Jump to content


Photo
- - - - -

След шампионата


  • Please log in to reply
33 replies to this topic

#1 mario_montoya

mario_montoya

    Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 369 posts
  • Град:Перник

Posted 17.01.2010, 10:11

Тук всеки може да каже кое му харесало в шампионата, да даде нови идеи и т.н.
Аз лично искам да благодаря за страхотния шампионат (по-хубав не можеше да е). Говорихме си в колата на път към София колко голяма крачка направихме всички като поведение на пистата и в сухо и в мокро, че войната на пистата вече е уважение между пилотите и кефа от карането е невероятен (а от мръвките и помен не остана)

#2 yavor

yavor

    TEVA Racing

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 174 posts
  • Град:София

Posted 17.01.2010, 11:20

Тук всеки може да каже кое му харесало в шампионата, да даде нови идеи и т.н.
Аз лично искам да благодаря за страхотния шампионат (по-хубав не можеше да е). Говорихме си в колата на път към София колко голяма крачка направихме всички като поведение на пистата и в сухо и в мокро, че войната на пистата вече е уважение между пилотите и кефа от карането е невероятен (а от мръвките и помен не остана)


Кофти ми е, че шампионата свърши и нямам търпение за следващия.
Posted Image

#3 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 17.01.2010, 13:39

Шампионата беше супер дано има и втори такъв.. :)

#4 Riper

Riper

    Алпинист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 267 posts

Posted 17.01.2010, 13:44

Не знам за вас ама по хубав шампионат до сия за мен не е имало

#5 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 18.01.2010, 01:02

Още веднъж голямо благодаря на всички ви момчета, бяхте невероятни! :)
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#6 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 18.01.2010, 10:05

И аз благодаря най-вече на Косе и Горан че им щукна тази идея.Получи се добър шампионат .Обмисля се и продължение,НО отсега да знаете тази свобода по отношение на правилата а на моменти/свободия/няма да е има.Така че от сега започвайте да се запознавате с тях. B)
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#7 Goran

Goran

    Plovdiv Racing Team

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 360 posts
  • Град:Пловдив

Posted 18.01.2010, 11:19

Аз също се присъединявам, всичко беше много интересно, с много нововъведения и изненади, настроението и отношенията между участниците (че даже и родителите) бяха приятелски и на мен лично ще ми останат много приянти спомени и весели моменти. Най-хубавото е, че интересът беше изключително голям - постоянно над 20 пилоти участници, включително от Варна и Бургас. Това се дължи и на факта, че пистата беше постоянно с различни климатични условия, нови шикани, каране в обратна посока, старт-стоп маневрата, предполагам и наградния фонд, бързото публикуване на статистиките от състезанието и т.н. Любо е прав по отношение на правилата, но имаше и много хора, които не са карали при подобни правила и им трябваше време да се адаптират. Последният кръг е показателен, че имаше огромен прогрес при абсолютно всички - направи ми впечетление при няколко изпреварвания доброто поведение на пилотите и това не е само мое мнение. Награждаването, фойерверките, манджата и питиетата, а накрая и печката в бокса, бяхя колуминацията на целия шампионат.
Ако започна да благодаря на всички, които ни помагаха, по отделно(включително и на персонала на пистата), сигурно ще пропусна някой, така че просто БЛАГОДАРЯ.
Гражданска отговорност от - GBROKERS

#8 KamenChernev_

KamenChernev_

    Новак

  • Пилоти
  • Pip
  • 4 posts
  • Град:Пловдив

Posted 18.01.2010, 21:35

Въпреки, че учасвах само в 3 от 6-те кръга, ми стана ясно, че този шампионат ще се хареса на много състезатели. В сравнение с месечните финали на Лаута тук си цареше една задружна обстановка, която аз лично усетих и на самата писта. Спортсменско каране от страна на всички, интересен регламент, променящи се условия... Направо си беше супер! Нямам търпение до следващата зима. А сега ще помоля някого, тъй като съм нов във форума, да ми разясни накратко има ли някаква възможност да кача видео от Зимния шампионат или трявба непременно това да стане чрез линк, защото е около 300mb.

P.S. Скарата беше супер! ;) :D

#9 Goran

Goran

    Plovdiv Racing Team

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 360 posts
  • Град:Пловдив

Posted 18.01.2010, 22:11

Въпреки, че учасвах само в 3 от 6-те кръга, ми стана ясно, че този шампионат ще се хареса на много състезатели. В сравнение с месечните финали на Лаута тук си цареше една задружна обстановка, която аз лично усетих и на самата писта. Спортсменско каране от страна на всички, интересен регламент, променящи се условия... Направо си беше супер! Нямам търпение до следващата зима. А сега ще помоля някого, тъй като съм нов във форума, да ми разясни накратко има ли някаква възможност да кача видео от Зимния шампионат или трявба непременно това да стане чрез линк, защото е около 300mb.

