигравате с тях.
Гражданска отговорност от - GBROKERS

#25 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 25.10.2010, 06:26

Е ок, според вас, щом мога да го настроя и т.н да свикна с него за 1 тренировка, добре щв видим поне петък да карам :)

А за карта, които искам да намеря няма вие да давате наем! Но не знам дали, ще стане :)

#26 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 25.10.2010, 06:57

Я питайте някой дето е карал на Републиканско, дали става без тренировки. Боби, ако си платиш всичко, аз ще ти дам моето Тони само за квалификацията и състезанието да се кефиш с незавиващ или презавиващ карт, неуточнено налягане и непознато усещане в завоите и в крайна сметка изоставане от около 4-5 секунди на обиколка, като накрая джуниърите като те затварят с обиколки ще ти толкова готино, че чак няма да ти се иска да слизаш. Съгласен съм, че единият трябва да кара в събота, а другият в неделя, но им разделете тренировките, за да свикнат, щото все едно се подигравате с тях.

Аз да попитам ,че не ми се рови сега.Но в неделя РОТАКСА нямаха ли пак 4-5 тренниривки преди квала? И идвай да пием каве,да не взимам козия крак :P
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#27 Goran

Goran

    Plovdiv Racing Team

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 360 posts
  • Град:Пловдив

Posted 25.10.2010, 07:11

Аз да попитам ,че не ми се рови сега.Но в неделя РОТАКСА нямаха ли пак 4-5 тренниривки преди квала? И идвай да пием каве,да не взимам козия крак :P

Жената е на изпит днес, а децата са болни и май ще ги гледам, така че по обед или следобед ще мина.
Иначе наистина, ако пилотът не може да си позволи финансово сам да си спонсорира тренировките и го пуснете така, било той Борко, Феро или който и да е, ще е най-малкото и опасно, да не говорим, че ще са пари, хвърлени на вятъра, понеже ще е половинчата работа.
Разбира се, аз изказвам личното си мнение и никой не е длъжен да се съобразява, да не станат пак едни полемики и романи вместо поустове. Така или иначе до началото на новия сезон има толкова много време...
Гражданска отговорност от - GBROKERS

#28 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 25.10.2010, 07:21

Жената е на изпит днес, а децата са болни и май ще ги гледам, така че по обед или следобед ще мина.
Иначе наистина, ако пилотът не може да си позволи финансово сам да си спонсорира тренировките и го пуснете така, било той Борко, Феро или който и да е, ще е най-малкото и опасно, да не говорим, че ще са пари, хвърлени на вятъра, понеже ще е половинчата работа.
Разбира се, аз изказвам личното си мнение и никой не е длъжен да се съобразява, да не станат пак едни полемики и романи вместо поустове. Така или иначе до началото на новия сезон има толкова много време...

Зависи от гледната точка ;)
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#29 Vectra 1.4+

Vectra 1.4+

    Напреднал

  • ОК / ДК
  • 98 posts

Posted 25.10.2010, 10:48

Нещо не разбирам каква е драмата :blink: Три пъти съм карал Ротекс под наем. И в трите случая съм почвал да карам и настрийвам карта по време на свободните тренировки и е било достатъчно.

#30 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 25.10.2010, 11:07

Да, и именно на база това считам, че с добър механик и правилен усет на пилота, един ден е достатъчно.
Както е казал и великия Сена - "не е важно колко въртиш на пистата, а какво точно правиш и над което работиш, докато въртиш".

На въпроса на Любо - Ротакс имат 3 свободни тренировки, 1 квалификация и 2 манша състезание. По същото време, събота, класовете на Републиканското, имат 5 свободни тренировки и една квалификация. В неделя, по време на уорм-ъпа сутринта, Ротакс имат квал, после 2 манша състезание, тренировки нямат.
http://karting-bg.or...DULE2009-BG.pdf
По-скоро, ако правим компромис и плащаме и петъка, то ще е за този, който ще кара в неделя, защото той няма кога друг път да тренира и настройва.

#31 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 25.10.2010, 11:47

Да, и именно на база това считам, че с добър механик и правилен усет на пилота, един ден е достатъчно.
Както е казал и великия Сена - "не е важно колко въртиш на пистата, а какво точно правиш и над което работиш, докато въртиш".

На въпроса на Любо - Ротакс имат 3 свободни тренировки, 1 квалификация и 2 манша състезание. По същото време, събота, класовете на Републиканското, имат 5 свободни тренировки и една квалификация. В неделя, по време на уорм-ъпа сутринта, Ротакс имат квал, после 2 манша състезание, тренировки нямат.
http://karting-bg.or...DULE2009-BG.pdf
По-скоро, ако правим компромис и плащаме и петъка, то ще е за този, който ще кара в неделя, защото той няма кога друг път да тренира и настройва.


Благодаря.
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#32 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 25.10.2010, 11:50

Момчета и момичета,

Както написах(ме) многократно, ИМА ВРЕМЕ и в момента НЯМАМЕ ПЪЛНА ИНФОРМАЦИЯ.

