Jump to content


Photo
- - - - -

Запитване


  • Please log in to reply
45 replies to this topic

#41 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 11.03.2010, 00:06

най-добре с Bobby се разбери, тъй като той отговаря за документите

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#42 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 11.03.2010, 18:31

Скъпи Лейтенант ако искаш да знаеш ДА ИЗМИСЛИМ НЕЩО има и други значения. Момчето може да иска да ги заведе при Краси или Боби когато са свободни и да се разпишат. КАПИШ  :lol:


от твоята философия ми е писнало, така че когато неможе да кажеш нещо си замълчи

все пак става въпрос за картинг и е хубвао да видят как са нещата по пистата, аз лично ако съм бих проверил за това което се подписвам, но това си етвой избор, нека Боби каже все пак той носи отговорността.
BMW 320I - 110kw

#43 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 12.03.2010, 21:12

от твоята философия ми е писнало, така че когато неможе да кажеш нещо си замълчи

все пак става въпрос за картинг и е хубвао да видят как са нещата по пистата, аз лично ако съм бих проверил за това което се подписвам, но това си етвой избор, нека Боби каже все пак той носи отговорността.

ОК.не носи НИКАКВА отговорност ако някой реши да се пребива на състезание.За това са тези декларации. ;)
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#44 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 13.03.2010, 07:00

ако е подписана както  трябва, щото идеята тръгна от това да измислим нещо мене практиката ме научила че това за много хора означава абе аз ще врътна подписа все едно нашите са го направили така ми прозвуча, аз повече няма да пиша безмислено е.
BMW 320I - 110kw

#45 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 13.03.2010, 10:33

ОК.не носи НИКАКВА отговорност ако някой реши да се пребива на състезание.За това са тези декларации. ;)

Принципно си прав... Но за да е ОК декларацията, трябва да съм сигурен, че е подписана наистина от родител... Щото ако се окаже, че не я е показал на татко, а го е подписал вместо него, декларацията не струва нищо...

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#46 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 13.03.2010, 10:39

Принципно си прав... Но за да е ОК декларацията, трябва да съм сигурен, че е подписана наистина от родител... Щото ако се окаже, че не я е показал на татко, а го е подписал вместо него, декларацията не струва нищо...

Така е ,просто уточнявам че всеки си носи САМ последствията от инциденти.А ОК. ще помага с каквото може.Дано никога да не се налага де.
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users