Jump to content


Photo
- - - - -

6 кръг - ПОЛ ПОЗИШЪН - 20.07.2013


  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#21 Michail

Michail

    Напреднал

  • Пилоти
  • PipPipPip
  • 73 posts
  • Град:София

Posted 24.07.2013, 01:22

:)  :D  Някакъв сарказъм е това!! Евала за номера!! Това мъжете не го могат!

Ами в интерес на истината, не всички го могат. Факт. Борба до последно :) Харесва ми


Never underestimate the Power of stupid things in large numbers !

#22 CrAsH

CrAsH

    Професионалист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 122 posts
  • Град:София

Posted 25.07.2013, 09:37

Не всички го могат защото не всички искат победата на всяка цена,и не всички задълбават на толкова дълбоко да търсят мръсни техники за предимство.А до това че нямаше наказание мен лично ме стимулира да започна и аз да играя така.Като в правилника го няма променете го да не ни е даден от ФИА тоя правилник и да не подлежи на промени.Има мн дупки в правилника и Марио добре се възползва от това.Някой може да каже във Формула едно е така или нз си ко тука сме аматьорски шампипнат с блъскащи колички това във никакъв друг щампионат неможе да се случи поради простата причина че ще завърши с отпадане и на 2 мата а кой ще рискува така само с тези блъскащи колички е възможно.

Edited by CrAsH, 25.07.2013, 09:43.


#23 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 25.07.2013, 14:07

Краш, кога сме намирали дупа в правилника и е оставала незапушена? Споко...


Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#24 Michail

Michail

    Напреднал

  • Пилоти
  • PipPipPip
  • 73 posts
  • Град:София

Posted 25.07.2013, 17:32

Не всички го могат защото не всички искат победата на всяка цена,и не всички задълбават на толкова дълбоко да търсят мръсни техники за предимство.А до това че нямаше наказание мен лично ме стимулира да започна и аз да играя така.Като в правилника го няма променете го да не ни е даден от ФИА тоя правилник и да не подлежи на промени.Има мн дупки в правилника и Марио добре се възползва от това.Някой може да каже във Формула едно е така или нз си ко тука сме аматьорски шампипнат с блъскащи колички това във никакъв друг щампионат неможе да се случи поради простата причина че ще завърши с отпадане и на 2 мата а кой ще рискува така само с тези блъскащи колички е възможно.


Не мисля, че има проблем в правилника. Не може да се обхване всичко с правилник и за всичко да има предписание. Това е въпрос по-скоро до моментна преценка на маршали. Според тях не е имало "избутване" по смисъла на точка 13.14. Случаят е приключен. А и точно, ти, Краш, знаеш, че част от висшия пилотаж е да знаеш как да се движиш по ръба. Мога да ти кажа, че на световния финал ми прилагаха много долни техники за разклащане и няма как да има наказание за някои от тях. 


Never underestimate the Power of stupid things in large numbers !




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users