Оставете ни малко на спокойствие да подготвим нещата, да проверим всички детайли и т.н. Ясно е, че е безумно да се кара без тренировки. Ясно е, че ще се опитаме да получим най-добрия вариант откъм карт като шаси и двигател. В момента все едно ми задавате въпроса "Кой ще е кандидат президент на България за следващите избори?" Еми, откъде да знам...

Успокойте малко топката и се дръжте културно. Борко, тези обвинения, че се опитваме да те прецакаме, няма ли да спрат най-накрая? Всеки път ревеш за нещо, а после се оказва, че е било без причина. Първо щяхме да те прецакваме с времеизмерването на Велинград, то пък се оказа, че нашето времеизмерване е показало по-бърза обиколка от тази на твоите времеизмерители и ти си на пол. После щяхме да те прецакваме за титлата, ти пък взе, че я спечели... Сега следва ротакса... Ако бил станал Чарли, сме щели да направим еди какво си, но понеже си ти, било друго... Айде успокой малко топката, че най-малкото е обидно и показва пълна липса на култура, уважение и реализъм. Наистина ли си мислиш, че сме толкова неспособни да те прецакаме за титлата, ако бяхме поискали? Айде по-сериозно...

Повече информация по темата от ОК МЯМА да има, докато не договорим всичко.

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#33 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 25.10.2010, 12:20

Момчета и момичета,

Както написах(ме) многократно, ИМА ВРЕМЕ и в момента НЯМАМЕ ПЪЛНА ИНФОРМАЦИЯ.

Оставете ни малко на спокойствие да подготвим нещата, да проверим всички детайли и т.н. Ясно е, че е безумно да се кара без тренировки. Ясно е, че ще се опитаме да получим най-добрия вариант откъм карт като шаси и двигател. В момента все едно ми задавате въпроса "Кой ще е кандидат президент на България за следващите избори?" Еми, откъде да знам...

Успокойте малко топката и се дръжте културно. Борко, тези обвинения, че се опитваме да те прецакаме, няма ли да спрат най-накрая? Всеки път ревеш за нещо, а после се оказва, че е било без причина. Първо щяхме да те прецакваме с времеизмерването на Велинград, то пък се оказа, че нашето времеизмерване е показало по-бърза обиколка от тази на твоите времеизмерители и ти си на пол. После щяхме да те прецакваме за титлата, ти пък взе, че я спечели... Сега следва ротакса... Ако бил станал Чарли, сме щели да направим еди какво си, но понеже си ти, било друго... Айде успокой малко топката, че най-малкото е обидно и показва пълна липса на култура, уважение и реализъм. Наистина ли си мислиш, че сме толкова неспособни да те прецакаме за титлата, ако бяхме поискали? Айде по-сериозно...

Повече информация по темата от ОК МЯМА да има, докато не договорим всичко.

Е вече знаеш,АЗ B)
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#34 Goran

Goran

    Plovdiv Racing Team

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 360 posts
  • Град:Пловдив

Posted 25.10.2010, 13:41

Нещо не разбирам каква е драмата :blink: Три пъти съм карал Ротекс под наем. И в трите случая съм почвал да карам и настрийвам карта по време на свободните тренировки и е било достатъчно.

Това и аз имам предвид, че са необходими все пак "свободни тренировки".
Гражданска отговорност от - GBROKERS

#35 FERRARIST

FERRARIST

    Гадно Копиле

  • ОК / ДК
  • 366 posts
  • Град:Стара Загора

Posted 25.10.2010, 17:37

Феро Ротех няма да кара.......Феро Ротех няма да кара......Ду ю рийд ми.......Оувър......

#36 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 25.10.2010, 17:49

Феро Ротех няма да кара.......Феро Ротех няма да кара......Ду ю рийд ми.......Оувър......

МОЖЕ ЛИ АЗ ,МОЖЕ ЛИ АЗ ,МОЖЕ ЛИ АЗ да се повозя вместо теб :( :P
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#37 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 25.10.2010, 18:34

Добре няма да питам повече, просто тука нещата се случват супер бавно и затова аз с 1 година назад да питам... Да не стане като екипа ми ... или като класирането в екселски файл :)

#38 FERRARIST

FERRARIST

    Гадно Копиле

  • ОК / ДК
  • 366 posts
  • Град:Стара Загора

Posted 25.10.2010, 22:49

МОЖЕ ЛИ АЗ ,МОЖЕ ЛИ АЗ ,МОЖЕ ЛИ АЗ да се повозя вместо теб :( :P

Не може, не може, не може.......Оувър.......
Па и си на възраст вече, ше земе да ти стане нещо после да ми висиш на рехавата съвест, ебаси.......

#39 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 25.10.2010, 23:32

Феро Ротех няма да кара.......Феро Ротех няма да кара......Ду ю рийд ми.......Оувър......

Феро, ти шъ караш ли?
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#40 Goran

Goran

    Plovdiv Racing Team

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 360 posts
  • Град:Пловдив

Posted 26.10.2010, 09:19

Явно НЕ
Гражданска отговорност от - GBROKERS




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users