Jump to content


Photo
- - - - -

Календар 2013


  • Please log in to reply
115 replies to this topic

#1 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 21.02.2013, 11:05

01 кръг: 02.мар - Лаута (права пос.)
01 кръг: 23.мар - Бенковски (права пос.)
02 кръг: 30.мар - Житница (права пос.) (анулиран)
02 кръг: 06.апр - Благоевград (права пос.)
03 кръг: 11.май - Бенковски К3 (права пос.)
04 кръг: 15.юни - Бенковски (обратна пос.)
05 кръг: 29.юни - Конска (права пос.)
06 кръг: 20.юли - Пол Позишън София (права пос.)
07 кръг: 17.авг - Хасково (права пос.)
07 кръг: 31.авг - Благоевград (обратна пос.)
08 кръг: 21.сеп - Пол Позисън София (обратна пос.)
09 кръг: 12.окт - Бенковски (к1, права пос.)
10 кръг: 26.окт - Конска (???)


Календарът засега е предварителен, като датите уж са почти 100%, но както се видя от началото на сезона - нищо не е сигурно, и то не само при нас, а и при БФКС, БФАС, че дори и БФМ... явно това е година на плаващите календари... какво да се прави... Коя писта на коя дата ще е - там също не е окончателно. В общи линии - следете форума, стараем се достатъчно навреме да информираме за промените.

Лаута засега отпада за съжаление от календара, поради факта, че с новия регламент за провеждане на стартовете, се създават условия за безпрецедентно разтакаване, ако дойдат повече участници. Имайки предвид, че машините са само 6 в Пловдив (визираме Соди-тата, т.к. малките картове никой не ги брои в сметката за провеждане на състезание с тях), всяка една бройка участници над 15, би означавало да откараме до след свечеряване на пистата.
Направихме опит старта в събота на 2 март все пак да се проведе, но за съжаление - надали това би било възможно да се случи въобще там през този сезон. Не и ако Содитата не станат минимум 8, да не говорим, че най-добре би било, ако са 10.

Към този момент, само на 3 писти можем да бъдем малко по-спокойни откъм организацията, тъй като там имат поне по 9-10 карта, при това в прилично равностойно състояние - това са Благоевград, Конска и Бенковски. Водим преговори с Димо за кръг на Велинград, стига обаче да вземе картовете от Варна, което по принцип обещава да направи.
Конска е зазимена до 1 май, картовете на Благоевград са така до 1 април, а Бенковски раздвижиха през някои от топлите дни тази зима едва няколко от машините и до уикенда на 2 март също положението не беше подготвено за старт на сезона.



#2 ulyalyalya

ulyalyalya

    Напреднал

  • Пилоти
  • PipPipPip
  • 90 posts
  • Град:Бургас

Posted 21.02.2013, 12:52

30.08 Бенковски /обратна посока/ - деня е петък...

"Край на колоната"


#3 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 21.02.2013, 16:00

31-и... техническа грешка.

#4 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 21.02.2013, 19:29

май месец няма нищо от началото на април до юни нищо на мене така ли ми се струва или някой има ангажименти тогава, а лятото почти всяка седмица аде малко по сериозно
BMW 320I - 110kw

#5 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 21.02.2013, 21:11

31.08. ставам на 33 :)
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#6 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 22.02.2013, 10:17

май месец няма нищо от началото на април до юни нищо на мене така ли ми се струва или някой има ангажименти тогава, а лятото почти всяка седмица аде малко по сериозно



1-6.май са празници
11.май е работна събота (отработване на 2.май)
25.май е по средата на 3 почивни дни

остава 18.май - тогава има Републиканско по картинг в Хасково, при това е Зона югоизточна Европа.

Затова майския кръг е на практика през последния уикенд на месеца, който по съвпадение е 1.юни.

През юни има 3 свободни седмици от единия до другия старт, през юли има само един - нещо грешиш, че са почти всяка седмица.