P.S. Скарата беше супер! ;) :D

Едва ли Краси може да отдели толкова място, качи го на www.tranz.it, не трябва регистрация.
Гражданска отговорност от - GBROKERS

#10 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 18.01.2010, 23:03

И аз благодаря най-вече на Косе и Горан че им щукна тази идея.Получи се добър шампионат .Обмисля се и продължение,НО отсега да знаете тази свобода по отношение на правилата а на моменти/свободия/няма да е има.Така че от сега започвайте да се запознавате с тях. B)

Мерси мерси! Ама ако не беше бати Любо, щяхме да ядем сурови кебапчета и карначета! Та благодаря на Любо за това че ни нахрани! :)
И кога ще продължаваме?
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#11 yavor

yavor

    TEVA Racing

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 174 posts
  • Град:София

Posted 18.01.2010, 23:37

Мерси мерси! Ама ако не беше бати Любо, щяхме да ядем сурови кебапчета и карначета! Та благодаря на Любо за това че ни нахрани! :)
И кога ще продължаваме?


Оооо когато кажете.Аз нямам търпение.
Аз и за другата седмица съм навит ама нека има и малко почивка.
Posted Image

#12 Goran

Goran

    Plovdiv Racing Team

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 360 posts
  • Град:Пловдив

Posted 19.01.2010, 12:27

Трябва да сменят двигателите, така че ще се наложи да почакаме до март... :angry:
Гражданска отговорност от - GBROKERS

#13 Riper

Riper

    Алпинист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 267 posts

Posted 19.01.2010, 13:45

Кой е казал че ще продължим на Лаута :D .Та ако правилно дочух се говореше за някво Ендуро състезание ?

#14 Nightblade

Nightblade

    TNT-Pushing Unlimited

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 156 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 19.01.2010, 13:48

а то е на лаута
Generosity-make a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.

If violence isn't solving your problems, you're just not using enough of it.

#15 Riper

Riper

    Алпинист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 267 posts

Posted 19.01.2010, 15:09

а то е на лаута

Е нали на Хасково(ама май не съм чул правилно)

#16 yavor

yavor

    TEVA Racing

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 174 posts
  • Град:София

Posted 19.01.2010, 17:26

Е нали на Хасково(ама май не съм чул правилно)

Аз ти казах да не пиеш толкова много, ама кой да слуша... :D
Posted Image

#17 Goran

Goran

    Plovdiv Racing Team

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 360 posts
  • Град:Пловдив

Posted 19.01.2010, 18:23

Мерси мерси! Ама ако не беше бати Любо, щяхме да ядем сурови кебапчета и карначета! Та благодаря на Любо за това че ни нахрани! :)
И кога ще продължаваме?

С кебапчетата ли?
Гражданска отговорност от - GBROKERS

#18 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 19.01.2010, 22:13

С кебапчетата ли?

Да да да да да даааааааааааааа :D :D
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#19 JAGUAR

JAGUAR

    Картинг маниак

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 101 posts

Posted 20.01.2010, 18:15

Ако някой не може да спи, защото вече няма състезания(зимен шампионат на Лаута), може да дойде да участва във Варна на тукашния зимен шампионат. Не е толкова интересен като този на Лаута, но поне е нещо. Състезания ще има още 5 до края на Март месец.

п.п. И аз съм доволен от единственото състезание в което участвах. От него и от коментарите на другите във форума мога да кажа, че шампионата е повече от хубав. Завиждам на ентусиазма на Косьо, Горан, Любо и останалите, които помагат. Аз съм не по-малко запален по картинг състезанията/шампионатите и организирането им, но не мога да си обясня, защо тук(Варна) няма други мераклии като мен. Всеки чака на готово да отиде на състезание организирано от пистата.
Best Lap Time Varna Karting Track 200cc-1:03.3xx 270cc-1:02.2xx Rotax-0:52.363
Best Lap Time Lauta Karting Track 270cc-0:50.969(4 Laps)

#20 spasimir 13

spasimir 13

    Новак

  • Пилоти
  • Pip
  • 1 posts

Posted 20.01.2010, 23:20

Колко жалко,тькмо се научих да карам по правилата и шампионата свьрши.Шампионата беше много интересен,едно голямо браво на всички и особенно на ОРГАНИЗАТОРИТE , a те да не спьт а да мислят новия шампионат пьк ние ще помагаме с каквото можем.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users