Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Тренировки месец септември


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Michail

Michail

    Напреднал

  • Пилоти
  • PipPipPip
  • 73 posts
  • Град:София

Posted 04.09.2011, 23:02

Картингът е уникален спорт и се радвам, че преди години по случайност попаднах на тренировки по картинг, където да се запозная по-отблизо със същността на състезанията. След много трениране, състезания, дори сега, 8 години по-късно, това ми е най-голямата страст. По-старите членове на форума ме познават.

В момента сме малка групичка, която тренира всяка седмица по два пъти, а всяка сряда в 20.00ч. се събираме на картинг писта Бенковски. Аз се занимавам с воденето на тренировката. Ще бъде страхотно да има повече хора, които се състезават и да се дърпат взаимно. Тук не е фейсбук, а форум за хора със базова състезателна култура, няма нужда да ви обяснявам какво става, когато има /например/ 20 човека, които карат в половин секунда и се борят гума до гума, сигурен съм че ще ви хареса :)

Чакам ви на пистата да се преборите с моите хора :D /да се осъзнаят малко :D /
Уточнявам, че всеки може да дойде и да кара, няма оправдания! :D Едно момиче дойде и често кара по-добре от всички момчета, така че невъзможни неща няма ;)
Телефонът ми е 0898 332 568 -/Мтел бизнес/ - Михаил

Сряда сме на Бенковски 20.00ч.
Занапред тук ще обявявам кога и къде ще има тренировки.
Never underestimate the Power of stupid things in large numbers !

#2 Michail

Michail

    Напреднал

  • Пилоти
  • PipPipPip
  • 73 posts
  • Град:София

Posted 12.09.2011, 12:22

Групата, с която тренирам дава времена, които са в рамките на 0.3 сек. Получава се много добро състезание. Тази сряда 14.09 - отново Бенковски.
Never underestimate the Power of stupid things in large numbers !

#3 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 12.09.2011, 22:20

мисля да намина да инспектирам какво правите :D

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#4 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 13.09.2011, 10:24

Освен много изприказвани приказки, никъде не видях конкретни цифри - времена, на коя конфигурация на пистата са направени, с кой карт, с какво лично тегло на съответния пилот...
Иначе, останалото е похвално.

#5 Michail

Michail

    Напреднал

  • Пилоти
  • PipPipPip
  • 73 posts
  • Град:София

Posted 26.09.2011, 23:05

Освен много изприказвани приказки, никъде не видях конкретни цифри - времена, на коя конфигурация на пистата са направени, с кой карт, с какво лично тегло на съответния пилот...
Иначе, останалото е похвално.


Не се считаме за достатъчно напреднали, за да мерим всички тези подробности. Чак след като изчистим още някои подробности по карането ще има смисъл да се смятат тези елементи.
Все още рядко караме квалификационни времена. По-често тренираме състезания, но скоро ще направим по-сериозен тайминг.

Не се считаме за достатъчно напреднали, за да мерим всички тези подробности. Чак след като изчистим още някои подробности по карането ще има смисъл да се смятат тези елементи.
Все още рядко караме квалификационни времена. По-често тренираме състезания, но скоро ще направим по-сериозен тайминг.


Never underestimate the Power of stupid things in large numbers !

#6 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 28.09.2011, 00:41

момчетата и момичетата карат доста прилично, надявам се да ги видим на нашето състезание колко са се подготвили :)

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#7 Michail

Michail

    Напреднал

  • Пилоти
  • PipPipPip
  • 73 posts
  • Град:София

Posted 20.12.2011, 23:53

Дълго време нямахме записани НБО на Pole Position с новите машини и различната конфигурация. В неделя, 18.12 Паскал записа първата сериозна таймниг сесия на сухо с разлики от 0.2 сек между отделните си обиколки. НБО с карт Н7 - 41.436. /Пистата е сериозно удължена/

Четвъртък, 20.12 - Такааа, досега подобна тренировка не е имало! /Пък с картинг отдавна се занимавам./ Обърнахме посоката на трасето, но същевременно то бе мокро на определени участъци. Пистата е много по-бърза наобратно - 36.433 /моето време/ и 36.503 /времето на Любомир Василев/. Предстои да си имате големи ядове с този пилот! :P След като разучи внимателно трасето, Любо успяваше да минава МОКРИТЕ участъци с ПЪЛНА газ! Интересно беше слизането от виража в обратна посока, защото се вдига висока скорост, а следва остър шикан в комбинация с много локви... накрая на тренировката минавахме от там с пълна газ!
Never underestimate the Power of stupid things in large numbers !




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users