#7 BasicElement

BasicElement

    Schumacher Sport

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 145 posts
  • Град:София

Posted 22.02.2013, 11:01

Ей, почва се най-сетне !! :D

На мен ми допада като цяло.
Имам само няколко предложения свързани с кръгове 2, 3, 5 и 6:
  • Възможно ли е да разменим 2 и 3, така че Благоевград да бъде преди Конска? По този начин няма да се получат два идентични старта през един кръг - Благоевград /права/.
  • Освен това няма ли да е по-добре, при положение че има 3 кръга в Благоевград, поне да редуваме посоките, т.е. първият да е права посока, след това обратна и последният 10-ти кръг да бъде пак в права посока ?
  • Виждам, че за 6-ти кръг все още не е уточнена пистата. Лично моето предложение и желание е да проведем още един старт на Конска или Лаута. Бенковски според мен не е вариант, а Велинград също не ми е сред фаворитите, въпреки традиционно доброто посрещане там.
  • И едно малко по-ексцентрично предложение за 6-ти кръг - да направим една "дрифт" серия на Дунев :)


#8 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 22.02.2013, 11:08

1. Възможно е - още някои от датите не са договорени на 100% с пистите.

2. Миналата година още опитахме така да го направим, но не бяха съгласни от пистата в силните сезони да е така, те самите пожелаха обръщането на посоката да е в по-слабия сезон, есента.

3. Ако всичко на Лаута мине добре (тъй като е решено да се карат само Содитата там, макра да са само 6 на брой), може и втори кръг в Пловдив да има. Може да има кръг и на Житница, може да няма кръг във Велинград... както казах, нищо не е на 100% още.

4. Изключено. Не и като официален кръг.

#9 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 22.02.2013, 11:18

31.08. ставам на 33 :)

Когато се видим ще ти дам малко бикобилоба,защото виждам че си забравил вече и годината на раждането си:)Пенсио
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#10 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 26.02.2013, 12:56

Датата тази събота (2.март) отпада. Повече инфо в първото мнение в тази тема.

#11 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 26.04.2013, 09:31

2013 явно ще се окаже година на календарните размествания, навсякъде и от всички.

БФКС точно преди началото на сезона размести почти напълно своя календар, БФАС вече размества второ рали... дали като да звучи успокоително, че и на нас ни се налага да го правим, дали заради друго - не знам.

 

Фактът е, че на 11.май се оказва, че има свободна дата. И тъй като съм сигурен, че на много от вас не ви се чака до 1.юни и ви се кара, мислим да вмъкнем отменения кръг на Житница от 30.март именно на тази дата. Тези дни сигурно ще пуснем инфо и къде ще бъде.



#12 BasicElement

BasicElement

    Schumacher Sport

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 145 posts
  • Град:София

Posted 26.04.2013, 10:19

Фактът е, че на 11.май се оказва, че има свободна дата. И тъй като съм сигурен, че на много от вас не ви се чака до 1.юни и ви се кара, мислим да вмъкнем отменения кръг на Житница от 30.март именно на тази дата. Тези дни сигурно ще пуснем инфо и къде ще бъде.

 

Аз съм много ЗА!



#13 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 27.04.2013, 20:40

Това е преди изборите.....


BMW 320I - 110kw

#14 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 27.04.2013, 22:12

Какъв е проблемът? Че няма да се продава алкохол ли? :-D

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#15 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 28.04.2013, 16:13

da


BMW 320I - 110kw

#16 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 29.04.2013, 22:45

11.05.2013 - Бенковски, 2 конфигурация, обратна посока


Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#17 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 02.05.2013, 21:14

Това е с многото завои само че обратно ли ....


BMW 320I - 110kw

#18 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 14.05.2013, 09:51

Официално, на 1.6 състезанието НЯМА да е на Конска, тъй като от пистата ни отказаха тази дата...

 

Ще обявим допълнително, но клони към Велинград или Благоеврад... или Бенковски :D Не че имаме огромен избор...


Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#19 ulyalyalya

ulyalyalya

    Напреднал

  • Пилоти
  • PipPipPip
  • 90 posts
  • Град:Бургас

Posted 15.05.2013, 14:51

една Варна....... времето е добре  за плаж вече :D


"Край на колоната"


#20 Maverick

Maverick

    Начинаещ

  • Пилоти
  • PipPip
  • 44 posts
  • Град:Sofia

Posted 15.05.2013, 15:20

Състезанието на 1.06 по-добре да не е на Бенковски. Стига ми толкоз Бенковски за идните 2 месеца.

До сега сме карали Бенковски, Благоевград, Бенковски все пак.


   www.youtube.com/watch?v=H6kM4-a7YX8

   YOU ARE CRAZY, MAN! SERIOUSLY 
   уникално каране... спокойно мога да се откажа от тоя спорт

                                                                                                                     -Georgi Popchev

 

   TNTPushingUnlimited
   Абе и в NoName карам ама...

   Абе вече карам където ми падне. :D  :D  :D





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users